Drużyny TBL
Anwil Włocławek Asseco Gdynia AZS Koszalin Energa Czarni Słupsk Kotwica Kołobrzeg PGE Turów Zgorzelec Polpharma Starogard Gd. Rosa Radom Stabill Jezioro Tarnobrzeg Stelmet Zielona Góra Trefl Sopot Śląsk Wrocław
Energa Czarni Słupsk
Trefl Sopot
2014-05-07 18:15
69
56
Asseco Gdynia
Stelmet Zielona Góra
2014-05-07 19:00
51
64
Rosa Radom
Anwil Włocławek
2014-05-08 17:00
100
75
Energa Czarni Słupsk
Trefl Sopot
2014-05-09 19:00
73
62
Asseco Gdynia
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-09 20:15
69
82
Polsat Sport News - 2014-05-09 20:00
Anwil Włocławek
Rosa Radom
TV | 2014-05-11 20:00
68
74
Polsat Sport News - 2014-05-11 19:45
Trefl Sopot
Energa Czarni Słupsk
TV | 2014-05-12 20:00
75
74
Polsat Sport News - 2014-05-12 19:45
Stelmet Zielona Góra
Trefl Sopot
TV | 2014-05-15 18:30
79
75
Polsat Sport News - 2014-05-15 18:15
PGE Turów Zgorzelec
Rosa Radom
TV | 2014-05-16 20:00
92
74
Polsat Sport News - 2014-05-16 19:45
Stelmet Zielona Góra
Trefl Sopot
TV | 2014-05-17 12:45
67
73
Polsat Sport Extra - 2014-05-17 12:30
PGE Turów Zgorzelec
Rosa Radom
TV | 2014-05-18 20:00
103
91
Polsat Sport News - 2014-05-18 19:45
Trefl Sopot
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-20 20:00
69
94
Polsat Sport News - 2014-05-20 19:45
Rosa Radom
PGE Turów Zgorzelec
TV | 2014-05-21 20:00
79
85
Polsat Sport News - 2014-05-21 19:45
Trefl Sopot
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-22 18:30
71
57
Polsat Sport News - 2014-05-22 18:15
Stelmet Zielona Góra
Trefl Sopot
TV | 2014-05-25 20:00
86
65
Polsat Sport News - 2014-05-25 19:45
PGE Turów Zgorzelec
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-29 17:30
100
88
Polsat Sport News - 2014-05-29 17:00
Trefl Sopot
Rosa Radom
2014-05-29 18:30
75
76
PGE Turów Zgorzelec
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-05-31 20:00
80
74
Polsat Sport News - 2014-05-31 19:30
Rosa Radom
Trefl Sopot
2014-06-01 18:00
60
73
Stelmet Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec
TV | 2014-06-03 20:00
93
92
Polsat Sport News - 2014-06-03 19:30
Trefl Sopot
Rosa Radom
2014-06-04 18:30
76
56
Stelmet Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec
TV | 2014-06-05 18:30
75
81
Polsat Sport News - 2014-06-05 18:00
PGE Turów Zgorzelec
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-06-08 20:00
76
84
Polsat Sport News - 2014-06-08 19:30
Stelmet Zielona Góra
PGE Turów Zgorzelec
TV | 2014-06-11 20:00
60
72
Polsat Sport News - 2014-06-11 19:30

Runda Zasadnicza (Kolejka I)

WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2013-10-12 14:45
12.10.2013 15:00 61:73
Kotwica Kołobrzeg - Stelmet Zielona Góra 12.10.2013 18:00 70:73
Rosa Radom - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 12.10.2013 18:00 82:76
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański
IPLA - 2013-10-13 17:50
13.10.2013 18:00 82:74
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 13.10.2013 18:00 77:65
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot
IPLA TV - 2014-01-22 18:30
22.01.2014 18:30 94:76

Runda Zasadnicza (Kolejka II)

AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 17.10.2013 19:00 59:84
Kotwica Kołobrzeg - Energa Czarni Słupsk 19.10.2013 19:00 62:77
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia 20.10.2013 18:00 64:59
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 20.10.2013 18:00 74:89
Polpharma Starogard Gdański - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2013-10-20 19:45
20.10.2013 20:00 73:80
Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot
IPLA - 2013-10-21 19:00
21.10.2013 19:00 90:88

Runda Zasadnicza (Kolejka III)

PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
IPLA - 2013-10-24 18:30
24.10.2013 18:30 79:81
Rosa Radom - Kotwica Kołobrzeg 26.10.2013 17:00 73:56
Asseco Gdynia - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 26.10.2013 18:00 86:70
Trefl Sopot - AZS Koszalin 27.10.2013 17:00 87:83
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański
IPLA - 2013-10-27 20:00
27.10.2013 20:00 88:74
Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra
Polsat Sport News - 2013-10-28 18:50
28.10.2013 19:00 81:72

Runda Zasadnicza (Kolejka IV)

Stabill Jezioro Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 31.10.2013 19:00 65:86
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia 02.11.2013 17:00 63:61
Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 02.11.2013 18:00 94:81
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 02.11.2013 19:00 73:63
Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Polsat Sport News - 2013-11-03 19:45
03.11.2013 20:00 80:90
Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin
IPLA.tv - 2013-11-04 18:50
04.11.2013 19:00 105:76

Runda Zasadnicza (Kolejka V)

WKS Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk
IPLA.tv - 2013-11-08 19:20
08.11.2013 19:30 67:65
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański
IPLA.tv - 2013-11-09 17:50
09.11.2013 18:00 86:64
Asseco Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 10.11.2013 17:00 81:87
Trefl Sopot - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 10.11.2013 18:00 87:59
AZS Koszalin - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2013-11-10 19:45
10.11.2013 20:00 70:66
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 11.11.2013 17:00 57:87

Runda Zasadnicza (Kolejka VI)

Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 14.11.2013 19:00 69:93
Rosa Radom - WKS Śląsk Wrocław
IPLA.tv - 2013-11-15 16:50
15.11.2013 17:00 83:65
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 16.11.2013 19:00 77:62
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 17.11.2013 18:00 92:66
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin
Polsat Sport - 2013-11-17 19:45
17.11.2013 20:00 95:78
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek
IPLA.tv - 2013-11-18 18:50
18.11.2013 19:00 83:70

Runda Zasadnicza (Kolejka VII)

Asseco Gdynia - Rosa Radom 23.11.2013 18:00 84:78
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 23.11.2013 18:00 97:72
Anwil Włocławek - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 23.11.2013 18:00 81:69
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk
IPLA.tv - 2013-11-24 17:50
24.11.2013 18:00 85:81
Trefl Sopot - Kotwica Kołobrzeg 24.11.2013 18:00 102:80
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Zielona Góra
Polsat Sport News - 2013-11-24 19:45
24.11.2013 20:00 74:82

Runda Zasadnicza (Kolejka VIII)

Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 28.11.2013 17:00 73:77
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek
IPLA.tv - 2013-11-29 18:50
29.11.2013 19:00 72:83
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin
IPLA.tv - 2013-11-30 17:50
30.11.2013 18:00 66:87
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia 30.11.2013 19:30 86:78
Stelmet Zielona Góra - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 01.12.2013 18:00 98:69
Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot
Polsat Sport News - 2013-12-01 19:45
01.12.2013 20:00 81:77

Runda Zasadnicza (Kolejka IX)

PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław
IPLA.tv - 2013-12-04 18:20
04.12.2013 18:30 69:70
Trefl Sopot - Rosa Radom 06.12.2013 19:00 102:75
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 07.12.2013 18:00 107:80
Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia 08.12.2013 18:00 71:70
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 08.12.2013 18:00 89:63
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2013-12-08 19:45
08.12.2013 20:00 78:67

Runda Zasadnicza (Kolejka X)

Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 13.12.2013 19:00 68:52
Rosa Radom - AZS Koszalin 14.12.2013 17:00 75:71
Kotwica Kołobrzeg - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 14.12.2013 18:00 92:95
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
IPLA.tv - 2013-12-14 17:50
14.12.2013 18:00 87:73
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2013-12-15 19:45
15.12.2013 20:00 64:71
Stelmet Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 16.12.2013 19:00 91:55

Runda Zasadnicza (Kolejka XI)

Trefl Sopot - Asseco Gdynia
IPLA.tv - 2013-12-20 18:50
20.12.2013 19:00 79:58
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 20.12.2013 19:00 79:74
Polpharma Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 21.12.2013 17:00 76:94
Anwil Włocławek - Rosa Radom 21.12.2013 18:00 87:76
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk 22.12.2013 18:00 72:88
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra
Polsat Sport News - 2013-12-22 19:45
22.12.2013 20:00 96:73

Runda Zasadnicza (Kolejka XII)

Stelmet Zielona Góra - Kotwica Kołobrzeg 29.12.2013 17:00 99:72
Polpharma Starogard Gdański - Energa Czarni Słupsk 29.12.2013 17:00 87:67
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Rosa Radom 29.12.2013 18:00 78:91
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 29.12.2013 18:00 90:84
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2013-12-29 19:45
29.12.2013 20:00 85:74
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
IPLA.tv - 2013-12-30 17:50
30.12.2013 18:00 78:60

Runda Zasadnicza (Kolejka XIII)

PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
IPLA.tv - 2014-01-02 18:20
02.01.2014 18:30 102:97
Energa Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 03.01.2014 19:00 84:68
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 04.01.2014 17:00 63:64
Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra
IPLA.tv - 2014-01-05 16:50
05.01.2014 17:00 66:85
WKS Śląsk Wrocław - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 05.01.2014 18:00 105:66
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2014-01-05 19:45
05.01.2014 20:00 78:72

Runda Zasadnicza (Kolejka XIV)

Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 09.01.2014 18:00 75:83
Kotwica Kołobrzeg - Rosa Radom 10.01.2014 19:00 67:81
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Asseco Gdynia 11.01.2014 18:00 63:66
AZS Koszalin - Trefl Sopot 11.01.2014 18:00 65:66
Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław 12.01.2014 17:00 69:81
Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2014-01-12 19:45
12.01.2014 20:00 81:73

Runda Zasadnicza (Kolejka XV)

PGE Turów Zgorzelec - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 17.01.2014 18:30 84:63
WKS Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 17.01.2014 19:30 79:65
Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk 18.01.2014 17:00 87:77
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 18.01.2014 19:30 71:45
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2014-01-19 19:45
19.01.2014 20:00 77:70
AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra
ipla.tv - 2014-02-26 18:30
26.02.2014 18:30 66:64

Runda Zasadnicza (Kolejka XVI)

Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 25.01.2014 17:00 79:82
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 25.01.2014 18:00 91:89
Kotwica Kołobrzeg - Asseco Gdynia 25.01.2014 18:00 63:75
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Trefl Sopot 25.01.2014 18:00 74:77
Anwil Włocławek - AZS Koszalin
IPLA TV - 2014-01-25 19:00
25.01.2014 19:00 75:70
Energa Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2014-01-26 19:45
26.01.2014 20:00 84:66

Runda Zasadnicza (Kolejka XVII)

PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
ipla.tv - 2014-01-30 18:30
30.01.2014 18:30 84:71
Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot 01.02.2014 17:00 57:90
AZS Koszalin - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 01.02.2014 18:00 88:66
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk 01.02.2014 18:00 56:67
WKS Śląsk Wrocław - Rosa Radom 01.02.2014 19:00 88:90
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
Polsat Sport News - 2014-02-02 19:45
02.02.2014 20:00 77:94

Runda Zasadnicza (Kolejka XVIII)

Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 13.02.2014 18:30 71:78
Stelmet Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 15.02.2014 16:45 81:69
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 15.02.2014 17:00 85:81
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 15.02.2014 17:00 90:80
Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot 16.02.2014 17:00 59:72
Rosa Radom - Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2014-01-16 19:45
16.02.2014 20:00 72:59

Runda Zasadnicza (Kolejka XIX)

PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom
ipla.tv - 2014-02-21 18:30
21.02.2014 18:30 68:65
Asseco Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 21.02.2014 19:00 64:52
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Stelmet Zielona Góra 22.02.2014 17:30 71:90
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 22.02.2014 18:00 85:74
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 22.02.2014 18:00 95:63
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2014-02-23 19:45
23.02.2014 20:00 89:72

Runda Zasadnicza (Kolejka XX)

Polpharma Starogard Gdański - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 13.03.2014 19:00 71:81
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport Extra - 2014-03-13 19:45
13.03.2014 20:00 91:97
Rosa Radom - Trefl Sopot 15.03.2014 17:00 81:83
Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 15.03.2014 17:00 68:84
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra
ipla.tv - 2014-03-15 18:00
15.03.2014 18:00 80:72
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2014-03-16 19:45
16.03.2014 20:00 71:63

Runda Zasadnicza (Kolejka XXI)

PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia
ipla.tv - 2014-03-06 18:30
06.03.2014 18:30 88:76
Polpharma Starogard Gdański - Stelmet Zielona Góra 08.03.2014 18:00 75:100
Stabill Jezioro Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 08.03.2014 18:00 95:99
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk
ipla.tv - 2014-03-08 19:00
08.03.2014 19:00 82:76
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 08.03.2014 19:00 86:73
AZS Koszalin - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2014-03-09 19:45
09.03.2014 20:00 67:72

Runda Zasadnicza (Kolejka XXII)

Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2014-03-19 19:45
19.03.2014 20:00 84:90
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 19.03.2014 20:00 72:67
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 19.03.2014 20:00 74:66
Rosa Radom - Anwil Włocławek 19.03.2014 20:00 83:76
Energa Czarni Słupsk - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 19.03.2014 20:00 77:63
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 19.03.2014 20:00 78:84

Etap II (1-6)

Etap II (7-12)

Zobacz pełną tabelę
Tauron Basket Liga na Facebooku Tauron Basket Liga na Twitterze Zdjęcia TBL na PINTREST Tauron Basket Liga przez rss

Sekcja Tauronka

NEWSLETTER Tauron Basket Ligi

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi.

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi

TAURON

 

Partnerzy Tauron Basket Ligi

Polsat Sport Przegląd Sportowy Suzuki Spalding
ULEB Turkish Airlines Euroleague Tour de Pologne Olimpiady Specjalne