Drużyny TBL
Wikana Start Lublin Polski Cukier Toruń PGE Turów Zgorzelec AZS Koszalin Energa Czarni Słupsk MKS Dąbrowa Górnicza Anwil Włocławek Asseco Gdynia Jezioro Tarnobrzeg King Wilki Morskie Szczecin Polfarmex Kutno Polpharma Starogard Gd. Rosa Radom Stelmet Zielona Góra Trefl Sopot WKS Śląsk Wrocław
Trefl Sopot
WKS Śląsk Wrocław
2014-10-11 17:00
93
95
Polfarmex Kutno
Polpharma Starogard Gd.
2014-10-11 17:30
80
62
Energa Czarni Słupsk
Wikana Start Lublin
2014-10-11 18:00
71
68
Anwil Włocławek
Asseco Gdynia
TV | 2014-10-12 12:30
58
67
Polsat Sport News - 2014-10-12 12:15
Polski Cukier Toruń
Rosa Radom
2014-10-12 18:00
74
61
Jezioro Tarnobrzeg
PGE Turów Zgorzelec
2014-10-12 18:00
83
119
King Wilki Morskie Szczecin
AZS Koszalin
2014-10-12 18:00
69
75
Stelmet Zielona Góra
MKS Dąbrowa Górnicza
2014-10-12 19:00
91
77
Polpharma Starogard Gd.
Polski Cukier Toruń
2014-10-18 17:00
84
73
Asseco Gdynia
King Wilki Morskie Szczecin
2014-10-18 18:00
88
79
AZS Koszalin
Trefl Sopot
2014-10-18 18:00
88
60
Rosa Radom
Anwil Włocławek
2014-10-18 18:00
77
71
Wikana Start Lublin
Jezioro Tarnobrzeg
2014-10-18 19:00
79
65
MKS Dąbrowa Górnicza
Energa Czarni Słupsk
2014-10-19 18:00
74
79
WKS Śląsk Wrocław
Stelmet Zielona Góra
TV | 2014-10-19 20:00
69
68
PSN/PS/PS HD - 2014-10-19 19:45
PGE Turów Zgorzelec
Polfarmex Kutno
2014-10-20 18:30
91
89
Trefl Sopot
Asseco Gdynia
2014-10-24 19:00
65
77
Polfarmex Kutno
Wikana Start Lublin
2014-10-25 17:30
88
72
Rosa Radom
Polpharma Starogard Gd.
2014-10-25 18:00
102
60
Jezioro Tarnobrzeg
MKS Dąbrowa Górnicza
2014-10-25 19:00
101
109
Stelmet Zielona Góra
AZS Koszalin
2014-10-26 17:00
--
--
Polski Cukier Toruń
PGE Turów Zgorzelec
2014-10-26 18:00
--
--
Anwil Włocławek
King Wilki Morskie Szczecin
2014-10-26 18:00
--
--
Energa Czarni Słupsk
WKS Śląsk Wrocław
TV | 2014-10-26 20:00
--
--
PSN/PS/PS HD - 2014-10-26 19:45

Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek
PSN/PSE/PSE HD - 2014-10-03 19:45
03.10.2014 20:00 85:74
Wikana Start Lublin - Stelmet Zielona Góra 04.10.2014 18:00 73:86
MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 04.10.2014 18:00 67:83
Rosa Radom - Polfarmex Kutno 05.10.2014 17:00 86:59
Polpharma Starogard Gdański - Jezioro Tarnobrzeg 05.10.2014 17:00 89:79
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk 05.10.2014 18:00 87:80
AZS Koszalin - Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2014-10-05 19:45
05.10.2014 20:00 86:70
WKS Śląsk Wrocław - King Wilki Morskie Szczecin 07.10.2014 19:00 82:73

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 11.10.2014 17:00 93:95
Polfarmex Kutno - Polpharma Starogard Gdański 11.10.2014 17:30 80:62
Energa Czarni Słupsk - Wikana Start Lublin 11.10.2014 18:00 71:68
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2014-10-12 12:15
12.10.2014 12:30 58:67
King Wilki Morskie Szczecin - AZS Koszalin 12.10.2014 18:00 69:75
Jezioro Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 12.10.2014 18:00 83:119
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 12.10.2014 18:00 74:61
Stelmet Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza 12.10.2014 19:00 91:77

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Polski Cukier Toruń 18.10.2014 17:00 84:73
Rosa Radom - Anwil Włocławek 18.10.2014 18:00 77:71
AZS Koszalin - Trefl Sopot 18.10.2014 18:00 88:60
Asseco Gdynia - King Wilki Morskie Szczecin 18.10.2014 18:00 88:79
Wikana Start Lublin - Jezioro Tarnobrzeg 18.10.2014 19:00 79:65
MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk 19.10.2014 18:00 74:79
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Zielona Góra
PSN/PS/PS HD - 2014-10-19 19:45
19.10.2014 20:00 69:68
PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 20.10.2014 18:30 91:89

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Trefl Sopot - Asseco Gdynia 24.10.2014 19:00 65:77
Polfarmex Kutno - Wikana Start Lublin 25.10.2014 17:30 88:72
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 25.10.2014 18:00 102:60
Jezioro Tarnobrzeg - MKS Dąbrowa Górnicza 25.10.2014 19:00 101:109
Stelmet Zielona Góra - AZS Koszalin 26.10.2014 17:00 --:--
Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin 26.10.2014 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec 26.10.2014 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
PSN/PS/PS HD - 2014-10-26 19:45
26.10.2014 20:00 --:--

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Wikana Start Lublin - Polski Cukier Toruń 31.10.2014 18:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - Jezioro Tarnobrzeg 31.10.2014 19:30 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 02.11.2014 17:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno 02.11.2014 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Stelmet Zielona Góra 02.11.2014 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot 02.11.2014 18:00 --:--
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk
PSE/PSE HD/PSN - 2014-11-02 19:45
02.11.2014 20:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 03.11.2014 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 07.11.2014 18:00 --:--
Rosa Radom - Wikana Start Lublin 07.11.2014 18:00 --:--
Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 08.11.2014 17:30 --:--
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 08.11.2014 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin 08.11.2014 18:00 --:--
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 09.11.2014 18:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
Polsat Sport News - 2014-11-09 19:45
09.11.2014 20:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 10.11.2014 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Wikana Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 14.11.2014 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Jezioro Tarnobrzeg 14.11.2014 19:00 --:--
AZS Koszalin - Polfarmex Kutno 15.11.2014 18:00 --:--
Trefl Sopot - Stelmet Zielona Góra
Polsat Sport News - 2014-11-16 14:45
16.11.2014 15:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 16.11.2014 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 16.11.2014 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Energa Czarni Słupsk 16.11.2014 18:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń 17.11.2014 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Rosa Radom - WKS Śląsk Wrocław 21.11.2014 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - MKS Dąbrowa Górnicza 22.11.2014 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - Asseco Gdynia 22.11.2014 17:30 --:--
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra 22.11.2014 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - King Wilki Morskie Szczecin 22.11.2014 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot 23.11.2014 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin
PS/PS HD/PSN - 2014-11-23 19:45
23.11.2014 20:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Wikana Start Lublin 24.11.2014 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Trefl Sopot - Jezioro Tarnobrzeg 28.11.2014 19:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk 29.11.2014 17:00 --:--
Wikana Start Lublin - Anwil Włocławek 29.11.2014 18:00 --:--
AZS Koszalin - Rosa Radom 29.11.2014 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 30.11.2014 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Polfarmex Kutno 30.11.2014 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec
PSE/PSE HD/PSN - 2014-11-30 19:45
30.11.2014 20:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański 02.12.2014 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Rosa Radom - Asseco Gdynia 05.12.2014 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 06.12.2014 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - Trefl Sopot 06.12.2014 17:30 --:--
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 06.12.2014 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Stelmet Zielona Góra 06.12.2014 18:00 --:--
Wikana Start Lublin - MKS Dąbrowa Górnicza 06.12.2014 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - King Wilki Morskie Szczecin 07.12.2014 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław 08.12.2014 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Stelmet Zielona Góra - Polfarmex Kutno 13.12.2014 17:00 --:--
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 13.12.2014 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Jezioro Tarnobrzeg 13.12.2014 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 14.12.2014 18:00 --:--
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 14.12.2014 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom 14.12.2014 18:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - Wikana Start Lublin 14.12.2014 19:00 --:--
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 15.12.2014 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - King Wilki Morskie Szczecin 20.12.2014 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk 20.12.2014 17:30 --:--
Anwil Włocławek - Jezioro Tarnobrzeg 20.12.2014 18:00 --:--
Rosa Radom - Trefl Sopot 20.12.2014 18:00 --:--
Wikana Start Lublin - AZS Koszalin 20.12.2014 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 20.12.2014 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 21.12.2014 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 21.12.2014 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 28.12.2014 17:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 28.12.2014 17:00 --:--
AZS Koszalin - MKS Dąbrowa Górnicza 28.12.2014 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Wikana Start Lublin 28.12.2014 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - King Wilki Morskie Szczecin 28.12.2014 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 28.12.2014 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 28.12.2014 18:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 28.12.2014 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Stelmet Zielona Góra 03.01.2015 17:00 --:--
Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno 03.01.2015 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Jezioro Tarnobrzeg 03.01.2015 18:00 --:--
Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk 03.01.2015 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 03.01.2015 18:00 --:--
Wikana Start Lublin - King Wilki Morskie Szczecin 03.01.2015 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia 03.01.2015 18:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 03.01.2015 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Trefl Sopot - Wikana Start Lublin 09.01.2015 19:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 10.01.2015 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń 10.01.2015 17:30 --:--
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 10.01.2015 18:00 --:--
Asseco Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 10.01.2015 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 10.01.2015 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Rosa Radom 10.01.2015 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 11.01.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Stelmet Zielona Góra - Wikana Start Lublin 17.01.2015 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - Rosa Radom 17.01.2015 17:30 --:--
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 17.01.2015 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 17.01.2015 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 17.01.2015 18:00 --:--
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 17.01.2015 18:00 --:--
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 17.01.2015 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 18.01.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 23.01.2015 19:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Polfarmex Kutno 24.01.2015 17:00 --:--
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek 24.01.2015 18:00 --:--
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin 24.01.2015 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Stelmet Zielona Góra 24.01.2015 18:00 --:--
Wikana Start Lublin - Energa Czarni Słupsk 24.01.2015 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Jezioro Tarnobrzeg 24.01.2015 18:00 --:--
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 24.01.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 29.01.2015 18:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 31.01.2015 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - PGE Turów Zgorzelec 31.01.2015 17:30 --:--
Anwil Włocławek - Rosa Radom 31.01.2015 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Wikana Start Lublin 31.01.2015 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - MKS Dąbrowa Górnicza 31.01.2015 18:00 --:--
Trefl Sopot - AZS Koszalin 01.02.2015 17:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Asseco Gdynia 01.02.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Wikana Start Lublin - Polfarmex Kutno 06.02.2015 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Rosa Radom 07.02.2015 17:00 --:--
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 07.02.2015 18:00 --:--
AZS Koszalin - Stelmet Zielona Góra 07.02.2015 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Jezioro Tarnobrzeg 07.02.2015 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 07.02.2015 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Anwil Włocławek 08.02.2015 18:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk 10.02.2015 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 13.02.2015 18:00 --:--
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 13.02.2015 19:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - Asseco Gdynia 14.02.2015 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza 14.02.2015 17:30 --:--
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 14.02.2015 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 14.02.2015 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin 14.02.2015 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Wikana Start Lublin 18.02.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 26.02.2015 19:00 --:--
Wikana Start Lublin - Rosa Radom 27.02.2015 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Stelmet Zielona Góra 27.02.2015 19:00 --:--
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 28.02.2015 18:00 --:--
AZS Koszalin - Jezioro Tarnobrzeg 28.02.2015 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 28.02.2015 18:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - Polfarmex Kutno 28.02.2015 19:00 --:--
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk 04.03.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Wikana Start Lublin 07.03.2015 17:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - Trefl Sopot 07.03.2015 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - AZS Koszalin 07.03.2015 17:30 --:--
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 07.03.2015 18:00 --:--
Rosa Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 07.03.2015 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 07.03.2015 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Asseco Gdynia 07.03.2015 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 08.03.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Rosa Radom 13.03.2015 19:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek 14.03.2015 17:00 --:--
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk 14.03.2015 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Polfarmex Kutno 14.03.2015 18:00 --:--
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 14.03.2015 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 14.03.2015 18:00 --:--
Wikana Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 14.03.2015 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Jezioro Tarnobrzeg 15.03.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 20.03.2015 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław 21.03.2015 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - King Wilki Morskie Szczecin 21.03.2015 17:30 --:--
Anwil Włocławek - Wikana Start Lublin 21.03.2015 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - MKS Dąbrowa Górnicza 21.03.2015 18:00 --:--
Rosa Radom - AZS Koszalin 21.03.2015 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Trefl Sopot 21.03.2015 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra 21.03.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Trefl Sopot - Polfarmex Kutno 27.03.2015 19:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - Jezioro Tarnobrzeg 28.03.2015 17:00 --:--
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 28.03.2015 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - Wikana Start Lublin 28.03.2015 18:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec 28.03.2015 19:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 29.03.2015 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Toruń 29.03.2015 18:00 --:--
Asseco Gdynia - Rosa Radom 29.03.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Wikana Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 03.04.2015 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia 04.04.2015 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - Stelmet Zielona Góra 04.04.2015 17:30 --:--
Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza 04.04.2015 18:00 --:--
Rosa Radom - King Wilki Morskie Szczecin 04.04.2015 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 04.04.2015 18:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk 04.04.2015 18:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 04.04.2015 18:30 --:--

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 10.04.2015 19:00 --:--
Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 11.04.2015 17:00 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 11.04.2015 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno 11.04.2015 18:00 --:--
Trefl Sopot - Rosa Radom 11.04.2015 18:00 --:--
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 11.04.2015 18:00 --:--
AZS Koszalin - Wikana Start Lublin 11.04.2015 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 12.04.2015 18:00 --:--

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

Polfarmex Kutno - Jezioro Tarnobrzeg 15.04.2015 17:30 --:--
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 15.04.2015 18:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 15.04.2015 18:00 --:--
Wikana Start Lublin - Asseco Gdynia 15.04.2015 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - PGE Turów Zgorzelec 15.04.2015 18:00 --:--
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 15.04.2015 18:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk 15.04.2015 18:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot 15.04.2015 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Stelmet Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 18.04.2015 17:00 --:--
Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek 18.04.2015 17:30 --:--
Jezioro Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń 18.04.2015 18:00 --:--
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 18.04.2015 18:00 --:--
Asseco Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 18.04.2015 18:00 --:--
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 18.04.2015 18:00 --:--
King Wilki Morskie Szczecin - Wikana Start Lublin 19.04.2015 18:00 --:--
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 20.04.2015 19:00 --:--

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Anwil Włocławek - AZS Koszalin 26.04.2015 20:00 --:--
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia 26.04.2015 20:00 --:--
MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin 26.04.2015 20:00 --:--
Wikana Start Lublin - Trefl Sopot 26.04.2015 20:00 --:--
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 26.04.2015 20:00 --:--
Polpharma Starogard Gdański - Energa Czarni Słupsk 26.04.2015 20:00 --:--
Rosa Radom - Jezioro Tarnobrzeg 26.04.2015 20:00 --:--
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno 26.04.2015 20:00 --:--
Tauron Basket Liga na Facebooku Tauron Basket Liga na Twitterze Zdjęcia TBL na PINTREST Tauron Basket Liga przez rss

Sekcja Tauronka

NEWSLETTER Tauron Basket Ligi

Poznaj cotygodniowy newsletter polskiej koszykówki. W sezonie zapowiedzi meczów, plany transmisji, najważniejsze wydarzenia i informacje z parkietów Tauron Basket Ligi.

Sponsor tytularny Tauron Basket Ligi

TAURON

Sponsor oficjalny Tauron Basket Ligi

Milenium

Partnerzy Tauron Basket Ligi

Polsat Sport Przegląd Sportowy Suzuki Spalding
ULEB Turkish Airlines Euroleague Tour de Pologne Olimpiady Specjalne Festina