Runda Zasadnicza (1. kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - PBG Basket Poznań 08.10.2011 18:00
08.10.2011 18:00
71:57
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 08.10.2011 18:00
08.10.2011 18:00
87:68
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 08.10.2011 18:30
08.10.2011 18:30
76:74
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Słupsk 08.10.2011 19:00
08.10.2011 19:00
81:93
ŁKS Łódź - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2011-10-08 19:30
08.10.2011 19:30
08.10.2011 19:30
89:71
AZS Politechnika Warszawska - Trefl Sopot 09.10.2011 17:00
09.10.2011 17:00
66:83

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin
TV PLK - 2011-10-11 19:00
11.10.2011 19:00
11.10.2011 19:00
65:64
ŁKS Łódź - Trefl Sopot 11.10.2011 19:30
11.10.2011 19:30
65:87
PBG Basket Poznań - PGE Turów Zgorzelec 12.10.2011 18:00
12.10.2011 18:00
68:80
Czarni Słupsk - AZS Politechnika Warszawska 12.10.2011 18:30
12.10.2011 18:30
81:70
Polpharma Starogard Gd. - Siarka Tarnobrzeg 12.10.2011 19:00
12.10.2011 19:00
88:100
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TV PLK - 2011-10-12 20:00
12.10.2011 20:00
12.10.2011 20:00
69:70

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

Anwil Włocławek - Trefl Sopot
TV PLK - 2011-10-15 16:00
15.10.2011 16:00
15.10.2011 16:00
72:71
AZS Koszalin - PBG Basket Poznań 15.10.2011 18:00
15.10.2011 18:00
91:88
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 15.10.2011 18:00
15.10.2011 18:00
81:84
Polpharma Starogard Gd. - AZS Politechnika Warszawska 15.10.2011 18:00
15.10.2011 18:00
64:75
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław
TVP Sport - 2011-10-15 20:15
15.10.2011 20:15
15.10.2011 20:15
77:56
Czarni Słupsk - ŁKS Łódź 30.11.2011 18:30
30.11.2011 18:30
87:61

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec
TV PLK - 2011-10-18 19:00
18.10.2011 19:00
18.10.2011 19:00
73:80
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 18.10.2011 20:00
18.10.2011 20:00
76:85
PBG Basket Poznań - Siarka Tarnobrzeg 19.10.2011 18:00
19.10.2011 18:00
84:72
Kotwica Kołobrzeg - AZS Politechnika Warszawska 19.10.2011 18:30
19.10.2011 18:30
87:97
Polpharma Starogard Gd. - ŁKS Łódź 19.10.2011 19:00
19.10.2011 19:00
81:76
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
TV PLK - 2011-10-19 19:30
19.10.2011 19:30
19.10.2011 19:30
72:81

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 22.10.2011 18:00
22.10.2011 18:00
83:91
Siarka Tarnobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 22.10.2011 19:00
22.10.2011 19:00
77:76
ŁKS Łódź - Kotwica Kołobrzeg 22.10.2011 19:30
22.10.2011 19:30
87:94
Czarni Słupsk - Trefl Sopot
TVP Sport - 2011-10-22 19:30
22.10.2011 19:30
22.10.2011 19:30
73:72
PBG Basket Poznań - AZS Politechnika Warszawska 23.10.2011 17:00
23.10.2011 17:00
80:68
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd.
TV PLK - 2011-10-23 18:00
23.10.2011 18:00
23.10.2011 18:00
83:67

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

PBG Basket Poznań - ŁKS Łódź
TV PLK - 2011-10-26 18:00
26.10.2011 18:00
26.10.2011 18:00
78:62
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 26.10.2011 18:30
26.10.2011 18:30
76:61
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 26.10.2011 19:00
26.10.2011 19:00
106:82
Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 26.10.2011 19:00
26.10.2011 19:00
70:76
WKS Śląsk Wrocław - AZS Politechnika Warszawska 26.10.2011 19:00
26.10.2011 19:00
78:63
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 14.12.2011 19:00
14.12.2011 19:00
90:75

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

Trefl Sopot - Kotwica Kołobrzeg
PLK TV - 2011-10-29 16:50
29.10.2011 17:00
29.10.2011 17:00
95:76
Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 29.10.2011 18:00
29.10.2011 18:00
59:77
ŁKS Łódź - WKS Śląsk Wrocław
TVP Sport - 2011-10-29 19:30
29.10.2011 19:30
29.10.2011 19:30
69:85
AZS Politechnika Warszawska - Stelmet Enea BC Zielona Góra 30.10.2011 16:00
30.10.2011 16:00
86:87
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd.
PLK TV - 2011-10-30 18:00
30.10.2011 18:00
30.10.2011 18:00
86:78
Anwil Włocławek - PBG Basket Poznań
PLK TV - 2011-10-30 20:10
30.10.2011 20:15
30.10.2011 20:15
92:69

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

PBG Basket Poznań - Trefl Sopot 02.11.2011 18:00
02.11.2011 18:00
56:89
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 02.11.2011 18:00
02.11.2011 18:00
92:90
PGE Turów Zgorzelec - AZS Politechnika Warszawska 02.11.2011 18:30
02.11.2011 18:30
89:63
Stelmet Enea BC Zielona Góra - ŁKS Łódź 02.11.2011 19:00
02.11.2011 19:00
103:104
Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk
TV PLK - 2011-11-02 18:50
02.11.2011 19:00
02.11.2011 19:00
59:70
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
TVP Sport - 2011-11-03 19:45
03.11.2011 20:00
03.11.2011 20:00
84:70

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - ŁKS Łódź
TVP Sport - 2011-11-05 17:15
05.11.2011 17:15
05.11.2011 17:15
92:54
Polpharma Starogard Gd. - Kotwica Kołobrzeg 05.11.2011 18:00
05.11.2011 18:00
78:82
Czarni Słupsk - PBG Basket Poznań 05.11.2011 18:00
05.11.2011 18:00
82:63
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
TV PLK - 2011-11-06 16:50
06.11.2011 17:00
06.11.2011 17:00
77:82
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2011-11-06 18:50
06.11.2011 19:00
06.11.2011 19:00
63:77
AZS Politechnika Warszawska - AZS Koszalin 14.12.2011 19:00
14.12.2011 19:00
71:94

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

PBG Basket Poznań - Polpharma Starogard Gd. 09.11.2011 18:00
09.11.2011 18:00
64:82
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 09.11.2011 19:00
09.11.2011 19:00
83:68
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2011-11-09 19:50
09.11.2011 20:05
09.11.2011 20:05
87:60
AZS Koszalin - ŁKS Łódź 10.11.2011 18:00
10.11.2011 18:00
109:75
Siarka Tarnobrzeg - AZS Politechnika Warszawska
TV PLK - 2011-11-10 19:50
10.11.2011 20:00
10.11.2011 20:00
89:83
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot
TVP Sport - 2011-11-30 18:05
30.11.2011 18:15
30.11.2011 18:15
87:89

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2011-11-12 17:20
12.11.2011 17:30
12.11.2011 17:30
86:83
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław
TV PLK - 2011-11-13 15:50
13.11.2011 16:00
13.11.2011 16:00
73:71
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 13.11.2011 18:00
13.11.2011 18:00
70:94
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 13.11.2011 18:00
13.11.2011 18:00
99:70
Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra 13.11.2011 18:00
13.11.2011 18:00
67:72
Kotwica Kołobrzeg - PBG Basket Poznań 16.11.2011 19:00
16.11.2011 19:00
82:51

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek
TV PLK - 2011-11-19 16:50
19.11.2011 17:00
19.11.2011 17:00
109:104
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 19.11.2011 18:00
19.11.2011 18:00
87:82
Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 19.11.2011 19:30
19.11.2011 19:30
68:73
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2011-11-19 19:30
19.11.2011 19:30
19.11.2011 19:30
60:61
AZS Koszalin - Trefl Sopot 20.11.2011 18:00
20.11.2011 18:00
76:83
AZS Politechnika Warszawska - ŁKS Łódź 20.11.2011 18:00
20.11.2011 18:00
68:76

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec
TV PLK - 2011-11-25 18:50
25.11.2011 19:00
25.11.2011 19:00
55:105
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 26.11.2011 15:00
26.11.2011 15:00
65:66
Kotwica Kołobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TV PLK - 2011-11-26 16:20
26.11.2011 16:30
26.11.2011 16:30
92:83
PBG Basket Poznań - WKS Śląsk Wrocław 26.11.2011 17:00
26.11.2011 17:00
101:106
Czarni Słupsk - AZS Koszalin
TVP Sport - 2011-11-26 18:45
26.11.2011 18:45
26.11.2011 18:45
84:82
Anwil Włocławek - AZS Politechnika Warszawska 27.11.2011 18:00
27.11.2011 18:00
91:76

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec
TV PLK - 2011-12-02 20:00
02.12.2011 20:00
02.12.2011 20:00
64:54
PBG Basket Poznań - Stelmet Enea BC Zielona Góra 03.12.2011 17:00
03.12.2011 17:00
90:77
Anwil Włocławek - ŁKS Łódź 03.12.2011 18:00
03.12.2011 18:00
87:68
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin
TVP Sport - 2011-12-03 20:00
03.12.2011 20:15
03.12.2011 20:15
91:82
Trefl Sopot - AZS Politechnika Warszawska 04.12.2011 15:00
04.12.2011 15:00
95:72
Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 04.12.2011 18:00
04.12.2011 18:00
103:75

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - PBG Basket Poznań 09.12.2011 18:30
09.12.2011 18:30
74:75
Trefl Sopot - ŁKS Łódź 09.12.2011 19:00
09.12.2011 19:00
89:71
AZS Politechnika Warszawska - Czarni Słupsk 10.12.2011 18:00
10.12.2011 18:00
66:75
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 10.12.2011 18:00
10.12.2011 18:00
90:87
Stelmet Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław
TV PLK - 2011-12-10 17:50
10.12.2011 18:00
10.12.2011 18:00
74:78
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 11.12.2011 18:00
11.12.2011 18:00
80:70

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2011-12-16 17:50
16.12.2011 18:00
16.12.2011 18:00
87:88
PBG Basket Poznań - AZS Koszalin 17.12.2011 17:00
17.12.2011 17:00
69:80
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 17.12.2011 18:00
17.12.2011 18:00
84:60
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
TV PLK - 2011-12-17 17:50
17.12.2011 18:00
17.12.2011 18:00
93:72
AZS Politechnika Warszawska - Polpharma Starogard Gd. 18.12.2011 15:00
18.12.2011 15:00
92:72
ŁKS Łódź - Czarni Słupsk 18.12.2011 18:00
18.12.2011 18:00
61:83

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

Anwil Włocławek - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2011-12-22 17:50
22.12.2011 18:00
22.12.2011 18:00
93:87
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 22.12.2011 18:00
22.12.2011 18:00
78:103
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2011-12-23 17:50
23.12.2011 18:00
23.12.2011 18:00
74:65
Siarka Tarnobrzeg - PBG Basket Poznań 23.12.2011 18:30
23.12.2011 18:30
72:66
AZS Politechnika Warszawska - Kotwica Kołobrzeg 23.12.2011 19:00
23.12.2011 19:00
64:80
ŁKS Łódź - Polpharma Starogard Gd. 23.12.2011 19:30
23.12.2011 19:30
53:86

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 28.12.2011 19:00
28.12.2011 19:00
91:83
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek
TV PLK - 2011-12-29 18:50
29.12.2011 19:00
29.12.2011 19:00
85:89
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin 29.12.2011 19:00
29.12.2011 19:00
83:77
Kotwica Kołobrzeg - ŁKS Łódź 30.12.2011 18:00
30.12.2011 18:00
85:58
AZS Politechnika Warszawska - PBG Basket Poznań 30.12.2011 19:00
30.12.2011 19:00
77:55
Trefl Sopot - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2011-12-30 18:50
30.12.2011 19:00
30.12.2011 19:00
89:84

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2012-01-02 17:50
02.01.2012 18:00
02.01.2012 18:00
82:96
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 02.01.2012 18:00
02.01.2012 18:00
79:62
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 02.01.2012 19:00
02.01.2012 19:00
71:75
ŁKS Łódź - PBG Basket Poznań 02.01.2012 19:30
02.01.2012 19:30
56:83
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 17.01.2012 18:00
17.01.2012 18:00
83:72
AZS Politechnika Warszawska - WKS Śląsk Wrocław 18.01.2012 19:00
18.01.2012 19:00
74:87

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot 05.01.2012 18:00
05.01.2012 18:00
64:59
WKS Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 05.01.2012 19:00
05.01.2012 19:00
71:49
PBG Basket Poznań - Anwil Włocławek 05.01.2012 19:00
05.01.2012 19:00
64:78
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Politechnika Warszawska 05.01.2012 19:00
05.01.2012 19:00
92:61
PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg
TVP Sport - 2012-01-05 19:00
05.01.2012 19:00
05.01.2012 19:00
80:72
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2012-01-06 19:30
06.01.2012 19:30
06.01.2012 19:30
78:76

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
TV PLK - 2012-01-08 17:50
08.01.2012 18:00
08.01.2012 18:00
64:67
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 08.01.2012 18:00
08.01.2012 18:00
88:93
ŁKS Łódź - Stelmet Enea BC Zielona Góra 08.01.2012 18:00
08.01.2012 18:00
59:91
Trefl Sopot - PBG Basket Poznań 08.01.2012 19:00
08.01.2012 19:00
71:64
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 09.01.2012 18:30
09.01.2012 18:30
95:63
AZS Politechnika Warszawska - PGE Turów Zgorzelec 08.02.2012 19:00
08.02.2012 19:00
71:93

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot
TV PLK - 2012-01-11 19:00
11.01.2012 19:00
11.01.2012 19:00
77:85
AZS Koszalin - AZS Politechnika Warszawska 12.01.2012 18:00
12.01.2012 18:00
69:80
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 12.01.2012 18:00
12.01.2012 18:00
81:88
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2012-01-12 18:00
12.01.2012 18:00
12.01.2012 18:00
81:65
PBG Basket Poznań - Czarni Słupsk 12.01.2012 19:00
12.01.2012 19:00
55:62
ŁKS Łódź - PGE Turów Zgorzelec 12.01.2012 19:30
12.01.2012 19:30
51:80

Runda Zasadnicza (23. kolejka)

Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2012-01-20 19:30
20.01.2012 19:30
20.01.2012 19:30
79:84
ŁKS Łódź - AZS Koszalin 21.01.2012 18:00
21.01.2012 18:00
0:20
Polpharma Starogard Gd. - PBG Basket Poznań 21.01.2012 18:00
21.01.2012 18:00
65:67
AZS Politechnika Warszawska - Siarka Tarnobrzeg 22.01.2012 16:00
22.01.2012 16:00
85:88
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 24.01.2012 18:30
24.01.2012 18:30
76:65
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TV PLK - 2012-01-24 18:50
24.01.2012 19:00
24.01.2012 19:00
84:67

Runda Zasadnicza (24. kolejka)

PBG Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg 28.01.2012 17:00
28.01.2012 17:00
82:70
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot
TVP Sport - 2012-01-28 17:15
28.01.2012 17:15
28.01.2012 17:15
86:87
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź 28.01.2012 18:00
28.01.2012 18:00
105:76
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 28.01.2012 18:00
28.01.2012 18:00
93:68
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 29.01.2012 18:00
29.01.2012 18:00
79:80
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk
TV PLK - 2012-01-29 17:50
29.01.2012 18:00
29.01.2012 18:00
79:75

Runda Zasadnicza (25. kolejka)

Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2012-02-02 18:05
02.02.2012 18:15
02.02.2012 18:15
83:70
Trefl Sopot - AZS Koszalin 04.02.2012 18:00
04.02.2012 18:00
84:76
ŁKS Łódź - AZS Politechnika Warszawska 05.02.2012 18:00
05.02.2012 18:00
65:77
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 05.02.2012 18:00
05.02.2012 18:00
86:70
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TV PLK - 2012-02-05 18:00
05.02.2012 18:00
05.02.2012 18:00
82:76
WKS Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 06.02.2012 19:00
06.02.2012 19:00
82:60

Runda Zasadnicza (26. kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Kotwica Kołobrzeg 12.02.2012 17:00
12.02.2012 17:00
85:55
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 12.02.2012 17:00
12.02.2012 17:00
81:90
AZS Politechnika Warszawska - Anwil Włocławek 12.02.2012 17:00
12.02.2012 17:00
62:86
WKS Śląsk Wrocław - PBG Basket Poznań 12.02.2012 17:00
12.02.2012 17:00
81:77
AZS Koszalin - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2012-02-12 17:00
12.02.2012 17:00
12.02.2012 17:00
67:69
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 12.02.2012 17:00
12.02.2012 17:00
103:80