Runda Zasadnicza (1 kolejka)

AZS Koszalin - Anwil Włocławek
11.10.2003 13:40 74:82
Asseco Gdynia - Czarni Słupsk 11.10.2003 15:00 65:57
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław 11.10.2003 19:00 79:73
KS Spójnia Stargard - Olimp MKS Start Lublin 11.10.2003 19:15 80:69
Polonia Warszawa - Noteć Inowrocław 11.10.2003 19:30 96:105
Astoria Bydgoszcz - UNIA Tarnów 25.11.2003 17:00 69:85

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Olimp MKS Start Lublin - Polonia Warszawa 18.10.2003 17:00 80:77
AZS Koszalin - Astoria Bydgoszcz 18.10.2003 18:00 96:88
Noteć Inowrocław - Asseco Gdynia 18.10.2003 18:00 67:76
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 18.10.2003 18:00 79:68
WKS Śląsk Wrocław - KS Spójnia Stargard
19.10.2003 15:00 95:69
UNIA Tarnów - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 12.11.2003 19:30 83:82

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek
25.10.2003 13:45 73:76
KS Spójnia Stargard - UNIA Tarnów 25.10.2003 17:00 68:69
Asseco Gdynia - Olimp MKS Start Lublin 25.10.2003 17:00 89:62
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin 25.10.2003 18:00 96:69
Czarni Słupsk - Noteć Inowrocław 25.10.2003 18:00 92:84
Polonia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
26.10.2003 12:55 81:67

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Anwil Włocławek - Noteć Inowrocław 31.10.2003 19:00 101:90
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia
02.11.2003 15:00 82:86
Olimp MKS Start Lublin - Czarni Słupsk
02.11.2003 17:00 51:74
Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 02.11.2003 18:00 88:82
AZS Koszalin - KS Spójnia Stargard 02.11.2003 18:00 81:71
UNIA Tarnów - Polonia Warszawa 06.01.2004 18:00 95:86

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Polonia Warszawa - AZS Koszalin 08.11.2003 17:00 94:80
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 08.11.2003 17:00 76:74
Asseco Gdynia - UNIA Tarnów 08.11.2003 17:00 88:74
KS Spójnia Stargard - Astoria Bydgoszcz 08.11.2003 17:00 60:83
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 08.11.2003 18:00 75:84
Noteć Inowrocław - Olimp MKS Start Lublin 08.11.2003 18:00 106:90

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Olimp MKS Start Lublin - Anwil Włocławek 14.11.2003 18:00 48:86
Astoria Bydgoszcz - Polonia Warszawa
15.11.2003 13:30 71:92
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 15.11.2003 18:00 92:100
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - KS Spójnia Stargard 15.11.2003 18:00 92:75
UNIA Tarnów - Czarni Słupsk 15.11.2003 18:30 72:66
WKS Śląsk Wrocław - Noteć Inowrocław 16.11.2003 15:00 90:61

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

KS Spójnia Stargard - Anwil Włocławek 21.11.2003 18:00 62:76
Asseco Gdynia - Astoria Bydgoszcz 21.11.2003 18:00 93:64
Czarni Słupsk - AZS Koszalin
22.11.2003 13:30 59:69
Olimp MKS Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 22.11.2003 16:30 77:87
Noteć Inowrocław - UNIA Tarnów 22.11.2003 18:00 77:81
Polonia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
23.11.2003 12:55 81:65

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Czarni Słupsk - Polonia Warszawa
29.11.2003 13:30 79:74
UNIA Tarnów - AZS Koszalin 29.11.2003 17:00 90:74
Noteć Inowrocław - KS Spójnia Stargard 29.11.2003 18:00 73:56
Olimp MKS Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 29.11.2003 19:00 71:80
WKS Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz
30.11.2003 15:00 89:87
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek
03.01.2004 13:30 72:62

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Gdynia
06.12.2003 13:30 108:98
Astoria Bydgoszcz - Czarni Słupsk 06.12.2003 18:00 74:61
AZS Koszalin - Noteć Inowrocław 06.12.2003 18:00 91:97
UNIA Tarnów - Olimp MKS Start Lublin 06.12.2003 18:30 102:97
KS Spójnia Stargard - Polonia Warszawa 06.12.2003 19:00 62:91
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 06.12.2003 19:00 82:86

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Asseco Gdynia - KS Spójnia Stargard 12.12.2003 18:00 102:53
Polonia Warszawa - Anwil Włocławek
13.12.2003 13:30 84:95
Olimp MKS Start Lublin - AZS Koszalin 13.12.2003 17:00 80:84
Noteć Inowrocław - Astoria Bydgoszcz 13.12.2003 18:00 86:80
WKS Śląsk Wrocław - UNIA Tarnów 14.12.2003 17:00 90:81
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 22.01.2004 18:00 81:66

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Anwil Włocławek - UNIA Tarnów 19.12.2003 18:00 88:79
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Noteć Inowrocław
20.12.2003 13:30 100:93
KS Spójnia Stargard - Czarni Słupsk 20.12.2003 17:00 44:66
Astoria Bydgoszcz - Olimp MKS Start Lublin 20.12.2003 18:00 62:70
Polonia Warszawa - Asseco Gdynia
21.12.2003 12:30 78:75
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 21.12.2003 17:00 73:95

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Noteć Inowrocław - Polonia Warszawa
10.01.2004 13:30 105:106
Olimp MKS Start Lublin - KS Spójnia Stargard 10.01.2004 17:00 74:56
UNIA Tarnów - Astoria Bydgoszcz 10.01.2004 17:00 91:84
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 10.01.2004 18:00 66:62
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 10.01.2004 18:30 81:67
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
11.01.2004 15:00 91:69

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Asseco Gdynia - Noteć Inowrocław
17.01.2004 13:30 86:71
Astoria Bydgoszcz - AZS Koszalin 17.01.2004 18:00 94:86
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - UNIA Tarnów 17.01.2004 18:00 101:99
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 17.01.2004 18:00 69:68
Polonia Warszawa - Olimp MKS Start Lublin 17.01.2004 18:30 107:65
KS Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 18.01.2004 16:00 54:86

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Olimp MKS Start Lublin - Asseco Gdynia 30.01.2004 18:00 74:97
Anwil Włocławek - Astoria Bydgoszcz
31.01.2004 13:30 83:77
WKS Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
31.01.2004 16:00 90:72
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 31.01.2004 18:00 74:90
Noteć Inowrocław - Czarni Słupsk 31.01.2004 18:00 82:74
UNIA Tarnów - KS Spójnia Stargard 31.01.2004 19:30 88:80

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Asseco Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
07.02.2004 13:30 86:81
KS Spójnia Stargard - AZS Koszalin 07.02.2004 17:00 94:77
Noteć Inowrocław - Anwil Włocławek 07.02.2004 18:00 87:90
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Astoria Bydgoszcz 07.02.2004 18:00 93:85
Czarni Słupsk - Olimp MKS Start Lublin 07.02.2004 18:00 85:77
Polonia Warszawa - UNIA Tarnów 08.02.2004 18:30 107:82

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

UNIA Tarnów - Asseco Gdynia
14.02.2004 13:30 80:76
Olimp MKS Start Lublin - Noteć Inowrocław 14.02.2004 17:00 59:76
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.02.2004 18:00 73:70
AZS Koszalin - Polonia Warszawa 14.02.2004 18:00 84:100
Astoria Bydgoszcz - KS Spójnia Stargard 14.02.2004 18:00 67:77
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk
08.03.2004 19:00 91:60

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Anwil Włocławek - Olimp MKS Start Lublin 26.01.2004 18:00 90:57
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 21.02.2004 13:30 98:78
Polonia Warszawa - Astoria Bydgoszcz
21.02.2004 13:30 89:86
KS Spójnia Stargard - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 21.02.2004 17:00 65:74
Noteć Inowrocław - WKS Śląsk Wrocław 21.02.2004 18:00 69:98
Czarni Słupsk - UNIA Tarnów 21.02.2004 18:00 85:88

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Anwil Włocławek - KS Spójnia Stargard 10.02.2004 18:00 102:61
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 25.02.2004 17:00 88:70
Astoria Bydgoszcz - Asseco Gdynia 25.02.2004 18:00 73:100
WKS Śląsk Wrocław - Olimp MKS Start Lublin 25.02.2004 18:00 89:66
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polonia Warszawa 25.02.2004 18:00 52:94
UNIA Tarnów - Noteć Inowrocław 25.02.2004 18:00 101:75

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
28.02.2004 13:30 83:77
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
28.02.2004 16:00 87:68
Czarni Słupsk - Astoria Bydgoszcz 28.02.2004 18:00 84:88
Noteć Inowrocław - AZS Koszalin 28.02.2004 18:00 58:59
Polonia Warszawa - KS Spójnia Stargard 28.02.2004 18:00 82:56
Olimp MKS Start Lublin - UNIA Tarnów 28.02.2004 19:00 73:72

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Czarni Słupsk
06.03.2004 13:30 74:54
KS Spójnia Stargard - Asseco Gdynia 06.03.2004 17:00 77:93
UNIA Tarnów - WKS Śląsk Wrocław 06.03.2004 18:00 93:102
Astoria Bydgoszcz - Noteć Inowrocław 06.03.2004 18:00 78:69
AZS Koszalin - Olimp MKS Start Lublin 06.03.2004 18:00 85:94
Anwil Włocławek - Polonia Warszawa
06.03.2004 18:00 84:69

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

UNIA Tarnów - Anwil Włocławek
13.03.2004 13:30 78:84
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin
13.03.2004 16:00 107:84
Olimp MKS Start Lublin - Astoria Bydgoszcz 13.03.2004 17:00 71:74
Asseco Gdynia - Polonia Warszawa 13.03.2004 17:00 87:65
Czarni Słupsk - KS Spójnia Stargard 13.03.2004 18:00 78:89
Noteć Inowrocław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 13.03.2004 18:00 74:69

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

AZS Koszalin - UNIA Tarnów 16.03.2004 18:00 82:79
KS Spójnia Stargard - Noteć Inowrocław 16.03.2004 18:00 84:86
Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 16.03.2004 18:00 57:99
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Olimp MKS Start Lublin 16.03.2004 18:00 86:77
Polonia Warszawa - Czarni Słupsk 17.03.2004 17:45 88:51
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia
21.03.2004 13:30 68:61