Runda Zasadnicza (1. kolejka)

Anwil Włocławek - Polonia 06.10.2010 18:00
06.10.2010 18:00
59:56
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia
TVP Sport - 2010-10-08 18:00
08.10.2010 18:00
08.10.2010 18:00
76:61
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 09.10.2010 18:00
09.10.2010 18:00
92:88
Trefl Sopot - AZS Koszalin 09.10.2010 19:00
09.10.2010 19:00
92:61
PBG Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg 09.10.2010 19:00
09.10.2010 19:00
80:78
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 10.10.2010 18:00
10.10.2010 18:00
77:66

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

Arka Gdynia - Polonia 13.10.2010 20:30
13.10.2010 20:30
81:53
Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot 16.10.2010 18:00
16.10.2010 18:00
74:68
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 16.10.2010 18:00
16.10.2010 18:00
80:58
Polpharma Starogard Gd. - PBG Basket Poznań 16.10.2010 18:00
16.10.2010 18:00
78:82
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2010-10-16 18:00
16.10.2010 18:00
16.10.2010 18:00
83:79
AZS Koszalin - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2010-10-17 18:00
17.10.2010 18:00
17.10.2010 18:00
75:103

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 22.10.2010 18:15
22.10.2010 18:15
82:73
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 23.10.2010 18:00
23.10.2010 18:00
89:82
Siarka Tarnobrzeg - Arka Gdynia 23.10.2010 19:00
23.10.2010 19:00
71:88
PBG Basket Poznań - Stelmet Enea BC Zielona Góra 23.10.2010 19:00
23.10.2010 19:00
79:84
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd.
TVP Sport - 2010-10-24 18:00
24.10.2010 18:00
24.10.2010 18:00
91:65
PGE Turów Zgorzelec - Polonia
TVP Sport - 2010-10-25 18:15
25.10.2010 18:15
25.10.2010 18:15
80:87

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

Siarka Tarnobrzeg - PBG Basket Poznań 30.10.2010 18:00
30.10.2010 18:00
75:76
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot
PLK TV - 2010-10-30 18:00
30.10.2010 18:00
30.10.2010 18:00
72:71
AZS Koszalin - Polonia 30.10.2010 18:00
30.10.2010 18:00
87:76
Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 30.10.2010 18:00
30.10.2010 18:00
74:84
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2010-10-31 16:00
31.10.2010 16:00
31.10.2010 16:00
72:76
Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2011-03-16 18:00
16.03.2011 18:00
16.03.2011 18:00
73:72

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
TVP Sport - 2010-11-06 17:00
06.11.2010 17:00
06.11.2010 17:00
79:68
Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra
PLK TV - 2010-11-06 18:00
06.11.2010 18:00
06.11.2010 18:00
85:83
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd.
PLK TV - 2010-11-06 18:00
06.11.2010 18:00
06.11.2010 18:00
82:84
Polonia - Kotwica Kołobrzeg 06.11.2010 18:00
06.11.2010 18:00
84:79
PBG Basket Poznań - Arka Gdynia
TVP Sport - 2010-11-07 15:00
07.11.2010 15:00
07.11.2010 15:00
80:64
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 07.11.2010 18:00
07.11.2010 18:00
79:63

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 13.11.2010 18:00
13.11.2010 18:00
90:87
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2010-11-13 18:00
13.11.2010 18:00
13.11.2010 18:00
79:69
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Słupsk 13.11.2010 18:00
13.11.2010 18:00
73:81
Polpharma Starogard Gd. - Polonia 13.11.2010 18:00
13.11.2010 18:00
89:62
PBG Basket Poznań - Trefl Sopot 14.11.2010 19:00
14.11.2010 19:00
58:66
Arka Gdynia - AZS Koszalin 23.03.2011 20:00
23.03.2011 20:00
105:85

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd.
TVP Sport - 2010-11-19 18:00
19.11.2010 18:00
19.11.2010 18:00
92:84
Polonia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 20.11.2010 18:00
20.11.2010 18:00
86:66
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 20.11.2010 18:00
20.11.2010 18:00
75:60
Czarni Słupsk - PBG Basket Poznań
PLK TV - 2010-11-20 18:00
20.11.2010 18:00
20.11.2010 18:00
82:76
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 20.11.2010 20:00
20.11.2010 20:00
79:88
Trefl Sopot - Arka Gdynia
TVP Sport - 2010-11-21 18:00
21.11.2010 18:00
21.11.2010 18:00
69:79

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 27.11.2010 18:00
27.11.2010 18:00
84:71
PBG Basket Poznań - Anwil Włocławek 27.11.2010 19:00
27.11.2010 19:00
73:89
Siarka Tarnobrzeg - Polonia 27.11.2010 19:00
27.11.2010 19:00
60:75
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2010-11-28 18:00
28.11.2010 18:00
28.11.2010 18:00
69:73
Trefl Sopot - Czarni Słupsk
PLK TV - 2010-11-28 20:00
28.11.2010 20:00
28.11.2010 20:00
73:82
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 02.03.2011 19:00
02.03.2011 19:00
88:95

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

Anwil Włocławek - Trefl Sopot
TVP Sport - 2010-12-03 18:00
03.12.2010 18:00
03.12.2010 18:00
79:84
AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 04.12.2010 18:00
04.12.2010 18:00
93:87
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 04.12.2010 18:00
04.12.2010 18:00
67:81
PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg
TVP Sport - 2010-12-04 20:15
04.12.2010 20:15
04.12.2010 20:15
102:68
Polonia - PBG Basket Poznań 05.12.2010 17:30
05.12.2010 17:30
68:67
Arka Gdynia - Czarni Słupsk
PLK TV - 2010-12-05 18:00
05.12.2010 18:00
05.12.2010 18:00
76:73

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
PLK TV - 2010-12-11 15:00
11.12.2010 15:00
11.12.2010 15:00
95:86
PBG Basket Poznań - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2010-12-11 18:00
11.12.2010 18:00
11.12.2010 18:00
71:72
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Kotwica Kołobrzeg
PLK TV - 2010-12-11 18:00
11.12.2010 18:00
11.12.2010 18:00
74:73
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 11.12.2010 19:00
11.12.2010 19:00
84:98
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 12.12.2010 14:00
12.12.2010 14:00
89:82
Trefl Sopot - Polonia 12.12.2010 18:00
12.12.2010 18:00
71:65

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 17.12.2010 18:00
17.12.2010 18:00
87:97
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TV PLK - 2010-12-18 15:00
18.12.2010 15:00
18.12.2010 15:00
82:61
Polonia - Czarni Słupsk 18.12.2010 18:00
18.12.2010 18:00
78:82
AZS Koszalin - PBG Basket Poznań 18.12.2010 18:00
18.12.2010 18:00
81:76
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot
TVP Sport - 2010-12-19 18:00
19.12.2010 18:00
19.12.2010 18:00
81:83
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2011-01-15 16:00
15.01.2011 16:00
15.01.2011 16:00
80:71

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

Polonia - Anwil Włocławek 02.01.2011 17:00
02.01.2011 17:00
77:75
Polpharma Starogard Gd. - Siarka Tarnobrzeg 02.01.2011 18:00
02.01.2011 18:00
84:75
AZS Koszalin - Trefl Sopot 02.01.2011 18:00
02.01.2011 18:00
83:81
Kotwica Kołobrzeg - PBG Basket Poznań 02.01.2011 18:00
02.01.2011 18:00
82:84
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2011-01-02 18:00
02.01.2011 18:00
02.01.2011 18:00
95:78
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TV PLK - 2011-01-02 20:00
02.01.2011 20:00
02.01.2011 20:00
83:60

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2011-01-08 18:00
08.01.2011 18:00
08.01.2011 18:00
65:69
Polonia - Arka Gdynia 08.01.2011 18:00
08.01.2011 18:00
40:63
PBG Basket Poznań - Polpharma Starogard Gd. 08.01.2011 19:00
08.01.2011 19:00
76:85
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TV PLK - 2011-01-09 18:00
09.01.2011 18:00
09.01.2011 18:00
93:84
Trefl Sopot - Kotwica Kołobrzeg 09.01.2011 18:00
09.01.2011 18:00
87:78
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 10.01.2011 18:15
10.01.2011 18:15
92:104

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot
TV PLK - 2011-01-22 15:00
22.01.2011 15:00
22.01.2011 15:00
87:81
Arka Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 22.01.2011 18:00
22.01.2011 18:00
83:63
Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk 22.01.2011 18:00
22.01.2011 18:00
78:68
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 22.01.2011 18:00
22.01.2011 18:00
78:85
Polonia - PGE Turów Zgorzelec 22.01.2011 18:00
22.01.2011 18:00
71:76
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PBG Basket Poznań
TV PLK - 2011-02-16 18:00
16.02.2011 18:00
16.02.2011 18:00
78:82

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia
TVP Sport - 2011-01-29 18:00
29.01.2011 18:00
29.01.2011 18:00
72:63
Polonia - AZS Koszalin 29.01.2011 18:00
29.01.2011 18:00
89:82
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd.
TV PLK - 2011-01-30 15:00
30.01.2011 15:00
30.01.2011 15:00
66:82
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 30.01.2011 17:00
30.01.2011 17:00
87:85
PBG Basket Poznań - Siarka Tarnobrzeg 30.01.2011 18:00
30.01.2011 18:00
88:67
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TV PLK - 2011-02-02 19:00
02.02.2011 19:00
02.02.2011 19:00
67:73

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek
TV PLK - 2011-02-05 15:00
05.02.2011 15:00
05.02.2011 15:00
74:70
Arka Gdynia - PBG Basket Poznań 05.02.2011 18:00
05.02.2011 18:00
86:73
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 05.02.2011 18:00
05.02.2011 18:00
85:78
Kotwica Kołobrzeg - Polonia 05.02.2011 18:00
05.02.2011 18:00
82:76
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot
TV PLK, TVP Rzeszów - 2011-02-06 16:30
06.02.2011 16:30
06.02.2011 16:30
63:65
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2011-02-06 18:00
06.02.2011 18:00
06.02.2011 18:00
70:94

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TV PLK - 2011-02-19 15:00
19.02.2011 15:00
19.02.2011 15:00
85:63
Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 19.02.2011 18:00
19.02.2011 18:00
96:66
Polonia - Polpharma Starogard Gd. 19.02.2011 18:00
19.02.2011 18:00
68:62
AZS Koszalin - Arka Gdynia 20.02.2011 18:00
20.02.2011 18:00
83:93
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2011-02-20 18:00
20.02.2011 18:00
20.02.2011 18:00
89:80
Trefl Sopot - PBG Basket Poznań 21.02.2011 18:00
21.02.2011 18:00
89:74

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polonia
TV PLK - 2011-02-26 15:00
26.02.2011 15:00
26.02.2011 15:00
96:68
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 26.02.2011 18:00
26.02.2011 18:00
69:92
PBG Basket Poznań - Czarni Słupsk 26.02.2011 18:00
26.02.2011 18:00
78:68
Arka Gdynia - Trefl Sopot
TV PLK - 2011-02-26 20:00
26.02.2011 20:00
26.02.2011 20:00
78:76
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2011-02-27 18:00
27.02.2011 18:00
27.02.2011 18:00
90:93
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 16.03.2011 20:00
16.03.2011 20:00
74:93

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

Czarni Słupsk - Trefl Sopot 05.03.2011 18:00
05.03.2011 18:00
79:94
Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia 05.03.2011 18:00
05.03.2011 18:00
76:92
Polonia - Siarka Tarnobrzeg 05.03.2011 18:00
05.03.2011 18:00
86:61
Anwil Włocławek - PBG Basket Poznań
TV PLK/TVP Bydgoszcz - 2011-03-05 19:00
05.03.2011 19:00
05.03.2011 19:00
75:63
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2011-02-06 18:00
06.03.2011 18:00
06.03.2011 18:00
99:73
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 06.03.2011 18:00
06.03.2011 18:00
114:107

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

Trefl Sopot - Anwil Włocławek 12.03.2011 18:00
12.03.2011 18:00
67:60
PBG Basket Poznań - Polonia 12.03.2011 18:00
12.03.2011 18:00
87:65
Polpharma Starogard Gd. - Kotwica Kołobrzeg 12.03.2011 18:00
12.03.2011 18:00
78:79
Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 12.03.2011 19:00
12.03.2011 19:00
70:83
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin
PLK TV - 2011-03-13 16:00
13.03.2011 16:00
13.03.2011 16:00
113:86
Czarni Słupsk - Arka Gdynia
TVP Sport - 2011-03-13 18:00
13.03.2011 18:00
13.03.2011 18:00
74:71

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

Anwil Włocławek - Czarni Słupsk
TV PLK/TVP Bydgoszcz - 2011-03-18 19:00
18.03.2011 19:00
18.03.2011 19:00
72:64
Kotwica Kołobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 19.03.2011 18:00
19.03.2011 18:00
76:66
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 20.03.2011 18:00
20.03.2011 18:00
63:81
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 20.03.2011 18:00
20.03.2011 18:00
111:88
PGE Turów Zgorzelec - PBG Basket Poznań
TVP Sport - 2011-03-20 18:00
20.03.2011 18:00
20.03.2011 18:00
84:76
Polonia - Trefl Sopot 20.03.2011 18:00
20.03.2011 18:00
62:74

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd.
TV PLK - 2011-03-27 18:00
27.03.2011 18:00
27.03.2011 18:00
85:91
Czarni Słupsk - Polonia 27.03.2011 18:00
27.03.2011 18:00
84:75
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 27.03.2011 18:00
27.03.2011 18:00
80:74
Anwil Włocławek - Arka Gdynia
TVP Sport - 2011-03-27 18:00
27.03.2011 18:00
27.03.2011 18:00
68:73
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 27.03.2011 18:00
27.03.2011 18:00
82:81
PBG Basket Poznań - AZS Koszalin 27.03.2011 18:00
27.03.2011 18:00
79:69