Runda Zasadnicza (Kolejka 1)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2012-09-29 17:30
29.09.2012 17:30
29.09.2012 17:30
94:73
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 29.09.2012 18:00
29.09.2012 18:00
87:65
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 29.09.2012 18:00
29.09.2012 18:00
109:71
Arka Gdynia - Start Gdynia 29.09.2012 19:00
29.09.2012 19:00
76:60
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 29.09.2012 19:00
29.09.2012 19:00
77:78
Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 30.09.2012 18:00
30.09.2012 18:00
69:81

Runda Zasadnicza (Kolejka 2)

Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 05.10.2012 18:15
05.10.2012 18:15
70:83
AZS Koszalin - Arka Gdynia
TVP Sport - 2012-10-06 17:00
06.10.2012 17:00
06.10.2012 17:00
96:82
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra 06.10.2012 18:00
06.10.2012 18:00
65:68
Trefl Sopot - Start Gdynia 06.10.2012 18:00
06.10.2012 18:00
104:74
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 06.10.2012 19:00
06.10.2012 19:00
94:90
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom 07.10.2012 18:00
07.10.2012 18:00
87:80

Runda Zasadnicza (Kolejka 3)

PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 12.10.2012 19:00
12.10.2012 19:00
75:64
Start Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 13.10.2012 18:00
13.10.2012 18:00
69:71
AZS Koszalin - Trefl Sopot 13.10.2012 19:00
13.10.2012 19:00
88:86
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 14.10.2012 15:00
14.10.2012 15:00
92:84
Rosa Radom - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2012-10-14 14:50
14.10.2012 15:00
14.10.2012 15:00
84:94
Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia 14.10.2012 18:00
14.10.2012 18:00
54:72

Runda Zasadnicza (Kolejka 4)

Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2012-10-19 20:20
19.10.2012 20:30
19.10.2012 20:30
71:87
Start Gdynia - AZS Koszalin 20.10.2012 14:30
20.10.2012 14:30
83:73
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 20.10.2012 18:00
20.10.2012 18:00
76:95
Anwil Włocławek - Rosa Radom 20.10.2012 18:00
20.10.2012 18:00
63:65
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2012-10-21 17:50
21.10.2012 18:00
21.10.2012 18:00
73:70
Trefl Sopot - Kotwica Kołobrzeg 22.10.2012 19:00
22.10.2012 19:00
118:69

Runda Zasadnicza (Kolejka 5)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot
TVP Sport - 2012-10-27 17:20
27.10.2012 17:30
27.10.2012 17:30
72:84
Kotwica Kołobrzeg - Start Gdynia 27.10.2012 18:00
27.10.2012 18:00
78:71
Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg 27.10.2012 18:00
27.10.2012 18:00
91:85
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 28.10.2012 18:00
28.10.2012 18:00
82:64
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 28.10.2012 19:00
28.10.2012 19:00
86:64
PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia 19.12.2012 19:00
19.12.2012 19:00
80:86

Runda Zasadnicza (Kolejka 6)

Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek 03.11.2012 18:00
03.11.2012 18:00
75:85
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Słupsk 03.11.2012 18:00
03.11.2012 18:00
73:85
Start Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra 03.11.2012 18:00
03.11.2012 18:00
67:76
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 03.11.2012 19:00
03.11.2012 19:00
72:61
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2012-11-04 17:20
04.11.2012 17:30
04.11.2012 17:30
80:76
Arka Gdynia - Rosa Radom 04.11.2012 18:00
04.11.2012 18:00
72:67

Runda Zasadnicza (Kolejka 7)

PGE Turów Zgorzelec - Start Gdynia 08.11.2012 19:00
08.11.2012 19:00
66:55
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg
TVP Sport - 2012-11-10 17:15
10.11.2012 17:30
10.11.2012 17:30
81:74
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 10.11.2012 18:00
10.11.2012 18:00
83:75
Rosa Radom - Trefl Sopot 10.11.2012 18:00
10.11.2012 18:00
65:77
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin 11.11.2012 18:00
11.11.2012 18:00
75:74
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 12.11.2012 18:15
12.11.2012 18:15
62:58

Runda Zasadnicza (Kolejka 8)

Polpharma Starogard Gd. - Siarka Tarnobrzeg 16.11.2012 19:00
16.11.2012 19:00
79:68
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 17.11.2012 17:00
17.11.2012 17:00
85:79
Kotwica Kołobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2012-11-17 17:15
17.11.2012 17:30
17.11.2012 17:30
85:73
Start Gdynia - Rosa Radom 17.11.2012 18:00
17.11.2012 18:00
63:61
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 18.11.2012 18:00
18.11.2012 18:00
78:72
Arka Gdynia - Anwil Włocławek 18.11.2012 19:00
18.11.2012 19:00
72:75

Runda Zasadnicza (Kolejka 9)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 24.11.2012 18:00
24.11.2012 18:00
89:76
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 24.11.2012 18:00
24.11.2012 18:00
96:80
Rosa Radom - AZS Koszalin 24.11.2012 18:00
24.11.2012 18:00
91:97
Anwil Włocławek - Trefl Sopot
TVP Sport - 2012-11-25 17:25
25.11.2012 17:30
25.11.2012 17:30
82:69
Czarni Słupsk - Start Gdynia 25.11.2012 18:00
25.11.2012 18:00
68:82
Siarka Tarnobrzeg - Arka Gdynia 25.11.2012 18:00
25.11.2012 18:00
79:81

Runda Zasadnicza (Kolejka 10)

Start Gdynia - Anwil Włocławek 01.12.2012 18:00
01.12.2012 18:00
69:76
Kotwica Kołobrzeg - Rosa Radom 01.12.2012 18:00
01.12.2012 18:00
63:70
Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec 01.12.2012 18:00
01.12.2012 18:00
84:99
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 01.12.2012 19:00
01.12.2012 19:00
82:73
AZS Koszalin - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2012-12-02 17:15
02.12.2012 17:30
02.12.2012 17:30
83:67
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 02.12.2012 18:00
02.12.2012 18:00
77:82

Runda Zasadnicza (Kolejka 11)

PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 07.12.2012 19:00
07.12.2012 19:00
77:75
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 08.12.2012 18:00
08.12.2012 18:00
64:66
Rosa Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra 08.12.2012 19:00
08.12.2012 19:00
92:110
Siarka Tarnobrzeg - Start Gdynia 08.12.2012 19:00
08.12.2012 19:00
66:58
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 09.12.2012 18:00
09.12.2012 18:00
80:76
Arka Gdynia - Trefl Sopot
TVP Sport - 2012-12-09 17:45
09.12.2012 18:00
09.12.2012 18:00
82:81

Runda Zasadnicza (Kolejka 12)

Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 13.12.2012 18:00
13.12.2012 18:00
76:79
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 15.12.2012 18:00
15.12.2012 18:00
70:88
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 15.12.2012 18:00
15.12.2012 18:00
77:68
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 15.12.2012 18:00
15.12.2012 18:00
79:65
Start Gdynia - Arka Gdynia 16.12.2012 18:00
16.12.2012 18:00
81:80
Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra 16.12.2012 18:00
16.12.2012 18:00
89:98

Runda Zasadnicza (Kolejka 13)

Start Gdynia - Trefl Sopot 21.12.2012 18:00
21.12.2012 18:00
56:95
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2012-12-22 17:15
22.12.2012 17:30
22.12.2012 17:30
90:84
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 22.12.2012 18:00
22.12.2012 18:00
73:83
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 22.12.2012 18:00
22.12.2012 18:00
86:77
Arka Gdynia - AZS Koszalin 22.12.2012 18:00
22.12.2012 18:00
66:64
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 23.12.2012 17:00
23.12.2012 17:00
104:94

Runda Zasadnicza (Kolejka 14)

Czarni Słupsk - Rosa Radom 20.11.2012 18:15
20.11.2012 18:15
83:74
Trefl Sopot - AZS Koszalin 29.12.2012 18:00
29.12.2012 18:00
80:57
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 29.12.2012 18:00
29.12.2012 18:00
85:61
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 29.12.2012 18:00
29.12.2012 18:00
99:95
Polpharma Starogard Gd. - Start Gdynia 30.12.2012 18:00
30.12.2012 18:00
80:73
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2012-12-30 17:45
30.12.2012 18:00
30.12.2012 18:00
67:58

Runda Zasadnicza (Kolejka 15)

PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg 03.01.2013 19:00
03.01.2013 19:00
95:81
Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot 04.01.2013 18:00
04.01.2013 18:00
54:76
Rosa Radom - Anwil Włocławek 05.01.2013 16:00
05.01.2013 16:00
72:89
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia
TVP Sport - 2013-01-05 18:05
05.01.2013 18:15
05.01.2013 18:15
83:74
AZS Koszalin - Start Gdynia 06.01.2013 17:00
06.01.2013 17:00
68:63
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd. 06.01.2013 18:00
06.01.2013 18:00
81:85

Runda Zasadnicza (Kolejka 16)

Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 12.01.2013 18:00
12.01.2013 18:00
96:73
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 12.01.2013 18:00
12.01.2013 18:00
101:96
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 12.01.2013 18:00
12.01.2013 18:00
78:57
Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 12.01.2013 19:30
12.01.2013 19:30
77:90
Start Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 13.01.2013 15:30
13.01.2013 15:30
66:64
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra
TVP Sport - 2013-01-13 17:30
13.01.2013 17:45
13.01.2013 17:45
106:108

Runda Zasadnicza (Kolejka 17)

PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 18.01.2013 19:00
18.01.2013 19:00
77:75
Rosa Radom - Arka Gdynia
TVP Sport - 2013-01-19 15:20
19.01.2013 15:30
19.01.2013 15:30
75:76
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 19.01.2013 18:00
19.01.2013 18:00
90:87
Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 19.01.2013 18:00
19.01.2013 18:00
89:69
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Start Gdynia 19.01.2013 18:00
19.01.2013 18:00
80:67
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 19.01.2013 18:00
19.01.2013 18:00
88:76

Runda Zasadnicza (Kolejka 18)

Trefl Sopot - Rosa Radom 26.01.2013 16:00
26.01.2013 16:00
90:59
Arka Gdynia - Czarni Słupsk 26.01.2013 18:30
26.01.2013 18:30
85:60
AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra 26.01.2013 19:00
26.01.2013 19:00
80:85
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 26.01.2013 19:00
26.01.2013 19:00
75:91
Start Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 27.01.2013 18:00
27.01.2013 18:00
64:78
Polpharma Starogard Gd. - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2013-01-28 18:45
28.01.2013 19:00
28.01.2013 19:00
68:58

Runda Zasadnicza (Kolejka 19)

Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd.
TVP Sport, TVP Rzeszów - 2013-02-01 18:35
01.02.2013 18:45
01.02.2013 18:45
95:93
Anwil Włocławek - Arka Gdynia 02.02.2013 18:00
02.02.2013 18:00
59:71
Rosa Radom - Start Gdynia 02.02.2013 18:00
02.02.2013 18:00
66:55
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Kotwica Kołobrzeg 03.02.2013 15:30
03.02.2013 15:30
81:74
Trefl Sopot - Czarni Słupsk
TVP Sport - 2013-02-03 17:15
03.02.2013 17:30
03.02.2013 17:30
63:83
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 21.02.2013 20:00
21.02.2013 20:00
82:77

Runda Zasadnicza (Kolejka 20)

Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 14.02.2013 19:00
14.02.2013 19:00
75:73
Start Gdynia - Czarni Słupsk 15.02.2013 18:00
15.02.2013 18:00
64:97
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 16.02.2013 18:00
16.02.2013 18:00
102:88
AZS Koszalin - Rosa Radom 16.02.2013 19:00
16.02.2013 19:00
87:82
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 17.02.2013 17:30
17.02.2013 17:30
91:74
Arka Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 17.02.2013 19:30
17.02.2013 19:30
89:54

Runda Zasadnicza (Kolejka 22)

Start Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 01.03.2013 18:00
01.03.2013 18:00
72:75
Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec 01.03.2013 19:00
01.03.2013 19:00
85:79
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom 02.03.2013 18:00
02.03.2013 18:00
96:100
Trefl Sopot - Arka Gdynia 02.03.2013 18:00
02.03.2013 18:00
78:65
Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk 03.03.2013 18:00
03.03.2013 18:00
62:81
AZS Koszalin - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2013-03-04 18:45
04.03.2013 19:00
04.03.2013 19:00
68:75

Runda Zasadnicza (Kolejka 21)

Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 08.03.2013 19:30
08.03.2013 19:30
88:64
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 08.03.2013 19:30
08.03.2013 19:30
92:78
Anwil Włocławek - Start Gdynia 08.03.2013 19:30
08.03.2013 19:30
87:55
Czarni Słupsk - AZS Koszalin
TVP Sport - 2013-03-08 19:15
08.03.2013 19:30
08.03.2013 19:30
85:77
Rosa Radom - Kotwica Kołobrzeg 08.03.2013 19:30
08.03.2013 19:30
95:85
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra 08.03.2013 19:30
08.03.2013 19:30
89:91