Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Viking - Arka Gdynia 13.10.2006 19:30
13.10.2006 19:30
81:83
Znicz Jarosław - Anwil Włocławek 14.10.2006 18:00
14.10.2006 18:00
74:81
Polpak S.A. - UNIA Tarnów 14.10.2006 18:00
14.10.2006 18:00
69:40
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 14.10.2006 18:00
14.10.2006 18:00
72:86
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd.
Polsat Sport - 2006-10-14 18:00
14.10.2006 18:00
14.10.2006 18:00
74:70
Polonia - BM Slam Stal Ostrów 14.10.2006 18:00
14.10.2006 18:00
77:83
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2006-10-15 15:00
15.10.2006 15:00
15.10.2006 15:00
67:64

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

UNIA Tarnów - Polonia 18.10.2006 18:00
18.10.2006 18:00
71:63
Polpharma Starogard Gd. - BM Slam Stal Ostrów 18.10.2006 18:00
18.10.2006 18:00
79:70
Arka Gdynia - AZS Koszalin 18.10.2006 18:00
18.10.2006 18:00
83:53
Kotwica Kołobrzeg - Polpak S.A. 18.10.2006 18:00
18.10.2006 18:00
73:79
Znicz Jarosław - Viking 18.10.2006 18:00
18.10.2006 18:00
85:70
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2006-10-18 18:00
18.10.2006 18:00
18.10.2006 18:00
63:66
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 18.10.2006 18:15
18.10.2006 18:15
62:66

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Anwil Włocławek - Czarni Słupsk
Polsat Sport - 2006-10-21 18:00
21.10.2006 18:00
21.10.2006 18:00
83:63
BM Slam Stal Ostrów - UNIA Tarnów 21.10.2006 18:00
21.10.2006 18:00
93:68
Polpak S.A. - Arka Gdynia
TV 4 - 2006-10-22 15:00
22.10.2006 15:00
22.10.2006 15:00
65:67
AZS Koszalin - Znicz Jarosław 22.10.2006 17:00
22.10.2006 17:00
68:73
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd. 22.10.2006 18:00
22.10.2006 18:00
75:71
Viking - PGE Turów Zgorzelec 22.10.2006 18:00
22.10.2006 18:00
60:57
Polonia - Kotwica Kołobrzeg 25.10.2006 18:00
25.10.2006 18:00
90:66

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2006-10-27 20:00
27.10.2006 20:00
27.10.2006 20:00
76:63
Polpharma Starogard Gd. - UNIA Tarnów 28.10.2006 17:00
28.10.2006 17:00
77:59
Czarni Słupsk - Viking 28.10.2006 18:00
28.10.2006 18:00
76:61
Znicz Jarosław - Polpak S.A. 28.10.2006 18:00
28.10.2006 18:00
56:68
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 28.10.2006 18:30
28.10.2006 18:30
76:57
Kotwica Kołobrzeg - BM Slam Stal Ostrów
TV 4 - 2006-10-29 15:00
29.10.2006 15:00
29.10.2006 15:00
73:80
Arka Gdynia - Polonia 29.10.2006 17:00
29.10.2006 17:00
84:89

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 03.11.2006 18:00
03.11.2006 18:00
92:83
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 04.11.2006 18:00
04.11.2006 18:00
63:74
Polpak S.A. - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport - 2006-11-04 18:00
04.11.2006 18:00
04.11.2006 18:00
53:63
Viking - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2006-11-05 15:00
05.11.2006 15:00
05.11.2006 15:00
65:72
UNIA Tarnów - Kotwica Kołobrzeg 05.11.2006 17:00
05.11.2006 17:00
91:86
BM Slam Stal Ostrów - Arka Gdynia 05.11.2006 17:30
05.11.2006 17:30
74:101
Polonia - Znicz Jarosław 05.11.2006 18:00
05.11.2006 18:00
71:73

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Znicz Jarosław - BM Slam Stal Ostrów 11.11.2006 18:00
11.11.2006 18:00
68:83
PGE Turów Zgorzelec - Polonia 11.11.2006 18:00
11.11.2006 18:00
69:64
Anwil Włocławek - Viking 11.11.2006 18:00
11.11.2006 18:00
80:86
Polpharma Starogard Gd. - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2006-11-11 18:00
11.11.2006 18:00
11.11.2006 18:00
97:94
Czarni Słupsk - Polpak S.A.
TV 4 - 2006-11-12 15:00
12.11.2006 15:00
12.11.2006 15:00
87:82
Arka Gdynia - UNIA Tarnów 12.11.2006 17:00
12.11.2006 17:00
82:57
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 12.11.2006 18:00
12.11.2006 18:00
78:52

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów - PGE Turów Zgorzelec 18.11.2006 17:30
18.11.2006 17:30
66:74
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 18.11.2006 18:00
18.11.2006 18:00
74:82
Polonia - Czarni Słupsk
Polsat Sport - 2006-11-18 18:00
18.11.2006 18:00
18.11.2006 18:00
54:63
UNIA Tarnów - Znicz Jarosław 18.11.2006 19:30
18.11.2006 19:30
49:77
Polpak S.A. - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2006-11-19 15:00
19.11.2006 15:00
19.11.2006 15:00
62:64
Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia 19.11.2006 18:00
19.11.2006 18:00
79:78
Viking - Polpharma Starogard Gd. 19.11.2006 18:00
19.11.2006 18:00
58:70

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia
TV 4 - 2006-11-26 15:00
26.11.2006 15:00
26.11.2006 15:00
88:90
PGE Turów Zgorzelec - UNIA Tarnów 26.11.2006 18:00
26.11.2006 18:00
69:53
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów 26.11.2006 18:00
26.11.2006 18:00
68:78
Viking - AZS Koszalin 26.11.2006 18:00
26.11.2006 18:00
85:82
Znicz Jarosław - Kotwica Kołobrzeg 26.11.2006 19:30
26.11.2006 19:30
72:76
WKS Śląsk Wrocław - Polonia 27.11.2006 18:00
27.11.2006 18:00
84:77
Anwil Włocławek - Polpak S.A. 03.01.2007 18:00
03.01.2007 18:00
59:64

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Arka Gdynia - Znicz Jarosław 02.12.2006 17:00
02.12.2006 17:00
105:45
Polonia - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2006-12-02 18:00
02.12.2006 18:00
02.12.2006 18:00
87:69
Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 02.12.2006 18:00
02.12.2006 18:00
74:77
Polpak S.A. - Viking 02.12.2006 18:00
02.12.2006 18:00
76:62
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 02.12.2006 18:00
02.12.2006 18:00
87:79
UNIA Tarnów - Czarni Słupsk 02.12.2006 19:30
02.12.2006 19:30
69:80
BM Slam Stal Ostrów - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2006-12-03 15:00
03.12.2006 15:00
03.12.2006 15:00
82:79

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów
Polsat Sport - 2006-12-08 17:15
08.12.2006 17:15
08.12.2006 17:15
68:80
Viking - Polonia
Polsat Sport - 2006-12-09 18:00
09.12.2006 18:00
09.12.2006 18:00
88:75
Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk 09.12.2006 18:00
09.12.2006 18:00
61:72
PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia 09.12.2006 18:00
09.12.2006 18:00
74:54
WKS Śląsk Wrocław - UNIA Tarnów 09.12.2006 18:00
09.12.2006 18:00
86:59
AZS Koszalin - Polpak S.A. 09.12.2006 18:00
09.12.2006 18:00
68:61
Polpharma Starogard Gd. - Znicz Jarosław
TV 4 - 2006-12-10 15:00
10.12.2006 15:00
10.12.2006 15:00
95:77

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport - 2006-12-16 14:00
16.12.2006 14:00
16.12.2006 14:00
67:84
BM Slam Stal Ostrów - Viking 16.12.2006 17:30
16.12.2006 17:30
68:78
Polpak S.A. - Polpharma Starogard Gd. 16.12.2006 18:00
16.12.2006 18:00
56:61
Znicz Jarosław - PGE Turów Zgorzelec 16.12.2006 18:00
16.12.2006 18:00
74:82
UNIA Tarnów - Anwil Włocławek 16.12.2006 19:30
16.12.2006 19:30
73:95
Arka Gdynia - Czarni Słupsk
TV 4 - 2006-12-17 15:00
17.12.2006 15:00
17.12.2006 15:00
87:79
Polonia - AZS Koszalin 17.12.2006 18:00
17.12.2006 18:00
68:76

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec 22.12.2006 18:00
22.12.2006 18:00
69:75
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 22.12.2006 18:00
22.12.2006 18:00
74:87
Viking - UNIA Tarnów 22.12.2006 18:00
22.12.2006 18:00
90:64
WKS Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Polsat Sport - 2006-12-22 19:00
22.12.2006 19:00
22.12.2006 19:00
80:81
Czarni Słupsk - Znicz Jarosław 23.12.2006 18:00
23.12.2006 18:00
76:66
Polpak S.A. - Polonia 23.12.2006 18:00
23.12.2006 18:00
81:72
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów
Polsat Sport - 2006-12-23 18:00
23.12.2006 18:00
23.12.2006 18:00
87:84

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Polonia - Polpharma Starogard Gd. 13.12.2006 18:00
13.12.2006 18:00
73:82
Znicz Jarosław - WKS Śląsk Wrocław 27.12.2006 18:00
27.12.2006 18:00
53:52
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 27.12.2006 18:00
27.12.2006 18:00
74:60
Kotwica Kołobrzeg - Viking 27.12.2006 18:00
27.12.2006 18:00
75:79
UNIA Tarnów - AZS Koszalin
Polsat Sport - 2006-12-28 18:25
28.12.2006 18:25
28.12.2006 18:25
83:90
BM Slam Stal Ostrów - Polpak S.A. 30.12.2006 17:30
30.12.2006 17:30
77:66
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2006-12-30 18:00
30.12.2006 18:00
30.12.2006 18:00
88:76

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 06.01.2007 17:00
06.01.2007 17:00
88:73
Anwil Włocławek - Znicz Jarosław
Polsat Sport - 2007-01-06 18:00
06.01.2007 18:00
06.01.2007 18:00
90:68
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 06.01.2007 18:00
06.01.2007 18:00
91:95
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
TV 4 - 2007-01-07 15:00
07.01.2007 15:00
07.01.2007 15:00
64:53
Arka Gdynia - Viking 07.01.2007 17:00
07.01.2007 17:00
90:52
UNIA Tarnów - Polpak S.A. 07.01.2007 18:30
07.01.2007 18:30
52:65
BM Slam Stal Ostrów - Polonia 23.01.2007 18:00
23.01.2007 18:00
90:82

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Anwil Włocławek - AZS Koszalin 12.01.2007 18:15
12.01.2007 18:15
83:55
Polpharma Starogard Gd. - Viking 13.01.2007 17:00
13.01.2007 17:00
70:76
Czarni Słupsk - Polonia 13.01.2007 18:00
13.01.2007 18:00
81:79
Znicz Jarosław - UNIA Tarnów 13.01.2007 18:00
13.01.2007 18:00
85:65
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów
TV 4 - 2007-01-14 15:00
14.01.2007 15:00
14.01.2007 15:00
69:63
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 14.01.2007 17:00
14.01.2007 17:00
105:69
WKS Śląsk Wrocław - Polpak S.A. 14.01.2007 18:00
14.01.2007 18:00
75:58

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Polpak S.A. - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2006-01-20 17:15
20.01.2007 17:15
20.01.2007 17:15
77:57
BM Slam Stal Ostrów - Polpharma Starogard Gd. 20.01.2007 17:30
20.01.2007 17:30
109:98
Viking - Znicz Jarosław 20.01.2007 18:00
20.01.2007 18:00
86:78
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
TV 4 - 2007-01-21 15:00
21.01.2007 15:00
21.01.2007 15:00
73:74
AZS Koszalin - Arka Gdynia 21.01.2007 17:00
21.01.2007 17:00
59:81
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 21.01.2007 18:00
21.01.2007 18:00
72:64
Polonia - UNIA Tarnów 10.02.2007 18:00
10.02.2007 18:00
20:0

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2007-01-27 12:40
27.01.2007 12:40
27.01.2007 12:40
72:78
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław 27.01.2007 17:00
27.01.2007 17:00
72:66
UNIA Tarnów - BM Slam Stal Ostrów 27.01.2007 18:00
27.01.2007 18:00
70:93
PGE Turów Zgorzelec - Viking 27.01.2007 18:00
27.01.2007 18:00
82:51
Arka Gdynia - Polpak S.A.
TV 4 - 2007-01-28 15:00
28.01.2007 15:00
28.01.2007 15:00
77:73
Kotwica Kołobrzeg - Polonia 28.01.2007 18:00
28.01.2007 18:00
88:77
Znicz Jarosław - AZS Koszalin 04.03.2007 18:00
04.03.2007 18:00
82:75

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Polpak S.A. - Znicz Jarosław 03.02.2007 18:00
03.02.2007 18:00
82:62
Viking - Czarni Słupsk 03.02.2007 18:00
03.02.2007 18:00
72:76
UNIA Tarnów - Polpharma Starogard Gd. 03.02.2007 18:00
03.02.2007 18:00
75:100
BM Slam Stal Ostrów - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2007-02-03 18:50
03.02.2007 18:50
03.02.2007 18:50
99:82
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2007-02-04 14:00
04.02.2007 14:00
04.02.2007 14:00
76:66
Polonia - Arka Gdynia 04.02.2007 17:00
04.02.2007 17:00
69:78
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 04.02.2007 18:30
04.02.2007 18:30
64:59

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Czarni Słupsk - AZS Koszalin
Polsat Sport - 2007-02-17 17:50
17.02.2007 17:50
17.02.2007 17:50
77:63
Znicz Jarosław - Polonia 17.02.2007 18:00
17.02.2007 18:00
73:82
Kotwica Kołobrzeg - UNIA Tarnów 17.02.2007 18:00
17.02.2007 18:00
92:67
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek
TV 4 - 2007-02-18 15:00
18.02.2007 15:00
18.02.2007 15:00
90:85
Arka Gdynia - BM Slam Stal Ostrów 18.02.2007 17:00
18.02.2007 17:00
82:81
PGE Turów Zgorzelec - Polpak S.A. 18.02.2007 18:00
18.02.2007 18:00
55:65
WKS Śląsk Wrocław - Viking 18.02.2007 18:00
18.02.2007 18:00
89:86

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Polonia - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport - 2007-02-24 13:00
24.02.2007 13:00
24.02.2007 13:00
54:80
Arka Gdynia - UNIA Tarnów 24.02.2007 17:00
24.02.2007 17:00
99:61
BM Slam Stal Ostrów - Znicz Jarosław 24.02.2007 17:30
24.02.2007 17:30
109:103
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 24.02.2007 18:00
24.02.2007 18:00
54:60
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 24.02.2007 18:00
24.02.2007 18:00
80:76
Viking - Anwil Włocławek
TV 4 - 2007-02-25 15:00
25.02.2007 15:00
25.02.2007 15:00
81:89
Polpak S.A. - Czarni Słupsk 25.02.2007 18:00
25.02.2007 18:00
78:69

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polpak S.A. - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2007-03-10 17:05
10.03.2007 17:05
10.03.2007 17:05
70:80
UNIA Tarnów - PGE Turów Zgorzelec 10.03.2007 18:00
10.03.2007 18:00
56:102
Kotwica Kołobrzeg - Znicz Jarosław 10.03.2007 18:00
10.03.2007 18:00
94:67
BM Slam Stal Ostrów - Czarni Słupsk 10.03.2007 18:00
10.03.2007 18:00
56:59
Polonia - WKS Śląsk Wrocław
TV4 - 2007-03-11 15:00
11.03.2007 15:00
11.03.2007 15:00
85:73
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 11.03.2007 18:30
11.03.2007 18:30
83:72
AZS Koszalin - Viking 13.03.2007 18:00
13.03.2007 18:00
81:71

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2007-03-17 12:50
17.03.2007 12:50
17.03.2007 12:50
88:66
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 17.03.2007 17:00
17.03.2007 17:00
83:89
Anwil Włocławek - Polonia 17.03.2007 18:00
17.03.2007 18:00
93:81
Znicz Jarosław - Arka Gdynia 17.03.2007 18:00
17.03.2007 18:00
82:77
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów
TV4 - 2007-03-18 15:00
18.03.2007 15:00
18.03.2007 15:00
82:72
Viking - Polpak S.A. 18.03.2007 18:00
18.03.2007 18:00
62:63
Czarni Słupsk - UNIA Tarnów 18.03.2007 18:00
18.03.2007 18:00
124:42

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów - Anwil Włocławek 24.03.2007 17:30
24.03.2007 17:30
84:91
UNIA Tarnów - WKS Śląsk Wrocław 24.03.2007 18:00
24.03.2007 18:00
58:98
Polonia - Viking 24.03.2007 18:00
24.03.2007 18:00
77:74
Znicz Jarosław - Polpharma Starogard Gd. 24.03.2007 18:00
24.03.2007 18:00
78:69
Polpak S.A. - AZS Koszalin 24.03.2007 18:00
24.03.2007 18:00
68:60
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2007-03-24 18:10
24.03.2007 18:10
24.03.2007 18:10
91:76
Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec
TV4 - 2007-03-25 15:00
25.03.2007 15:00
25.03.2007 15:00
84:67

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Anwil Włocławek - UNIA Tarnów 28.03.2007 18:00
28.03.2007 18:00
91:55
Viking - BM Slam Stal Ostrów 28.03.2007 18:00
28.03.2007 18:00
90:78
PGE Turów Zgorzelec - Znicz Jarosław 28.03.2007 18:00
28.03.2007 18:00
92:83
Polpharma Starogard Gd. - Polpak S.A.
Polsat Sport - 2007-03-28 18:10
28.03.2007 18:10
28.03.2007 18:10
71:62
WKS Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 28.03.2007 19:00
28.03.2007 19:00
84:68
AZS Koszalin - Polonia 28.03.2007 19:00
28.03.2007 19:00
86:85
Czarni Słupsk - Arka Gdynia
Polsat Sport - 2007-03-29 18:00
29.03.2007 18:00
29.03.2007 18:00
67:70

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2007-03-31 17:05
31.03.2007 17:05
31.03.2007 17:05
64:75
BM Slam Stal Ostrów - AZS Koszalin 31.03.2007 17:30
31.03.2007 17:30
105:78
UNIA Tarnów - Viking 31.03.2007 18:00
31.03.2007 18:00
58:102
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd. 31.03.2007 18:00
31.03.2007 18:00
83:70
Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
TV4 - 2007-04-01 15:00
01.04.2007 15:00
01.04.2007 15:00
75:65
Znicz Jarosław - Czarni Słupsk 01.04.2007 18:00
01.04.2007 18:00
72:103
Polonia - Polpak S.A. 01.04.2007 18:00
01.04.2007 18:00
57:67

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Znicz Jarosław 04.04.2007 18:00
04.04.2007 18:00
82:67
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 04.04.2007 18:00
04.04.2007 18:00
86:74
Viking - Kotwica Kołobrzeg 04.04.2007 18:00
04.04.2007 18:00
91:86
Polpak S.A. - BM Slam Stal Ostrów 04.04.2007 18:00
04.04.2007 18:00
72:51
AZS Koszalin - UNIA Tarnów 04.04.2007 18:00
04.04.2007 18:00
114:82
Polpharma Starogard Gd. - Polonia 04.04.2007 18:00
04.04.2007 18:00
98:87
Anwil Włocławek - Arka Gdynia
Polsat Sport - 2007-04-05 17:45
05.04.2007 17:45
05.04.2007 17:45
100:68