Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Viking Gdynia - Asseco Gdynia 13.10.2006 19:30 81:83
Znicz Jarosław - Anwil Włocławek 14.10.2006 18:00 74:81
Polpak S.A. Świecie - UNIA Tarnów 14.10.2006 18:00 69:40
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 14.10.2006 18:00 72:86
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański
Polsat Sport - 2006-10-14 18:00
14.10.2006 18:00 74:70
Polonia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.10.2006 18:00 77:83
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2006-10-15 15:00
15.10.2006 15:00 67:64

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

UNIA Tarnów - Polonia Warszawa 18.10.2006 18:00 71:63
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 18.10.2006 18:00 79:70
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 18.10.2006 18:00 83:53
Kotwica Kołobrzeg - Polpak S.A. Świecie 18.10.2006 18:00 73:79
Znicz Jarosław - Viking Gdynia 18.10.2006 18:00 85:70
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2006-10-18 18:00
18.10.2006 18:00 63:66
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 18.10.2006 18:15 62:66

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Anwil Włocławek - Czarni Słupsk
Polsat Sport - 2006-10-21 18:00
21.10.2006 18:00 83:63
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - UNIA Tarnów 21.10.2006 18:00 93:68
Polpak S.A. Świecie - Asseco Gdynia
TV 4 - 2006-10-22 15:00
22.10.2006 15:00 65:67
AZS Koszalin - Znicz Jarosław 22.10.2006 17:00 68:73
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański 22.10.2006 18:00 75:71
Viking Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 22.10.2006 18:00 60:57
Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 25.10.2006 18:00 90:66

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2006-10-27 20:00
27.10.2006 20:00 76:63
Polpharma Starogard Gdański - UNIA Tarnów 28.10.2006 17:00 77:59
Czarni Słupsk - Viking Gdynia 28.10.2006 18:00 76:61
Znicz Jarosław - Polpak S.A. Świecie 28.10.2006 18:00 56:68
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 28.10.2006 18:30 76:57
Kotwica Kołobrzeg - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
TV 4 - 2006-10-29 15:00
29.10.2006 15:00 73:80
Asseco Gdynia - Polonia Warszawa 29.10.2006 17:00 84:89

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 03.11.2006 18:00 92:83
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 04.11.2006 18:00 63:74
Polpak S.A. Świecie - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport - 2006-11-04 18:00
04.11.2006 18:00 53:63
Viking Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2006-11-05 15:00
05.11.2006 15:00 65:72
UNIA Tarnów - Kotwica Kołobrzeg 05.11.2006 17:00 91:86
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Gdynia 05.11.2006 17:30 74:101
Polonia Warszawa - Znicz Jarosław 05.11.2006 18:00 71:73

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Znicz Jarosław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 11.11.2006 18:00 68:83
PGE Turów Zgorzelec - Polonia Warszawa 11.11.2006 18:00 69:64
Anwil Włocławek - Viking Gdynia 11.11.2006 18:00 80:86
Polpharma Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2006-11-11 18:00
11.11.2006 18:00 97:94
Czarni Słupsk - Polpak S.A. Świecie
TV 4 - 2006-11-12 15:00
12.11.2006 15:00 87:82
Asseco Gdynia - UNIA Tarnów 12.11.2006 17:00 82:57
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 12.11.2006 18:00 78:52

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Turów Zgorzelec 18.11.2006 17:30 66:74
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 18.11.2006 18:00 74:82
Polonia Warszawa - Czarni Słupsk
Polsat Sport - 2006-11-18 18:00
18.11.2006 18:00 54:63
UNIA Tarnów - Znicz Jarosław 18.11.2006 19:30 49:77
Polpak S.A. Świecie - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2006-11-19 15:00
19.11.2006 15:00 62:64
Kotwica Kołobrzeg - Asseco Gdynia 19.11.2006 18:00 79:78
Viking Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 19.11.2006 18:00 58:70

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia
TV 4 - 2006-11-26 15:00
26.11.2006 15:00 88:90
PGE Turów Zgorzelec - UNIA Tarnów 26.11.2006 18:00 69:53
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 26.11.2006 18:00 68:78
Viking Gdynia - AZS Koszalin 26.11.2006 18:00 85:82
Znicz Jarosław - Kotwica Kołobrzeg 26.11.2006 19:30 72:76
WKS Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 27.11.2006 18:00 84:77
Anwil Włocławek - Polpak S.A. Świecie 03.01.2007 18:00 59:64

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Asseco Gdynia - Znicz Jarosław 02.12.2006 17:00 105:45
Polonia Warszawa - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2006-12-02 18:00
02.12.2006 18:00 87:69
Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 02.12.2006 18:00 74:77
Polpak S.A. Świecie - Viking Gdynia 02.12.2006 18:00 76:62
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 02.12.2006 18:00 87:79
UNIA Tarnów - Czarni Słupsk 02.12.2006 19:30 69:80
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2006-12-03 15:00
03.12.2006 15:00 82:79

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport - 2006-12-08 17:15
08.12.2006 17:15 68:80
Viking Gdynia - Polonia Warszawa
Polsat Sport - 2006-12-09 18:00
09.12.2006 18:00 88:75
Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk 09.12.2006 18:00 61:72
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 09.12.2006 18:00 74:54
WKS Śląsk Wrocław - UNIA Tarnów 09.12.2006 18:00 86:59
AZS Koszalin - Polpak S.A. Świecie 09.12.2006 18:00 68:61
Polpharma Starogard Gdański - Znicz Jarosław
TV 4 - 2006-12-10 15:00
10.12.2006 15:00 95:77

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport - 2006-12-16 14:00
16.12.2006 14:00 67:84
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Viking Gdynia 16.12.2006 17:30 68:78
Polpak S.A. Świecie - Polpharma Starogard Gdański 16.12.2006 18:00 56:61
Znicz Jarosław - PGE Turów Zgorzelec 16.12.2006 18:00 74:82
UNIA Tarnów - Anwil Włocławek 16.12.2006 19:30 73:95
Asseco Gdynia - Czarni Słupsk
TV 4 - 2006-12-17 15:00
17.12.2006 15:00 87:79
Polonia Warszawa - AZS Koszalin 17.12.2006 18:00 68:76

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 22.12.2006 18:00 69:75
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 22.12.2006 18:00 74:87
Viking Gdynia - UNIA Tarnów 22.12.2006 18:00 90:64
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia
Polsat Sport - 2006-12-22 19:00
22.12.2006 19:00 80:81
Czarni Słupsk - Znicz Jarosław 23.12.2006 18:00 76:66
Polpak S.A. Świecie - Polonia Warszawa 23.12.2006 18:00 81:72
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Polsat Sport - 2006-12-23 18:00
23.12.2006 18:00 87:84

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 13.12.2006 18:00 73:82
Znicz Jarosław - WKS Śląsk Wrocław 27.12.2006 18:00 53:52
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk 27.12.2006 18:00 74:60
Kotwica Kołobrzeg - Viking Gdynia 27.12.2006 18:00 75:79
UNIA Tarnów - AZS Koszalin
Polsat Sport - 2006-12-28 18:25
28.12.2006 18:25 83:90
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpak S.A. Świecie 30.12.2006 17:30 77:66
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2006-12-30 18:00
30.12.2006 18:00 88:76

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Czarni Słupsk 06.01.2007 17:00 88:73
Anwil Włocławek - Znicz Jarosław
Polsat Sport - 2007-01-06 18:00
06.01.2007 18:00 90:68
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 06.01.2007 18:00 91:95
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
TV 4 - 2007-01-07 15:00
07.01.2007 15:00 64:53
Asseco Gdynia - Viking Gdynia 07.01.2007 17:00 90:52
UNIA Tarnów - Polpak S.A. Świecie 07.01.2007 18:30 52:65
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polonia Warszawa 23.01.2007 18:00 90:82

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Anwil Włocławek - AZS Koszalin 12.01.2007 18:15 83:55
Polpharma Starogard Gdański - Viking Gdynia 13.01.2007 17:00 70:76
Czarni Słupsk - Polonia Warszawa 13.01.2007 18:00 81:79
Znicz Jarosław - UNIA Tarnów 13.01.2007 18:00 85:65
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
TV 4 - 2007-01-14 15:00
14.01.2007 15:00 69:63
Asseco Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 14.01.2007 17:00 105:69
WKS Śląsk Wrocław - Polpak S.A. Świecie 14.01.2007 18:00 75:58

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Polpak S.A. Świecie - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2006-01-20 17:15
20.01.2007 17:15 77:57
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 20.01.2007 17:30 109:98
Viking Gdynia - Znicz Jarosław 20.01.2007 18:00 86:78
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
TV 4 - 2007-01-21 15:00
21.01.2007 15:00 73:74
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 21.01.2007 17:00 59:81
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 21.01.2007 18:00 72:64
Polonia Warszawa - UNIA Tarnów 10.02.2007 18:00 20:0

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2007-01-27 12:40
27.01.2007 12:40 72:78
Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław 27.01.2007 17:00 72:66
UNIA Tarnów - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 27.01.2007 18:00 70:93
PGE Turów Zgorzelec - Viking Gdynia 27.01.2007 18:00 82:51
Asseco Gdynia - Polpak S.A. Świecie
TV 4 - 2007-01-28 15:00
28.01.2007 15:00 77:73
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 28.01.2007 18:00 88:77
Znicz Jarosław - AZS Koszalin 04.03.2007 18:00 82:75

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Polpak S.A. Świecie - Znicz Jarosław 03.02.2007 18:00 82:62
Viking Gdynia - Czarni Słupsk 03.02.2007 18:00 72:76
UNIA Tarnów - Polpharma Starogard Gdański 03.02.2007 18:00 75:100
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2007-02-03 18:50
03.02.2007 18:50 99:82
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
TV 4 - 2007-02-04 14:00
04.02.2007 14:00 76:66
Polonia Warszawa - Asseco Gdynia 04.02.2007 17:00 69:78
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 04.02.2007 18:30 64:59

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Czarni Słupsk - AZS Koszalin
Polsat Sport - 2007-02-17 17:50
17.02.2007 17:50 77:63
Znicz Jarosław - Polonia Warszawa 17.02.2007 18:00 73:82
Kotwica Kołobrzeg - UNIA Tarnów 17.02.2007 18:00 92:67
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek
TV 4 - 2007-02-18 15:00
18.02.2007 15:00 90:85
Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 18.02.2007 17:00 82:81
PGE Turów Zgorzelec - Polpak S.A. Świecie 18.02.2007 18:00 55:65
WKS Śląsk Wrocław - Viking Gdynia 18.02.2007 18:00 89:86

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Polonia Warszawa - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport - 2007-02-24 13:00
24.02.2007 13:00 54:80
Asseco Gdynia - UNIA Tarnów 24.02.2007 17:00 99:61
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Znicz Jarosław 24.02.2007 17:30 109:103
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 24.02.2007 18:00 54:60
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 24.02.2007 18:00 80:76
Viking Gdynia - Anwil Włocławek
TV 4 - 2007-02-25 15:00
25.02.2007 15:00 81:89
Polpak S.A. Świecie - Czarni Słupsk 25.02.2007 18:00 78:69

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polpak S.A. Świecie - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2007-03-10 17:05
10.03.2007 17:05 70:80
UNIA Tarnów - PGE Turów Zgorzelec 10.03.2007 18:00 56:102
Kotwica Kołobrzeg - Znicz Jarosław 10.03.2007 18:00 94:67
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Czarni Słupsk 10.03.2007 18:00 56:59
Polonia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
TV4 - 2007-03-11 15:00
11.03.2007 15:00 85:73
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 11.03.2007 18:30 83:72
AZS Koszalin - Viking Gdynia 13.03.2007 18:00 81:71

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2007-03-17 12:50
17.03.2007 12:50 88:66
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 17.03.2007 17:00 83:89
Anwil Włocławek - Polonia Warszawa 17.03.2007 18:00 93:81
Znicz Jarosław - Asseco Gdynia 17.03.2007 18:00 82:77
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
TV4 - 2007-03-18 15:00
18.03.2007 15:00 82:72
Viking Gdynia - Polpak S.A. Świecie 18.03.2007 18:00 62:63
Czarni Słupsk - UNIA Tarnów 18.03.2007 18:00 124:42

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 24.03.2007 17:30 84:91
UNIA Tarnów - WKS Śląsk Wrocław 24.03.2007 18:00 58:98
Polonia Warszawa - Viking Gdynia 24.03.2007 18:00 77:74
Znicz Jarosław - Polpharma Starogard Gdański 24.03.2007 18:00 78:69
Polpak S.A. Świecie - AZS Koszalin 24.03.2007 18:00 68:60
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg
Polsat Sport - 2007-03-24 18:10
24.03.2007 18:10 91:76
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec
TV4 - 2007-03-25 15:00
25.03.2007 15:00 84:67

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

Anwil Włocławek - UNIA Tarnów 28.03.2007 18:00 91:55
Viking Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28.03.2007 18:00 90:78
PGE Turów Zgorzelec - Znicz Jarosław 28.03.2007 18:00 92:83
Polpharma Starogard Gdański - Polpak S.A. Świecie
Polsat Sport - 2007-03-28 18:10
28.03.2007 18:10 71:62
WKS Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 28.03.2007 19:00 84:68
AZS Koszalin - Polonia Warszawa 28.03.2007 19:00 86:85
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia
Polsat Sport - 2007-03-29 18:00
29.03.2007 18:00 67:70

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek
Polsat Sport - 2007-03-31 17:05
31.03.2007 17:05 64:75
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin 31.03.2007 17:30 105:78
UNIA Tarnów - Viking Gdynia 31.03.2007 18:00 58:102
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 31.03.2007 18:00 83:70
Asseco Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
TV4 - 2007-04-01 15:00
01.04.2007 15:00 75:65
Znicz Jarosław - Czarni Słupsk 01.04.2007 18:00 72:103
Polonia Warszawa - Polpak S.A. Świecie 01.04.2007 18:00 57:67

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Znicz Jarosław 04.04.2007 18:00 82:67
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 04.04.2007 18:00 86:74
Viking Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 04.04.2007 18:00 91:86
Polpak S.A. Świecie - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 04.04.2007 18:00 72:51
AZS Koszalin - UNIA Tarnów 04.04.2007 18:00 114:82
Polpharma Starogard Gdański - Polonia Warszawa 04.04.2007 18:00 98:87
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia
Polsat Sport - 2007-04-05 17:45
05.04.2007 17:45 100:68