Runda Zasadnicza (1 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek
PSN/PSE/PSE HD - 2014-10-03 19:45
03.10.2014 20:00 85:74
TBV Start Lublin - Stelmet BC Zielona Góra 04.10.2014 18:00 73:86
MKS II Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 04.10.2014 18:00 67:83
Rosa Radom - Polfarmex Kutno 05.10.2014 17:00 86:59
Polpharma Starogard Gdański - Siarka Tarnobrzeg 05.10.2014 17:00 89:79
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk 05.10.2014 18:00 87:80
AZS Koszalin - Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2014-10-05 19:45
05.10.2014 20:00 86:70
WKS Śląsk Wrocław - King Szczecin 07.10.2014 19:00 82:73

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław 11.10.2014 17:00 93:95
Polfarmex Kutno - Polpharma Starogard Gdański 11.10.2014 17:30 80:62
Energa Czarni Słupsk - TBV Start Lublin 11.10.2014 18:00 71:68
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2014-10-12 12:15
12.10.2014 12:30 58:67
King Szczecin - AZS Koszalin 12.10.2014 18:00 69:75
Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 12.10.2014 18:00 83:119
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom 12.10.2014 18:00 74:61
Stelmet BC Zielona Góra - MKS II Dąbrowa Górnicza 12.10.2014 19:00 91:77

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Polski Cukier Toruń 18.10.2014 17:00 84:73
Rosa Radom - Anwil Włocławek 18.10.2014 18:00 77:71
AZS Koszalin - Trefl Sopot 18.10.2014 18:00 88:60
Asseco Gdynia - King Szczecin 18.10.2014 18:00 88:79
TBV Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 18.10.2014 19:00 79:65
MKS II Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk 19.10.2014 18:00 74:79
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet BC Zielona Góra
PSN/PS/PS HD - 2014-10-19 19:45
19.10.2014 20:00 69:68
PGE Turów Zgorzelec - Polfarmex Kutno 20.10.2014 18:30 91:89

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Trefl Sopot - Asseco Gdynia 24.10.2014 19:00 65:77
Polfarmex Kutno - TBV Start Lublin 25.10.2014 17:30 88:72
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gdański 25.10.2014 18:00 102:60
Siarka Tarnobrzeg - MKS II Dąbrowa Górnicza 25.10.2014 19:00 101:109
Stelmet BC Zielona Góra - AZS Koszalin 26.10.2014 17:00 91:79
Anwil Włocławek - King Szczecin 26.10.2014 18:00 71:74
Polski Cukier Toruń - PGE Turów Zgorzelec 26.10.2014 18:00 70:80
Energa Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
PSN/PS/PS HD - 2014-10-26 19:45
26.10.2014 20:00 63:67

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

TBV Start Lublin - Polski Cukier Toruń 31.10.2014 19:00 75:62
WKS Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 31.10.2014 19:30 97:73
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 02.11.2014 17:00 65:88
MKS II Dąbrowa Górnicza - Polfarmex Kutno 02.11.2014 18:00 88:99
Asseco Gdynia - Stelmet BC Zielona Góra 02.11.2014 18:00 72:68
King Szczecin - Trefl Sopot 02.11.2014 18:00 96:93
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk
PSE/PSE HD/PSN - 2014-11-02 19:45
02.11.2014 20:00 76:68
PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom 03.11.2014 18:30 78:59

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

Polski Cukier Toruń - MKS II Dąbrowa Górnicza 07.11.2014 18:00 86:71
Rosa Radom - TBV Start Lublin 07.11.2014 18:00 75:50
Polfarmex Kutno - WKS Śląsk Wrocław 08.11.2014 17:30 71:76
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin 08.11.2014 18:00 83:118
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 09.11.2014 18:00 56:87
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 09.11.2014 18:00 90:83
Stelmet BC Zielona Góra - King Szczecin
Polsat Sport News - 2014-11-09 19:45
09.11.2014 20:00 71:68
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 10.11.2014 18:30 88:67

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

TBV Start Lublin - Polpharma Starogard Gdański 14.11.2014 19:00 81:97
Asseco Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 14.11.2014 19:00 81:93
AZS Koszalin - Polfarmex Kutno 15.11.2014 18:00 95:63
Trefl Sopot - Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2014-11-16 14:45
16.11.2014 15:00 81:77
MKS II Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom 16.11.2014 18:00 57:72
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 16.11.2014 18:30 97:89
King Szczecin - Energa Czarni Słupsk 16.11.2014 19:00 94:101
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń 17.11.2014 19:00 84:80

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

Rosa Radom - WKS Śląsk Wrocław 21.11.2014 18:00 84:65
Polpharma Starogard Gdański - MKS II Dąbrowa Górnicza 22.11.2014 17:00 77:81
Polfarmex Kutno - Asseco Gdynia 22.11.2014 17:30 86:80
Anwil Włocławek - Stelmet BC Zielona Góra 22.11.2014 18:00 74:77
Siarka Tarnobrzeg - King Szczecin 22.11.2014 18:00 95:85
Energa Czarni Słupsk - Trefl Sopot 23.11.2014 18:00 65:70
Polski Cukier Toruń - AZS Koszalin
PS/PS HD/PSN - 2014-11-23 19:45
23.11.2014 20:00 89:96
PGE Turów Zgorzelec - TBV Start Lublin 24.11.2014 19:45 98:82

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 28.11.2014 19:00 79:81
Polfarmex Kutno - King Szczecin 29.11.2014 17:30 70:65
AZS Koszalin - Rosa Radom 29.11.2014 18:00 87:69
TBV Start Lublin - Anwil Włocławek 29.11.2014 19:00 77:91
Stelmet BC Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk 30.11.2014 17:00 79:70
Asseco Gdynia - Polski Cukier Toruń 30.11.2014 18:00 65:57
MKS II Dąbrowa Górnicza - PGE Turów Zgorzelec
PSE/PSE HD/PSN - 2014-11-30 19:45
30.11.2014 20:00 86:92
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański 02.12.2014 19:00 91:48

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Rosa Radom - Asseco Gdynia 05.12.2014 19:00 80:72
TBV Start Lublin - MKS II Dąbrowa Górnicza 05.12.2014 19:00 80:74
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 06.12.2014 17:00 72:90
Polfarmex Kutno - Trefl Sopot 06.12.2014 17:30 66:69
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk 06.12.2014 18:00 76:70
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet BC Zielona Góra 06.12.2014 18:00 87:90
Polski Cukier Toruń - King Szczecin 07.12.2014 19:00 87:90
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2014-12-08 18:00
08.12.2014 18:15 92:76

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Stelmet BC Zielona Góra - Polfarmex Kutno 13.12.2014 17:00 69:61
Energa Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 13.12.2014 18:00 73:70
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 13.12.2014 19:00 81:73
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 14.12.2014 17:00 97:82
MKS II Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek 14.12.2014 18:00 74:85
King Szczecin - Rosa Radom 14.12.2014 18:00 75:94
WKS Śląsk Wrocław - TBV Start Lublin 14.12.2014 19:00 100:75
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2014-12-14 19:45
14.12.2014 20:00 78:89

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

Rosa Radom - Trefl Sopot 19.12.2014 19:00 73:62
Polpharma Starogard Gdański - King Szczecin 20.12.2014 17:00 95:86
Polfarmex Kutno - Energa Czarni Słupsk 20.12.2014 17:30 68:86
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 20.12.2014 18:00 82:78
MKS II Dąbrowa Górnicza - WKS Śląsk Wrocław 20.12.2014 18:00 87:78
Polski Cukier Toruń - Stelmet BC Zielona Góra 21.12.2014 18:00 62:71
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia 21.12.2014 18:00 101:85
TBV Start Lublin - AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2014-12-21 19:45
21.12.2014 20:00 70:87

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Asseco Gdynia - TBV Start Lublin 28.12.2014 18:00 89:74
PGE Turów Zgorzelec - King Szczecin 28.12.2014 18:00 118:102
Siarka Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno 28.12.2014 18:00 85:86
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek 28.12.2014 19:00 91:72
Stelmet BC Zielona Góra - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2014-12-28 19:45
28.12.2014 20:00 73:59
Energa Czarni Słupsk - Polski Cukier Toruń 29.12.2014 18:30 77:76
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gdański 29.12.2014 19:00 119:115
AZS Koszalin - MKS II Dąbrowa Górnicza 13.01.2015 19:00 88:79

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Stelmet BC Zielona Góra 03.01.2015 17:00 75:103
TBV Start Lublin - King Szczecin 03.01.2015 17:00 76:87
Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno 03.01.2015 18:00 87:66
Polski Cukier Toruń - Siarka Tarnobrzeg 03.01.2015 18:00 78:61
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot 03.01.2015 18:00 103:104
MKS II Dąbrowa Górnicza - Asseco Gdynia 03.01.2015 18:00 75:72
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 04.01.2015 18:00 73:66
Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2015-01-04 19:45
04.01.2015 20:00 78:87

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Trefl Sopot - TBV Start Lublin 09.01.2015 19:00 111:94
King Szczecin - MKS II Dąbrowa Górnicza 10.01.2015 17:00 80:86
Polfarmex Kutno - Polski Cukier Toruń 10.01.2015 17:30 70:80
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 10.01.2015 18:00 89:64
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 10.01.2015 18:00 90:85
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 10.01.2015 18:00 69:85
Asseco Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 10.01.2015 19:00 67:60
Stelmet BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-01-11 19:45
11.01.2015 20:00 78:70

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

Stelmet BC Zielona Góra - TBV Start Lublin 17.01.2015 17:00 84:76
Trefl Sopot - MKS II Dąbrowa Górnicza 17.01.2015 17:00 84:87
Polfarmex Kutno - Rosa Radom 17.01.2015 17:30 76:71
Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń 17.01.2015 18:00 78:76
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 17.01.2015 18:00 108:105
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 17.01.2015 19:00 72:64
King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-01-18 19:45
18.01.2015 20:00 68:86
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 22.04.2015 18:15 67:85

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 23.01.2015 19:00 95:81
TBV Start Lublin - Energa Czarni Słupsk 23.01.2015 19:00 82:73
Polpharma Starogard Gdański - Polfarmex Kutno 24.01.2015 17:00 92:83
AZS Koszalin - King Szczecin 24.01.2015 18:00 98:73
MKS II Dąbrowa Górnicza - Stelmet BC Zielona Góra 24.01.2015 18:00 63:76
PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg 24.01.2015 18:00 117:83
Rosa Radom - Polski Cukier Toruń 24.01.2015 18:00 76:73
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-01-24 19:45
24.01.2015 20:00 100:65

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

Polski Cukier Toruń - Polpharma Starogard Gdański 29.01.2015 18:00 107:65
Stelmet BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 31.01.2015 17:00 80:70
Anwil Włocławek - Rosa Radom 31.01.2015 18:00 71:82
Siarka Tarnobrzeg - TBV Start Lublin 31.01.2015 18:00 90:93
Energa Czarni Słupsk - MKS II Dąbrowa Górnicza 31.01.2015 18:00 80:71
Trefl Sopot - AZS Koszalin 01.02.2015 17:00 61:90
Polfarmex Kutno - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-02-01 19:45
01.02.2015 20:00 70:83
King Szczecin - Asseco Gdynia 02.02.2015 19:00 69:67

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

TBV Start Lublin - Polfarmex Kutno 06.02.2015 19:00 80:91
Polpharma Starogard Gdański - Rosa Radom 07.02.2015 17:00 72:91
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 07.02.2015 18:00 89:81
MKS II Dąbrowa Górnicza - Siarka Tarnobrzeg 07.02.2015 18:00 95:96
PGE Turów Zgorzelec - Polski Cukier Toruń 07.02.2015 18:00 86:90
King Szczecin - Anwil Włocławek 08.02.2015 18:00 77:78
AZS Koszalin - Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2015-02-08 19:45
08.02.2015 20:00 72:71
WKS Śląsk Wrocław - Energa Czarni Słupsk 10.02.2015 19:00 69:74

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Trefl Sopot - King Szczecin 13.02.2015 19:00 79:84
Stelmet BC Zielona Góra - Asseco Gdynia 14.02.2015 17:00 85:66
Polfarmex Kutno - MKS II Dąbrowa Górnicza 14.02.2015 17:30 80:86
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 14.02.2015 18:00 95:93
Siarka Tarnobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 14.02.2015 18:00 105:91
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin 15.02.2015 19:00 84:76
Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-02-15 19:45
15.02.2015 20:00 90:73
Polski Cukier Toruń - TBV Start Lublin 18.02.2015 18:00 84:62

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 26.02.2015 19:00 110:126
WKS Śląsk Wrocław - Polfarmex Kutno 27.02.2015 19:00 78:68
King Szczecin - Stelmet BC Zielona Góra 28.02.2015 18:00 70:76
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 28.02.2015 18:00 102:75
MKS II Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń 01.03.2015 18:00 80:92
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2015-03-02 17:55
02.03.2015 18:00 72:60
TBV Start Lublin - Rosa Radom 03.03.2015 19:00 67:81
Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk 04.03.2015 19:00 84:79

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - TBV Start Lublin 07.03.2015 17:00 84:91
Rosa Radom - MKS II Dąbrowa Górnicza 07.03.2015 17:00 96:78
Polfarmex Kutno - AZS Koszalin 07.03.2015 17:30 76:70
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 07.03.2015 18:00 86:81
Polski Cukier Toruń - WKS Śląsk Wrocław 07.03.2015 18:00 66:63
Energa Czarni Słupsk - King Szczecin 08.03.2015 18:00 82:50
Stelmet BC Zielona Góra - Trefl Sopot 08.03.2015 18:00 70:62
Siarka Tarnobrzeg - Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2015-03-08 19:45
08.03.2015 20:00 78:87

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Rosa Radom 13.03.2015 19:00 81:70
Stelmet BC Zielona Góra - Anwil Włocławek 14.03.2015 18:00 87:58
AZS Koszalin - Polski Cukier Toruń 14.03.2015 18:00 89:74
MKS II Dąbrowa Górnicza - Polpharma Starogard Gdański 14.03.2015 18:00 94:93
TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 14.03.2015 18:00 68:75
King Szczecin - Siarka Tarnobrzeg 15.03.2015 18:00 92:73
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2015-03-15 19:50
15.03.2015 20:00 68:85
Asseco Gdynia - Polfarmex Kutno 17.03.2015 19:00 73:82

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

King Szczecin - Polfarmex Kutno 21.02.2015 18:00 68:92
Polski Cukier Toruń - Asseco Gdynia 20.03.2015 18:00 71:75
Rosa Radom - AZS Koszalin 20.03.2015 19:00 81:85
Anwil Włocławek - TBV Start Lublin 21.03.2015 18:00 85:89
PGE Turów Zgorzelec - MKS II Dąbrowa Górnicza 21.03.2015 18:00 90:81
Energa Czarni Słupsk - Stelmet BC Zielona Góra 21.03.2015 18:00 72:70
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 22.03.2015 18:00 56:95
Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-03-22 19:50
22.03.2015 20:00 87:100

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Trefl Sopot - Polfarmex Kutno 28.03.2015 17:00 90:83
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 28.03.2015 18:00 85:71
Stelmet BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 28.03.2015 18:00 71:65
MKS II Dąbrowa Górnicza - TBV Start Lublin 28.03.2015 18:00 104:95
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 28.03.2015 19:30 82:90
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2015-03-29 13:50
29.03.2015 14:00 101:99
King Szczecin - Polski Cukier Toruń 29.03.2015 18:00 73:86
Asseco Gdynia - Rosa Radom 29.03.2015 18:00 65:77

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

Rosa Radom - King Szczecin 03.04.2015 18:00 122:78
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2015-04-04 12:20
04.04.2015 12:30 103:68
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia 04.04.2015 17:00 85:79
Polfarmex Kutno - Stelmet BC Zielona Góra 04.04.2015 17:30 66:68
Anwil Włocławek - MKS II Dąbrowa Górnicza 04.04.2015 18:00 77:90
TBV Start Lublin - WKS Śląsk Wrocław 04.04.2015 18:00 70:91
Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot 04.04.2015 18:00 93:85
Siarka Tarnobrzeg - Energa Czarni Słupsk 04.04.2015 18:00 72:83

Runda Zasadnicza (27 kolejka)

King Szczecin - Polpharma Starogard Gdański 10.04.2015 18:00 100:82
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 10.04.2015 18:00 86:78
Stelmet BC Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 10.04.2015 19:00 85:84
WKS Śląsk Wrocław - MKS II Dąbrowa Górnicza 10.04.2015 19:00 96:92
Trefl Sopot - Rosa Radom 10.04.2015 20:00 76:80
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 11.04.2015 18:00 83:75
AZS Koszalin - TBV Start Lublin 11.04.2015 18:00 80:66
Energa Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno
Polsat Sport News - 2015-04-12 19:50
12.04.2015 20:00 76:59

Runda Zasadnicza (28 kolejka)

TBV Start Lublin - Asseco Gdynia
Polsat Sport News - 2015-04-14 19:50
14.04.2015 20:00 72:64
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław 15.04.2015 18:00 82:89
MKS II Dąbrowa Górnicza - AZS Koszalin 15.04.2015 18:00 94:99
King Szczecin - PGE Turów Zgorzelec 15.04.2015 18:00 88:94
Polski Cukier Toruń - Energa Czarni Słupsk 15.04.2015 18:00 63:79
Polfarmex Kutno - Siarka Tarnobrzeg 15.04.2015 18:00 77:62
Polpharma Starogard Gdański - Trefl Sopot 15.04.2015 19:00 77:95
Rosa Radom - Stelmet BC Zielona Góra 15.04.2015 19:00 73:62

Runda Zasadnicza (29 kolejka)

Polfarmex Kutno - Anwil Włocławek 18.04.2015 17:30 78:71
Siarka Tarnobrzeg - Polski Cukier Toruń 18.04.2015 18:00 81:123
Energa Czarni Słupsk - Rosa Radom 18.04.2015 18:00 74:71
King Szczecin - TBV Start Lublin 19.04.2015 18:00 82:86
Asseco Gdynia - MKS II Dąbrowa Górnicza 19.04.2015 19:00 74:71
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2015-04-19 19:50
19.04.2015 20:00 69:64
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec 20.04.2015 19:00 66:74
Stelmet BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański 21.04.2015 19:00 93:56

Runda Zasadnicza (30 kolejka)

Anwil Włocławek - AZS Koszalin 26.04.2015 20:00 63:84
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia 26.04.2015 20:00 80:65
MKS II Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 26.04.2015 20:00 85:94
TBV Start Lublin - Trefl Sopot 26.04.2015 20:00 77:87
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2015-04-26 19:50
26.04.2015 20:00 92:79
Polpharma Starogard Gdański - Energa Czarni Słupsk 26.04.2015 20:00 86:91
Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg 26.04.2015 20:00 71:64
Polski Cukier Toruń - Polfarmex Kutno 26.04.2015 20:00 105:84