Runda Zasadnicza (Kolejka I)

WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2013-10-12 14:45
12.10.2013 15:00
12.10.2013 15:00
61:73
Kotwica Kołobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 12.10.2013 18:00
12.10.2013 18:00
70:73
Rosa Radom - Siarka Tarnobrzeg 12.10.2013 18:00
12.10.2013 18:00
82:76
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gd.
IPLA - 2013-10-13 17:50
13.10.2013 18:00
13.10.2013 18:00
82:74
Arka Gdynia - AZS Koszalin 13.10.2013 18:00
13.10.2013 18:00
77:65
PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot
IPLA TV - 2014-01-22 18:30
22.01.2014 18:30
22.01.2014 18:30
94:76

Runda Zasadnicza (Kolejka II)

AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 17.10.2013 19:00
17.10.2013 19:00
59:84
Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk 19.10.2013 19:00
19.10.2013 19:00
62:77
Anwil Włocławek - Arka Gdynia 20.10.2013 18:00
20.10.2013 18:00
64:59
Siarka Tarnobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 20.10.2013 18:00
20.10.2013 18:00
74:89
Polpharma Starogard Gd. - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2013-10-20 19:45
20.10.2013 20:00
20.10.2013 20:00
73:80
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot
IPLA - 2013-10-21 19:00
21.10.2013 19:00
21.10.2013 19:00
90:88

Runda Zasadnicza (Kolejka III)

PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
IPLA - 2013-10-24 18:30
24.10.2013 18:30
24.10.2013 18:30
79:81
Rosa Radom - Kotwica Kołobrzeg 26.10.2013 17:00
26.10.2013 17:00
73:56
Arka Gdynia - Siarka Tarnobrzeg 26.10.2013 18:00
26.10.2013 18:00
86:70
Trefl Sopot - AZS Koszalin 27.10.2013 17:00
27.10.2013 17:00
87:83
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gd.
IPLA - 2013-10-27 20:00
27.10.2013 20:00
27.10.2013 20:00
88:74
Czarni Słupsk - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2013-10-28 18:50
28.10.2013 19:00
28.10.2013 19:00
81:72

Runda Zasadnicza (Kolejka IV)

Siarka Tarnobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 31.10.2013 19:00
31.10.2013 19:00
65:86
Polpharma Starogard Gd. - Arka Gdynia 02.11.2013 17:00
02.11.2013 17:00
63:61
Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 02.11.2013 18:00
02.11.2013 18:00
94:81
Czarni Słupsk - Rosa Radom 02.11.2013 19:00
02.11.2013 19:00
73:63
Anwil Włocławek - Trefl Sopot
Polsat Sport News - 2013-11-03 19:45
03.11.2013 20:00
03.11.2013 20:00
80:90
Stelmet Enea BC Zielona Góra - AZS Koszalin
IPLA.tv - 2013-11-04 18:50
04.11.2013 19:00
04.11.2013 19:00
105:76

Runda Zasadnicza (Kolejka V)

WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk
IPLA.tv - 2013-11-08 19:20
08.11.2013 19:30
08.11.2013 19:30
67:65
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gd.
IPLA.tv - 2013-11-09 17:50
09.11.2013 18:00
09.11.2013 18:00
86:64
Arka Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 10.11.2013 17:00
10.11.2013 17:00
81:87
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg 10.11.2013 18:00
10.11.2013 18:00
87:59
AZS Koszalin - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2013-11-10 19:45
10.11.2013 20:00
10.11.2013 20:00
70:66
Rosa Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra 11.11.2013 17:00
11.11.2013 17:00
57:87

Runda Zasadnicza (Kolejka VI)

Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 14.11.2013 19:00
14.11.2013 19:00
69:93
Rosa Radom - WKS Śląsk Wrocław
IPLA.tv - 2013-11-15 16:50
15.11.2013 17:00
15.11.2013 17:00
83:65
Czarni Słupsk - Arka Gdynia 16.11.2013 19:00
16.11.2013 19:00
77:62
Trefl Sopot - Polpharma Starogard Gd. 17.11.2013 18:00
17.11.2013 18:00
92:66
Siarka Tarnobrzeg - AZS Koszalin
Polsat Sport - 2013-11-17 19:45
17.11.2013 20:00
17.11.2013 20:00
95:78
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Anwil Włocławek
IPLA.tv - 2013-11-18 18:50
18.11.2013 19:00
18.11.2013 19:00
83:70

Runda Zasadnicza (Kolejka VII)

Arka Gdynia - Rosa Radom 23.11.2013 18:00
23.11.2013 18:00
84:78
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gd. 23.11.2013 18:00
23.11.2013 18:00
97:72
Anwil Włocławek - Siarka Tarnobrzeg 23.11.2013 18:00
23.11.2013 18:00
81:69
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk
IPLA.tv - 2013-11-24 17:50
24.11.2013 18:00
24.11.2013 18:00
85:81
Trefl Sopot - Kotwica Kołobrzeg 24.11.2013 18:00
24.11.2013 18:00
102:80
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2013-11-24 19:45
24.11.2013 20:00
24.11.2013 20:00
74:82

Runda Zasadnicza (Kolejka VIII)

Rosa Radom - PGE Turów Zgorzelec 28.11.2013 17:00
28.11.2013 17:00
73:77
Polpharma Starogard Gd. - Anwil Włocławek
IPLA.tv - 2013-11-29 18:50
29.11.2013 19:00
29.11.2013 19:00
72:83
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin
IPLA.tv - 2013-11-30 17:50
30.11.2013 18:00
30.11.2013 18:00
66:87
WKS Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 30.11.2013 19:30
30.11.2013 19:30
86:78
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Siarka Tarnobrzeg 01.12.2013 18:00
01.12.2013 18:00
98:69
Czarni Słupsk - Trefl Sopot
Polsat Sport News - 2013-12-01 19:45
01.12.2013 20:00
01.12.2013 20:00
81:77

Runda Zasadnicza (Kolejka IX)

PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław
IPLA.tv - 2013-12-04 18:20
04.12.2013 18:30
04.12.2013 18:30
69:70
Trefl Sopot - Rosa Radom 06.12.2013 19:00
06.12.2013 19:00
102:75
Siarka Tarnobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 07.12.2013 18:00
07.12.2013 18:00
107:80
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Arka Gdynia 08.12.2013 18:00
08.12.2013 18:00
71:70
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 08.12.2013 18:00
08.12.2013 18:00
89:63
AZS Koszalin - Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2013-12-08 19:45
08.12.2013 20:00
08.12.2013 20:00
78:67

Runda Zasadnicza (Kolejka X)

Arka Gdynia - PGE Turów Zgorzelec 13.12.2013 19:00
13.12.2013 19:00
68:52
Rosa Radom - AZS Koszalin 14.12.2013 17:00
14.12.2013 17:00
75:71
Kotwica Kołobrzeg - Siarka Tarnobrzeg 14.12.2013 18:00
14.12.2013 18:00
92:95
Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
IPLA.tv - 2013-12-14 17:50
14.12.2013 18:00
14.12.2013 18:00
87:73
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2013-12-15 19:45
15.12.2013 20:00
15.12.2013 20:00
64:71
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gd. 16.12.2013 19:00
16.12.2013 19:00
91:55

Runda Zasadnicza (Kolejka XI)

Trefl Sopot - Arka Gdynia
IPLA.tv - 2013-12-20 18:50
20.12.2013 19:00
20.12.2013 19:00
79:58
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław 20.12.2013 19:00
20.12.2013 19:00
79:74
Polpharma Starogard Gd. - Kotwica Kołobrzeg 21.12.2013 17:00
21.12.2013 17:00
76:94
Anwil Włocławek - Rosa Radom 21.12.2013 18:00
21.12.2013 18:00
87:76
Siarka Tarnobrzeg - Czarni Słupsk 22.12.2013 18:00
22.12.2013 18:00
72:88
PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2013-12-22 19:45
22.12.2013 20:00
22.12.2013 20:00
96:73

Runda Zasadnicza (Kolejka XII)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - Kotwica Kołobrzeg 29.12.2013 17:00
29.12.2013 17:00
99:72
Polpharma Starogard Gd. - Czarni Słupsk 29.12.2013 17:00
29.12.2013 17:00
87:67
Siarka Tarnobrzeg - Rosa Radom 29.12.2013 18:00
29.12.2013 18:00
78:91
AZS Koszalin - Arka Gdynia 29.12.2013 18:00
29.12.2013 18:00
90:84
Trefl Sopot - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2013-12-29 19:45
29.12.2013 20:00
29.12.2013 20:00
85:74
Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
IPLA.tv - 2013-12-30 17:50
30.12.2013 18:00
30.12.2013 18:00
78:60

Runda Zasadnicza (Kolejka XIII)

PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
IPLA.tv - 2014-01-02 18:20
02.01.2014 18:30
02.01.2014 18:30
102:97
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 03.01.2014 19:00
03.01.2014 19:00
84:68
Rosa Radom - Polpharma Starogard Gd. 04.01.2014 17:00
04.01.2014 17:00
63:64
Trefl Sopot - Stelmet Enea BC Zielona Góra
IPLA.tv - 2014-01-05 16:50
05.01.2014 17:00
05.01.2014 17:00
66:85
WKS Śląsk Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 05.01.2014 18:00
05.01.2014 18:00
105:66
Arka Gdynia - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2014-01-05 19:45
05.01.2014 20:00
05.01.2014 20:00
78:72

Runda Zasadnicza (Kolejka XIV)

Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec 09.01.2014 18:00
09.01.2014 18:00
75:83
Kotwica Kołobrzeg - Rosa Radom 10.01.2014 19:00
10.01.2014 19:00
67:81
Siarka Tarnobrzeg - Arka Gdynia 11.01.2014 18:00
11.01.2014 18:00
63:66
AZS Koszalin - Trefl Sopot 11.01.2014 18:00
11.01.2014 18:00
65:66
Polpharma Starogard Gd. - WKS Śląsk Wrocław 12.01.2014 17:00
12.01.2014 17:00
69:81
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2014-01-12 19:45
12.01.2014 20:00
12.01.2014 20:00
81:73

Runda Zasadnicza (Kolejka XV)

PGE Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg 17.01.2014 18:30
17.01.2014 18:30
84:63
WKS Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg 17.01.2014 19:30
17.01.2014 19:30
79:65
Rosa Radom - Czarni Słupsk 18.01.2014 17:00
18.01.2014 17:00
87:77
Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 18.01.2014 19:30
18.01.2014 19:30
71:45
Trefl Sopot - Anwil Włocławek
Polsat Sport News - 2014-01-19 19:45
19.01.2014 20:00
19.01.2014 20:00
77:70
AZS Koszalin - Stelmet Enea BC Zielona Góra
ipla.tv - 2014-02-26 18:30
26.02.2014 18:30
26.02.2014 18:30
66:64

Runda Zasadnicza (Kolejka XVI)

Polpharma Starogard Gd. - PGE Turów Zgorzelec 25.01.2014 17:00
25.01.2014 17:00
79:82
Stelmet Enea BC Zielona Góra - Rosa Radom 25.01.2014 18:00
25.01.2014 18:00
91:89
Kotwica Kołobrzeg - Arka Gdynia 25.01.2014 18:00
25.01.2014 18:00
63:75
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 25.01.2014 18:00
25.01.2014 18:00
74:77
Anwil Włocławek - AZS Koszalin
IPLA TV - 2014-01-25 19:00
25.01.2014 19:00
25.01.2014 19:00
75:70
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław
Polsat Sport News - 2014-01-26 19:45
26.01.2014 20:00
26.01.2014 20:00
84:66

Runda Zasadnicza (Kolejka XVII)

PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
ipla.tv - 2014-01-30 18:30
30.01.2014 18:30
30.01.2014 18:30
84:71
Polpharma Starogard Gd. - Trefl Sopot 01.02.2014 17:00
01.02.2014 17:00
57:90
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 01.02.2014 18:00
01.02.2014 18:00
88:66
Arka Gdynia - Czarni Słupsk 01.02.2014 18:00
01.02.2014 18:00
56:67
WKS Śląsk Wrocław - Rosa Radom 01.02.2014 19:00
01.02.2014 19:00
88:90
Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
Polsat Sport News - 2014-02-02 19:45
02.02.2014 20:00
02.02.2014 20:00
77:94

Runda Zasadnicza (Kolejka XVIII)

Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 13.02.2014 18:30
13.02.2014 18:30
71:78
Stelmet Enea BC Zielona Góra - WKS Śląsk Wrocław 15.02.2014 16:45
15.02.2014 16:45
81:69
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 15.02.2014 17:00
15.02.2014 17:00
85:81
Siarka Tarnobrzeg - Anwil Włocławek 15.02.2014 17:00
15.02.2014 17:00
90:80
Kotwica Kołobrzeg - Trefl Sopot 16.02.2014 17:00
16.02.2014 17:00
59:72
Rosa Radom - Arka Gdynia
Polsat Sport News - 2014-01-16 19:45
16.02.2014 20:00
16.02.2014 20:00
72:59

Runda Zasadnicza (Kolejka XIX)

PGE Turów Zgorzelec - Rosa Radom
ipla.tv - 2014-02-21 18:30
21.02.2014 18:30
21.02.2014 18:30
68:65
Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław 21.02.2014 19:00
21.02.2014 19:00
64:52
Siarka Tarnobrzeg - Stelmet Enea BC Zielona Góra 22.02.2014 17:30
22.02.2014 17:30
71:90
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gd. 22.02.2014 18:00
22.02.2014 18:00
85:74
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 22.02.2014 18:00
22.02.2014 18:00
95:63
Trefl Sopot - Czarni Słupsk
Polsat Sport News - 2014-02-23 19:45
23.02.2014 20:00
23.02.2014 20:00
89:72

Runda Zasadnicza (Kolejka XX)

Polpharma Starogard Gd. - Siarka Tarnobrzeg 13.03.2014 19:00
13.03.2014 19:00
71:81
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport Extra - 2014-03-13 19:45
13.03.2014 20:00
13.03.2014 20:00
91:97
Rosa Radom - Trefl Sopot 15.03.2014 17:00
15.03.2014 17:00
81:83
Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 15.03.2014 17:00
15.03.2014 17:00
68:84
Arka Gdynia - Stelmet Enea BC Zielona Góra
ipla.tv - 2014-03-15 18:00
15.03.2014 18:00
15.03.2014 18:00
80:72
Czarni Słupsk - AZS Koszalin
Polsat Sport News - 2014-03-16 19:45
16.03.2014 20:00
16.03.2014 20:00
71:63

Runda Zasadnicza (Kolejka XXI)

PGE Turów Zgorzelec - Arka Gdynia
ipla.tv - 2014-03-06 18:30
06.03.2014 18:30
06.03.2014 18:30
88:76
Polpharma Starogard Gd. - Stelmet Enea BC Zielona Góra 08.03.2014 18:00
08.03.2014 18:00
75:100
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg 08.03.2014 18:00
08.03.2014 18:00
95:99
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk
ipla.tv - 2014-03-08 19:00
08.03.2014 19:00
08.03.2014 19:00
82:76
WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 08.03.2014 19:00
08.03.2014 19:00
86:73
AZS Koszalin - Rosa Radom
Polsat Sport News - 2014-03-09 19:45
09.03.2014 20:00
09.03.2014 20:00
67:72

Runda Zasadnicza (Kolejka XXII)

Stelmet Enea BC Zielona Góra - PGE Turów Zgorzelec
Polsat Sport News - 2014-03-19 19:45
19.03.2014 20:00
19.03.2014 20:00
84:90
Arka Gdynia - Trefl Sopot 19.03.2014 20:00
19.03.2014 20:00
72:67
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 19.03.2014 20:00
19.03.2014 20:00
74:66
Rosa Radom - Anwil Włocławek 19.03.2014 20:00
19.03.2014 20:00
83:76
Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 19.03.2014 20:00
19.03.2014 20:00
77:63
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gd. 19.03.2014 20:00
19.03.2014 20:00
78:84