Runda Zasadnicza (1. kolejka)

Energa Czarni Słupsk - PBG Basket Poznań
TVP Sport - 2008-09-25 16:30
25.09.2008 17:00 77:73
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin
OTV Wrocław - 2008-09-26 18:30
26.09.2008 18:30 88:61
Asseco Gdynia - MTS Basket Kwidzyn 27.09.2008 17:00 75:60
Polpharma Starogard Gdański - Polonia Warszawa 27.09.2008 18:00 95:85
Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 27.09.2008 18:00 96:94
Znicz Jarosław - Victoria Górnik Wałbrzych 27.09.2008 18:00 87:80

Runda Zasadnicza (2. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2008-10-01 17:15
01.10.2008 17:15 73:83
MTS Basket Kwidzyn - Energa Czarni Słupsk 01.10.2008 18:00 73:86
Anwil Włocławek - POLOmarket Sportino Inowrocław
OTV Bydgoszcz - 2008-10-01 18:00
01.10.2008 18:00 80:51
Polonia Warszawa - Znicz Jarosław 01.10.2008 18:00 88:59
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin 01.10.2008 18:30 83:74
PBG Basket Poznań - PGE Turów Zgorzelec 01.10.2008 19:30 64:70

Runda Zasadnicza (3. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - PBG Basket Poznań 04.10.2008 17:00 85:69
Asseco Gdynia - POLOmarket Sportino Inowrocław 04.10.2008 17:00 80:52
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin
TVP Sport - 2008-10-04 18:00
04.10.2008 18:00 77:54
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa 04.10.2008 18:00 69:57
PGE Turów Zgorzelec - MTS Basket Kwidzyn 04.10.2008 18:30 92:71
Victoria Górnik Wałbrzych - Anwil Włocławek 05.10.2008 16:00 73:79

Runda Zasadnicza (4. kolejka)

Asseco Gdynia - Energa Czarni Słupsk
TVP Sport - 2008-10-08 17:15
08.10.2008 17:15 75:60
AZS Koszalin - Znicz Jarosław 08.10.2008 18:00 84:85
MTS Basket Kwidzyn - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 08.10.2008 18:00 85:78
POLOmarket Sportino Inowrocław - Victoria Górnik Wałbrzych 08.10.2008 18:00 74:70
PBG Basket Poznań - Polpharma Starogard Gdański 08.10.2008 18:00 82:97
Polonia Warszawa - Anwil Włocławek 08.10.2008 18:00 89:87

Runda Zasadnicza (5. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia
TVP Sport - 2008-10-11 13:30
11.10.2008 13:30 80:59
PBG Basket Poznań - Znicz Jarosław 11.10.2008 17:00 96:68
Polpharma Starogard Gdański - MTS Basket Kwidzyn 11.10.2008 18:00 81:75
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 11.10.2008 18:00 61:73
Victoria Górnik Wałbrzych - Polonia Warszawa 12.10.2008 17:00 64:65
Energa Czarni Słupsk - POLOmarket Sportino Inowrocław 12.10.2008 18:00 87:91

Runda Zasadnicza (6. kolejka)

Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 18.10.2008 17:00 90:86
AZS Koszalin - Anwil Włocławek 18.10.2008 18:00 79:64
Kotwica Kołobrzeg - PBG Basket Poznań 18.10.2008 18:00 85:82
MTS Basket Kwidzyn - Znicz Jarosław 18.10.2008 18:00 83:87
POLOmarket Sportino Inowrocław - Polonia Warszawa 18.10.2008 18:00 66:76
Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2008-10-18 20:10
18.10.2008 20:10 86:81

Runda Zasadnicza (7. kolejka)

Anwil Włocławek - PBG Basket Poznań
TVP Sport - 2008-10-25 17:00
25.10.2008 17:00 93:64
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Energa Czarni Słupsk 25.10.2008 17:00 73:85
Victoria Górnik Wałbrzych - AZS Koszalin 25.10.2008 17:00 101:83
Kotwica Kołobrzeg - MTS Basket Kwidzyn 25.10.2008 18:00 75:69
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia 25.10.2008 18:00 80:81
PGE Turów Zgorzelec - POLOmarket Sportino Inowrocław 25.10.2008 18:30 94:53

Runda Zasadnicza (8. kolejka)

AZS Koszalin - Polonia Warszawa
TVP Sport - 2008-10-29 17:15
29.10.2008 17:15 105:69
PBG Basket Poznań - Victoria Górnik Wałbrzych 29.10.2008 18:00 75:56
Energa Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 30.10.2008 18:15 67:77
MTS Basket Kwidzyn - Anwil Włocławek 31.10.2008 18:15 73:99
Asseco Gdynia - Znicz Jarosław 02.11.2008 17:00 98:69
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
TVP Sport - 2008-11-02 18:40
02.11.2008 18:40 112:78

Runda Zasadnicza (9. kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 07.11.2008 18:00 84:64
Znicz Jarosław - Energa Czarni Słupsk 07.11.2008 18:00 57:87
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - POLOmarket Sportino Inowrocław 07.11.2008 18:30 79:86
Victoria Górnik Wałbrzych - MTS Basket Kwidzyn 08.11.2008 17:00 76:67
Kotwica Kołobrzeg - Asseco Gdynia 08.11.2008 18:00 84:89
Polonia Warszawa - PBG Basket Poznań
TVP Sport - 2008-11-08 19:00
08.11.2008 19:00 91:88

Runda Zasadnicza (10. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański
TVP Sport - 2008-11-11 15:00
11.11.2008 15:00 96:86
POLOmarket Sportino Inowrocław - AZS Koszalin 11.11.2008 18:00 64:66
Energa Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 11.11.2008 18:00 66:62
PGE Turów Zgorzelec - Znicz Jarosław 11.11.2008 18:30 113:90
MTS Basket Kwidzyn - Polonia Warszawa 13.11.2008 18:00 78:94
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2008-12-30 20:15
30.12.2008 20:15 68:65

Runda Zasadnicza (11. kolejka)

AZS Koszalin - PBG Basket Poznań 15.11.2008 18:00 84:76
Znicz Jarosław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 15.11.2008 18:00 72:77
Polpharma Starogard Gdański - POLOmarket Sportino Inowrocław 15.11.2008 18:00 83:66
Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec 15.11.2008 18:00 71:73
Victoria Górnik Wałbrzych - Asseco Gdynia 16.11.2008 17:00 74:71
Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk
TVP Sport - 2008-11-16 18:40
16.11.2008 18:40 84:67

Runda Zasadnicza (12. kolejka)

Asseco Gdynia - Polonia Warszawa 19.11.2008 18:00 64:72
POLOmarket Sportino Inowrocław - PBG Basket Poznań 19.11.2008 18:00 74:63
MTS Basket Kwidzyn - AZS Koszalin 19.11.2008 18:00 84:95
Polpharma Starogard Gdański - Znicz Jarosław 19.11.2008 18:00 91:65
Energa Czarni Słupsk - Victoria Górnik Wałbrzych 19.11.2008 18:15 96:60
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg 19.11.2008 18:30 86:94
PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2008-11-20 19:30
20.11.2008 19:30 72:75

Runda Zasadnicza (13. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - PGE Turów Zgorzelec 22.11.2008 17:00 65:75
Polonia Warszawa - Energa Czarni Słupsk 22.11.2008 18:00 100:95
Polpharma Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2008-11-22 18:00
22.11.2008 18:00 91:68
PBG Basket Poznań - MTS Basket Kwidzyn 22.11.2008 18:00 70:84
Znicz Jarosław - POLOmarket Sportino Inowrocław 22.11.2008 18:00 68:76
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
OTV Bydgoszcz - 2008-11-23 18:35
23.11.2008 18:35 75:89

Runda Zasadnicza (14. kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polonia Warszawa 28.11.2008 18:30 82:65
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Victoria Górnik Wałbrzych 29.11.2008 17:00 82:51
Znicz Jarosław - Kotwica Kołobrzeg 29.11.2008 18:00 72:94
POLOmarket Sportino Inowrocław - MTS Basket Kwidzyn
OTV Bydgoszcz - 2008-11-30 18:30
30.11.2008 18:30 60:71
Asseco Gdynia - AZS Koszalin
TVP Sport - 2008-11-30 18:40
30.11.2008 18:40 94:73
Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2008-12-01 18:00
01.12.2008 18:00 59:71

Runda Zasadnicza (15. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - Polpharma Starogard Gdański 06.12.2008 17:00 74:85
Kotwica Kołobrzeg - POLOmarket Sportino Inowrocław 06.12.2008 18:00 73:53
AZS Koszalin - Energa Czarni Słupsk 06.12.2008 18:00 86:73
Polonia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 07.12.2008 18:00 81:75
Anwil Włocławek - Znicz Jarosław 07.12.2008 18:00 97:76
PBG Basket Poznań - Asseco Gdynia
TVP Sport - 2008-12-07 18:40
07.12.2008 18:40 79:87

Runda Zasadnicza (16. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - Znicz Jarosław 13.12.2008 17:00 103:81
PBG Basket Poznań - Energa Czarni Słupsk 13.12.2008 18:00 67:65
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 13.12.2008 20:30 70:68
Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański
TVP Sport - 2008-12-14 18:40
14.12.2008 18:40 77:87
Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg
OTV Bydgoszcz, OTV Szczecin - 2008-12-14 18:40
14.12.2008 18:40 80:93
MTS Basket Kwidzyn - Asseco Gdynia
TVP Sport - 2009-02-18 18:00
18.02.2009 18:00 74:73

Runda Zasadnicza (17. kolejka)

Znicz Jarosław - Polonia Warszawa 19.12.2008 18:00 74:75
Kotwica Kołobrzeg - Victoria Górnik Wałbrzych 19.12.2008 18:00 91:77
POLOmarket Sportino Inowrocław - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2008-12-20 17:00
20.12.2008 17:00 62:67
Energa Czarni Słupsk - MTS Basket Kwidzyn 21.12.2008 18:00 72:81
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 21.12.2008 18:00 90:82
PGE Turów Zgorzelec - PBG Basket Poznań
TVP Sport, OTV Wrocław - 2008-12-22 18:30
22.12.2008 18:30 64:72

Runda Zasadnicza (18. kolejka)

Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 02.12.2008 19:00 82:84
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański 17.12.2008 18:00 88:76
Anwil Włocławek - Victoria Górnik Wałbrzych 23.12.2008 18:00 77:60
POLOmarket Sportino Inowrocław - Asseco Gdynia 27.12.2008 18:00 95:99
PBG Basket Poznań - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 28.12.2008 18:00 90:79
MTS Basket Kwidzyn - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2008-12-28 18:40
28.12.2008 18:40 74:71

Runda Zasadnicza (19. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - MTS Basket Kwidzyn 03.01.2009 17:00 67:75
Polpharma Starogard Gdański - PBG Basket Poznań 03.01.2009 17:00 79:74
Znicz Jarosław - AZS Koszalin 03.01.2009 18:00 94:87
Victoria Górnik Wałbrzych - POLOmarket Sportino Inowrocław 04.01.2009 17:00 54:65
Anwil Włocławek - Polonia Warszawa
TVP Sport - 2009-01-04 18:40
04.01.2009 18:40 83:69
Energa Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 14.03.2009 18:00 76:58

Runda Zasadnicza (20. kolejka)

Polonia Warszawa - Victoria Górnik Wałbrzych 09.01.2009 18:30 76:70
MTS Basket Kwidzyn - Polpharma Starogard Gdański 10.01.2009 18:00 88:96
POLOmarket Sportino Inowrocław - Energa Czarni Słupsk 10.01.2009 18:00 78:86
Znicz Jarosław - PBG Basket Poznań 10.01.2009 18:00 80:74
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2009-01-10 19:15
10.01.2009 19:15 77:65
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
TVP Sport - 2009-01-11 18:40
11.01.2009 18:40 80:86

Runda Zasadnicza (21. kolejka)

PBG Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg 17.01.2009 18:00 77:81
Polonia Warszawa - POLOmarket Sportino Inowrocław 17.01.2009 18:00 77:76
PGE Turów Zgorzelec - Energa Czarni Słupsk 17.01.2009 18:30 92:81
Znicz Jarosław - MTS Basket Kwidzyn
TVP Sport - 2009-01-17 19:30
17.01.2009 19:30 85:79
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Gdynia 18.01.2009 18:00 86:84
Anwil Włocławek - AZS Koszalin
OTV Bydgoszcz, OTV Szczecin<br />OTV Wrocław - 2009-01-18 18:30
18.01.2009 18:30 114:81

Runda Zasadnicza (22. kolejka)

POLOmarket Sportino Inowrocław - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2009-01-20 18:00
20.01.2009 18:00 82:78
MTS Basket Kwidzyn - Kotwica Kołobrzeg 21.01.2009 18:00 91:73
Energa Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 21.01.2009 18:15 90:75
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański 21.01.2009 19:30 94:79
PBG Basket Poznań - Anwil Włocławek 21.01.2009 19:30 84:101
AZS Koszalin - Victoria Górnik Wałbrzych 29.01.2009 18:00 88:85

Runda Zasadnicza (23. kolejka)

Victoria Górnik Wałbrzych - PBG Basket Poznań 24.01.2009 17:00 78:73
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Turów Zgorzelec 25.01.2009 18:00 72:55
Znicz Jarosław - Asseco Gdynia 25.01.2009 18:00 84:90
Polonia Warszawa - AZS Koszalin
OTV Warszawa - 2009-01-25 18:30
25.01.2009 18:30 71:92
Anwil Włocławek - MTS Basket Kwidzyn
OTV Bydgoszcz, OTV Wrocław - 2009-01-25 18:30
25.01.2009 18:30 79:81
Polpharma Starogard Gdański - Energa Czarni Słupsk
TVP Sport - 2009-01-26 17:30
26.01.2009 17:30 95:82

Runda Zasadnicza (24. kolejka)

PBG Basket Poznań - Polonia Warszawa
TVP Sport - 2009-01-31 16:30
31.01.2009 16:30 96:87
MTS Basket Kwidzyn - Victoria Górnik Wałbrzych 31.01.2009 18:00 113:70
Energa Czarni Słupsk - Znicz Jarosław 31.01.2009 18:00 107:95
Asseco Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 01.02.2009 18:00 102:101
POLOmarket Sportino Inowrocław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
OTV Bydgoszcz<br />OTV Wrocław - 2009-02-01 18:30
01.02.2009 18:30 77:72
PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański
OTV Wrocław - 2009-02-24 19:00
24.02.2009 19:00 97:55

Runda Zasadnicza (25. kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 07.02.2009 17:00 91:96
Znicz Jarosław - PGE Turów Zgorzelec 07.02.2009 18:00 76:87
AZS Koszalin - POLOmarket Sportino Inowrocław 07.02.2009 18:00 97:69
Polonia Warszawa - MTS Basket Kwidzyn 07.02.2009 18:00 85:82
Kotwica Kołobrzeg - Energa Czarni Słupsk
TVP Sport - 2009-02-07 18:15
07.02.2009 18:15 62:64
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia
TVP Sport - 2009-02-08 18:40
08.02.2009 18:40 95:91

Runda Zasadnicza (26. kolejka)

Asseco Gdynia - Victoria Górnik Wałbrzych 13.02.2009 19:00 109:77
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg 13.02.2009 19:00 83:72
PBG Basket Poznań - AZS Koszalin 14.02.2009 18:00 104:85
POLOmarket Sportino Inowrocław - Polpharma Starogard Gdański 14.02.2009 18:00 74:76
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Znicz Jarosław 15.02.2009 17:30 78:86
Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek
TVP Sport - 2009-02-15 18:40
15.02.2009 18:40 78:66

Runda Zasadnicza (27. kolejka)

Znicz Jarosław - Polpharma Starogard Gdański 20.02.2009 18:00 116:100
Victoria Górnik Wałbrzych - Energa Czarni Słupsk 21.02.2009 17:00 73:89
Polonia Warszawa - Asseco Gdynia 21.02.2009 18:00 65:81
Kotwica Kołobrzeg - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 21.02.2009 18:00 84:70
PBG Basket Poznań - POLOmarket Sportino Inowrocław 21.02.2009 18:00 96:91
AZS Koszalin - MTS Basket Kwidzyn 22.02.2009 18:00 85:77
Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
TVP Sport - 2009-02-22 18:40
22.02.2009 18:40 69:81

Runda Zasadnicza (28. kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 07.03.2009 17:30 77:93
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 07.03.2009 18:00 87:75
POLOmarket Sportino Inowrocław - Znicz Jarosław 07.03.2009 18:00 79:68
PGE Turów Zgorzelec - Victoria Górnik Wałbrzych
OTV Wrocław - 2009-03-07 18:30
07.03.2009 18:30 116:73
MTS Basket Kwidzyn - PBG Basket Poznań 08.03.2009 18:00 72:80
Energa Czarni Słupsk - Polonia Warszawa 09.03.2009 18:30 74:66

Runda Zasadnicza (29. kolejka)

AZS Koszalin - Asseco Gdynia 08.03.2009 18:00 87:93
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański 14.03.2009 16:00 86:71
Victoria Górnik Wałbrzych - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 14.03.2009 17:00 79:126
Kotwica Kołobrzeg - Znicz Jarosław 14.03.2009 18:00 106:72
Polonia Warszawa - PGE Turów Zgorzelec 14.03.2009 18:00 64:69
MTS Basket Kwidzyn - POLOmarket Sportino Inowrocław 15.03.2009 18:00 62:80

Runda Zasadnicza (30. kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Victoria Górnik Wałbrzych 18.03.2009 17:30 99:80
POLOmarket Sportino Inowrocław - Kotwica Kołobrzeg 18.03.2009 17:30 51:75
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polonia Warszawa 18.03.2009 17:30 80:71
Asseco Gdynia - PBG Basket Poznań 18.03.2009 17:30 91:84
Znicz Jarosław - Anwil Włocławek 18.03.2009 17:30 79:89
Energa Czarni Słupsk - AZS Koszalin
TVP Sport - 2009-03-18 17:30
18.03.2009 17:30 84:81