Runda Zasadnicza (1 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - UNIA Tarnów 14.10.2005 19:00 79:48
Polpharma Starogard Gdański - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 15.10.2005 17:00 86:75
Astoria Bydgoszcz - Polonia Warszawa 15.10.2005 18:00 65:79
Polpak S.A. Świecie - Kotwica Kołobrzeg 15.10.2005 18:00 90:86
Czarni Słupsk - Noteć Inowrocław 15.10.2005 18:00 82:44
AZS Koszalin - PGE Turów Zgorzelec 15.10.2005 18:00 97:96
Asseco Gdynia - Anwil Włocławek
16.10.2005 14:30 92:71

Runda Zasadnicza (2 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polonia Warszawa 19.10.2005 17:30 86:73
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk 19.10.2005 18:00 66:79
AZS Koszalin - UNIA Tarnów 19.10.2005 18:00 93:89
Noteć Inowrocław - Polpharma Starogard Gdański 19.10.2005 18:00 71:106
WKS Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia
19.10.2005 18:00 68:77
Kotwica Kołobrzeg - Astoria Bydgoszcz 19.10.2005 18:00 59:92
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpak S.A. Świecie 02.11.2005 18:30 81:89

Runda Zasadnicza (3 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - Anwil Włocławek 22.10.2005 17:00 89:79
Asseco Gdynia - AZS Koszalin 22.10.2005 17:00 90:75
Polpak S.A. Świecie - Noteć Inowrocław 22.10.2005 18:00 67:53
Polonia Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 22.10.2005 18:00 69:54
Czarni Słupsk - WKS Śląsk Wrocław 22.10.2005 18:00 77:84
UNIA Tarnów - PGE Turów Zgorzelec 22.10.2005 18:45 78:100
Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 16.12.2005 17:00 82:77

Runda Zasadnicza (4 kolejka)

Anwil Włocławek - Polpak S.A. Świecie 26.10.2005 18:00 76:80
AZS Koszalin - Czarni Słupsk 26.10.2005 18:00 55:77
PGE Turów Zgorzelec - Kotwica Kołobrzeg
26.10.2005 18:00 112:71
UNIA Tarnów - Asseco Gdynia 26.10.2005 18:00 59:125
Noteć Inowrocław - Astoria Bydgoszcz 26.10.2005 18:00 59:91
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polonia Warszawa 26.10.2005 18:30 61:75
WKS Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański 27.10.2005 18:05 54:50

Runda Zasadnicza (5 kolejka)

Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek 29.10.2005 17:00 77:88
Kotwica Kołobrzeg - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 29.10.2005 18:00 84:89
Czarni Słupsk - UNIA Tarnów 29.10.2005 18:00 71:57
Asseco Gdynia - PGE Turów Zgorzelec
30.10.2005 14:30 78:92
Polpharma Starogard Gdański - AZS Koszalin 30.10.2005 16:00 89:82
Polonia Warszawa - Noteć Inowrocław 30.10.2005 17:00 90:60
Polpak S.A. Świecie - WKS Śląsk Wrocław 16.12.2005 18:00 80:93

Runda Zasadnicza (6 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Astoria Bydgoszcz
04.11.2005 18:00 83:92
UNIA Tarnów - Polpharma Starogard Gdański 05.11.2005 17:00 73:80
PGE Turów Zgorzelec - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 05.11.2005 17:30 70:90
Noteć Inowrocław - Kotwica Kołobrzeg 05.11.2005 18:00 58:90
AZS Koszalin - Polpak S.A. Świecie 05.11.2005 18:00 82:88
Anwil Włocławek - Polonia Warszawa
05.11.2005 18:30 75:64
Asseco Gdynia - Czarni Słupsk
05.11.2005 18:30 82:60

Runda Zasadnicza (7 kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - Anwil Włocławek 11.11.2005 18:00 70:67
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Noteć Inowrocław 12.11.2005 17:00 90:61
Polpak S.A. Świecie - UNIA Tarnów 12.11.2005 18:00 85:64
Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 12.11.2005 18:00 73:71
Polonia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław
12.11.2005 18:30 62:77
Astoria Bydgoszcz - AZS Koszalin
12.11.2005 18:30 85:83
Polpharma Starogard Gdański - Asseco Gdynia 13.11.2005 16:00 83:84

Runda Zasadnicza (8 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Kotwica Kołobrzeg
18.11.2005 18:00 83:75
PGE Turów Zgorzelec - Noteć Inowrocław 19.11.2005 17:30 116:83
Czarni Słupsk - Polpharma Starogard Gdański 19.11.2005 18:00 75:72
Anwil Włocławek - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 19.11.2005 18:30 72:68
UNIA Tarnów - Astoria Bydgoszcz
19.11.2005 18:30 74:84
AZS Koszalin - Polonia Warszawa
20.11.2005 14:30 88:80
Asseco Gdynia - Polpak S.A. Świecie 20.11.2005 17:00 86:64

Runda Zasadnicza (9 kolejka)

Noteć Inowrocław - Anwil Włocławek 25.11.2005 18:00 61:96
Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec 26.11.2005 17:00 77:75
Kotwica Kołobrzeg - AZS Koszalin 26.11.2005 18:00 71:82
Polpak S.A. Świecie - Czarni Słupsk 26.11.2005 18:00 66:63
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - WKS Śląsk Wrocław
26.11.2005 18:30 77:69
Astoria Bydgoszcz - Asseco Gdynia
26.11.2005 18:30 86:96
Polonia Warszawa - UNIA Tarnów
26.11.2005 18:30 86:82

Runda Zasadnicza (10 kolejka)

Anwil Włocławek - PGE Turów Zgorzelec
02.12.2005 18:15 73:69
Polpharma Starogard Gdański - Polpak S.A. Świecie 03.12.2005 17:00 71:76
Czarni Słupsk - Astoria Bydgoszcz 03.12.2005 18:00 82:62
AZS Koszalin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 03.12.2005 18:00 83:82
WKS Śląsk Wrocław - Noteć Inowrocław
03.12.2005 18:30 93:75
UNIA Tarnów - Kotwica Kołobrzeg 03.12.2005 19:00 58:62
Asseco Gdynia - Polonia Warszawa
04.12.2005 14:30 69:63

Runda Zasadnicza (11 kolejka)

Anwil Włocławek - WKS Śląsk Wrocław
09.12.2005 18:10 71:44
Asseco Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 10.12.2005 17:00 95:57
Noteć Inowrocław - AZS Koszalin 10.12.2005 18:00 77:86
Astoria Bydgoszcz - Polpharma Starogard Gdański 10.12.2005 18:30 56:75
Polpak S.A. Świecie - PGE Turów Zgorzelec
10.12.2005 18:30 83:81
Polonia Warszawa - Czarni Słupsk
10.12.2005 18:30 85:79
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - UNIA Tarnów
10.12.2005 18:30 76:78

Runda Zasadnicza (12 kolejka)

AZS Koszalin - Anwil Włocławek 17.12.2005 17:00 81:89
Czarni Słupsk - Kotwica Kołobrzeg 17.12.2005 18:00 58:66
UNIA Tarnów - Noteć Inowrocław 20.12.2005 18:00 103:75
PGE Turów Zgorzelec - WKS Śląsk Wrocław 22.12.2005 18:00 86:76
Polpharma Starogard Gdański - Polonia Warszawa 23.12.2005 18:00 70:53
Asseco Gdynia - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 23.12.2005 18:00 74:91
Polpak S.A. Świecie - Astoria Bydgoszcz 23.12.2005 18:00 105:82

Runda Zasadnicza (13 kolejka)

Asseco Gdynia - Noteć Inowrocław 16.12.2005 18:40 119:71
Anwil Włocławek - UNIA Tarnów 23.12.2005 18:15 76:91
Polonia Warszawa - Polpak S.A. Świecie 28.12.2005 18:30 95:75
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Czarni Słupsk 28.12.2005 18:30 66:76
Kotwica Kołobrzeg - Polpharma Starogard Gdański 29.12.2005 18:00 73:83
Astoria Bydgoszcz - PGE Turów Zgorzelec 29.12.2005 18:00 96:87
WKS Śląsk Wrocław - AZS Koszalin 05.01.2006 19:00 96:87

Runda Zasadnicza (14 kolejka)

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Polpharma Starogard Gdański 07.01.2006 17:00 85:58
Noteć Inowrocław - Czarni Słupsk 07.01.2006 17:00 64:94
PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin 07.01.2006 17:30 97:90
Kotwica Kołobrzeg - Polpak S.A. Świecie 07.01.2006 18:00 55:77
UNIA Tarnów - WKS Śląsk Wrocław 07.01.2006 19:30 84:81
Anwil Włocławek - Asseco Gdynia
08.01.2006 14:30 77:68
Polonia Warszawa - Astoria Bydgoszcz 08.01.2006 18:30 101:109

Runda Zasadnicza (15 kolejka)

Astoria Bydgoszcz - Kotwica Kołobrzeg 14.01.2006 16:00 88:77
Polpharma Starogard Gdański - Noteć Inowrocław 14.01.2006 17:00 101:67
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek 14.01.2006 18:00 86:57
Polpak S.A. Świecie - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
14.01.2006 18:00 88:90
Asseco Gdynia - WKS Śląsk Wrocław
14.01.2006 18:30 84:72
UNIA Tarnów - AZS Koszalin 14.01.2006 19:00 100:93
Polonia Warszawa - PGE Turów Zgorzelec
15.01.2006 18:30 74:70

Runda Zasadnicza (16 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - UNIA Tarnów 21.01.2006 17:30 97:63
Noteć Inowrocław - Polpak S.A. Świecie 21.01.2006 18:00 64:82
WKS Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk
21.01.2006 18:30 82:79
Anwil Włocławek - Polpharma Starogard Gdański
22.01.2006 14:30 75:64
AZS Koszalin - Asseco Gdynia 22.01.2006 18:00 99:101
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa
22.01.2006 18:30 85:80
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Astoria Bydgoszcz
22.01.2006 18:40 106:65

Runda Zasadnicza (17 kolejka)

Astoria Bydgoszcz - Noteć Inowrocław 27.01.2006 17:00 119:68
Asseco Gdynia - UNIA Tarnów 28.01.2006 17:00 86:73
Czarni Słupsk - AZS Koszalin 28.01.2006 18:00 93:85
Polpharma Starogard Gdański - WKS Śląsk Wrocław
28.01.2006 18:30 82:68
Kotwica Kołobrzeg - PGE Turów Zgorzelec
02.03.2006 18:05 74:82
Polpak S.A. Świecie - Anwil Włocławek
02.03.2006 18:30 67:73
Polonia Warszawa - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 02.03.2006 18:30 83:85

Runda Zasadnicza (18 kolejka)

WKS Śląsk Wrocław - Polpak S.A. Świecie 03.02.2006 19:30 61:68
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Kotwica Kołobrzeg 04.02.2006 17:00 80:69
Noteć Inowrocław - Polonia Warszawa 04.02.2006 18:00 75:117
Anwil Włocławek - Astoria Bydgoszcz 04.02.2006 18:30 84:59
UNIA Tarnów - Czarni Słupsk 04.02.2006 19:00 69:51
PGE Turów Zgorzelec - Asseco Gdynia
05.02.2006 14:30 74:93
AZS Koszalin - Polpharma Starogard Gdański
05.02.2006 18:30 90:87

Runda Zasadnicza (19 kolejka)

Polpharma Starogard Gdański - UNIA Tarnów 11.02.2006 17:00 69:58
Astoria Bydgoszcz - WKS Śląsk Wrocław 11.02.2006 17:00 87:82
Kotwica Kołobrzeg - Noteć Inowrocław 11.02.2006 18:00 94:56
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Turów Zgorzelec 11.02.2006 18:00 90:97
Polonia Warszawa - Anwil Włocławek 11.02.2006 18:30 70:62
Polpak S.A. Świecie - AZS Koszalin 12.02.2006 18:30 79:88
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia 13.02.2006 18:15 86:89

Runda Zasadnicza (20 kolejka)

Anwil Włocławek - Kotwica Kołobrzeg 24.02.2006 18:30 80:61
UNIA Tarnów - Polpak S.A. Świecie 25.02.2006 17:30 90:83
Noteć Inowrocław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 25.02.2006 18:00 77:104
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gdański
25.02.2006 18:30 92:69
PGE Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk
26.02.2006 14:30 87:90
AZS Koszalin - Astoria Bydgoszcz
26.02.2006 18:30 78:75
WKS Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 22.03.2006 19:00 79:69

Runda Zasadnicza (21 kolejka)

Noteć Inowrocław - PGE Turów Zgorzelec 07.03.2006 18:00 63:112
Astoria Bydgoszcz - UNIA Tarnów 08.03.2006 17:00 74:85
Polpharma Starogard Gdański - Czarni Słupsk 08.03.2006 18:00 95:82
Kotwica Kołobrzeg - WKS Śląsk Wrocław 08.03.2006 18:00 79:80
Polonia Warszawa - AZS Koszalin 08.03.2006 18:30 90:94
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 08.03.2006 18:30 72:90
Polpak S.A. Świecie - Asseco Gdynia
TVP3 Bydgoszcz - 2006-03-08 18:30
08.03.2006 18:30 77:89

Runda Zasadnicza (22 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polpharma Starogard Gdański 11.03.2006 17:30 91:89
AZS Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 11.03.2006 18:00 121:118
WKS Śląsk Wrocław - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
TVP3 Wrocław - 2006-03-11 18:30
11.03.2006 18:30 58:60
Anwil Włocławek - Noteć Inowrocław 11.03.2006 18:30 110:48
Asseco Gdynia - Astoria Bydgoszcz
TVP3 Gdańsk - 2006-03-11 18:30
11.03.2006 18:30 95:86
Czarni Słupsk - Polpak S.A. Świecie 12.03.2006 18:30 71:78
UNIA Tarnów - Polonia Warszawa 14.03.2006 18:15 79:84

Runda Zasadnicza (23 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 18.03.2006 17:30 59:74
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - AZS Koszalin 18.03.2006 18:00 100:79
Kotwica Kołobrzeg - UNIA Tarnów 18.03.2006 18:00 87:79
Polonia Warszawa - Asseco Gdynia 18.03.2006 18:30 84:90
Noteć Inowrocław - WKS Śląsk Wrocław
TVP3 Wrocław - 2006-03-18 18:30
18.03.2006 18:30 70:91
Polpak S.A. Świecie - Polpharma Starogard Gdański
TVP3 Bydgoszcz - 2006-03-18 18:30
18.03.2006 18:30 82:80
Astoria Bydgoszcz - Czarni Słupsk
TVP3 Ogólnopolska - 2006-03-19 14:35
19.03.2006 14:35 81:91

Runda Zasadnicza (24 kolejka)

PGE Turów Zgorzelec - Polpak S.A. Świecie 25.03.2006 17:30 76:73
AZS Koszalin - Noteć Inowrocław 25.03.2006 18:00 126:96
Kotwica Kołobrzeg - Asseco Gdynia 25.03.2006 18:00 66:92
UNIA Tarnów - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 25.03.2006 18:30 102:72
WKS Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
TVP3 Wrocław - 2006-03-25 18:30
25.03.2006 18:30 80:68
Polpharma Starogard Gdański - Astoria Bydgoszcz 26.03.2006 14:30 80:73
Czarni Słupsk - Polonia Warszawa 26.03.2006 18:30 90:56

Runda Zasadnicza (25 kolejka)

Kotwica Kołobrzeg - Czarni Słupsk 01.04.2006 18:30 61:66
Noteć Inowrocław - UNIA Tarnów 01.04.2006 18:30 92:107
Anwil Włocławek - AZS Koszalin 01.04.2006 18:30 105:76
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Gdynia 01.04.2006 18:30 76:65
Polonia Warszawa - Polpharma Starogard Gdański 01.04.2006 18:30 94:76
Astoria Bydgoszcz - Polpak S.A. Świecie
TVP3 ogólnopolska - 2006-04-02 14:30
02.04.2006 14:30 79:78
WKS Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec
TVP3 Wrocław - 2006-04-02 18:30
02.04.2006 18:40 83:77

Runda Zasadnicza (26 kolejka)

UNIA Tarnów - Anwil Włocławek 08.04.2006 17:00 73:110
Czarni Słupsk - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 08.04.2006 18:30 73:65
PGE Turów Zgorzelec - Astoria Bydgoszcz 08.04.2006 18:30 85:64
Polpak S.A. Świecie - Polonia Warszawa
TVP3 Bydgoszcz, Warszawa - 2006-04-08 18:30
08.04.2006 18:30 81:64
Polpharma Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 08.04.2006 18:30 77:79
AZS Koszalin - WKS Śląsk Wrocław
TVP3 Szczecin, Wrocław - 2006-04-08 18:30
08.04.2006 18:30 80:81
Noteć Inowrocław - Asseco Gdynia 08.04.2006 18:30 75:94