Polfarmex Kutno
68 : 86 23:15 | 14:30 | 14:18 | 17:23
Czarni Słupsk
Etap I - 12 kolejka | 20.12.2014 17:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Mariusz Adameczek, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Polfarmex Kutno

Trener: Jarosław Krysiewicz. Asystent: Wojciech Walich

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Szymon Pawlak 0 00:07                                0 -2
6 Jacek Jarecki 6 17:030/2 0.00/2 0.00/4 0.06/6 100.0      1 2 4         3 -11
7 Grzegorz Grochowski 1 14:220/1 0.0   0/1 0.01/2 50.01 1 2 1 2 3 2 1   1 1 -20
8 Marcin Malczyk 3 33:050/2 0.01/3 33.31/5 20.0   1 2 3 1 3 1 1 2     4 -12
9 Patrik Auda 17 36:545/10 50.01/3 33.36/13 46.24/5 80.0  2 2 2 5 5 4 1     10 -15
10 January Sobczak 0 01:22                                0 -2
11 Bartłomiej Wołoszyn 7 22:572/4 50.01/4 25.03/8 37.5     2 2 1 2   1 1     5 -7
12 Kwamain Mitchell 22 31:113/6 50.03/6 50.06/12 50.07/9 77.8  5 5 8 2 7 5       22 -2
14 Michal Batka 4 12:352/3 66.70/1 0.02/4 50.0     3 3     1         5 -5
15 Mateusz Bartosz DNP                                   
35 Kevin Johnson 8 30:243/4 75.00/1 0.03/5 60.02/2 100.02 10 12 1 2 2 1 1     19 -14
44 Hubert Pabian DNP                                   
Drużyna 2   2   1
Suma 68 200:00 15/32 46.9 6/20 30 21/52 40.4 20/24 83.3 4 25 29 15 18 23 14 6   1 69  

Energa Czarni Słupsk

Trener: Mirosław Lisztwan. Asystent: Rafał Frank

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Kyle Shiloh 12 26:226/6 100.00/2 0.06/8 75.00/1 0.0  2 2 3 2 2   2     16 15
1 Jerel Blassingame 9 27:071/2 50.01/5 20.02/7 28.64/8 50.0  2 2 8 3 6 2       8 8
5 Michał Nowakowski 5 19:411/2 50.01/2 50.02/4 50.0     1 1 1 2 1 1 3     7 13
6 Callistus Eziukwu 1 18:410/8 0.0   0/8 0.01/2 50.01 6 7   1 2         -1 0
7 Tomasz Śnieg 3 12:531/2 50.0   1/2 50.01/2 50.0      4 4 1         5 10
9 Łukasz Seweryn 6 08:24   2/2 100.02/2 100.0           1           6 7
10 Jarosław Mokros 9 21:584/4 100.00/3 0.04/7 57.11/2 50.01 2 3 2 3 2 2       8 0
12 Bojan Trajkovski 20 21:194/8 50.04/6 66.78/14 57.1     8 8   1     1 1   24 18
13 Kacper Borowski 7 19:483/5 60.00/1 0.03/6 50.01/2 50.02 3 5   3 2         8 7
15 Dariusz Cywiński DNP                                   
23 Wojciech Jakubiak 0 00:42                                0 1
33 Karol Gruszecki 14 23:053/5 60.02/3 66.75/8 62.52/2 100.02 2 4   3 2 2       13 11
Drużyna 4 2 6    
Suma 86 200:00 23/42 54.8 10/24 41.7 33/66 50 10/19 52.6 6 26 32 18 23 18 7 6 1   94