MKS Dąbrowa Górnicza
72 : 81 16:23 | 15:16 | 20:19 | 21:23
Trefl Sopot
Etap I - 13 kolejka | 16.11.2020 17:35
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Paweł Białas, Tomasz Trybalski | Komisarz: Leszek Rakoczy

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Alessandro Magro. Asystent: Radosław Soja

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Lee Moore 25 35:468/12 66.72/5 40.010/17 58.83/5 60.01 5 6   1 6 4 6   1 24 -2
3 Andrzej Mazurczak 4 31:512/5 40.00/2 0.02/7 28.60/2 0.01 2 3 2 4 3 2 1     1 -14
5 Marek Piechowicz 4 25:072/3 66.70/1 0.02/4 50.0   3 3 6 1 3 2   3 1   13 -7
10 Mikołaj Ratajczak 0 01:230/1 0.0   0/1 0.0           1         1 -1 -2
11 Franciszek Bigaj DNP                                   
13 Jakub Motylewski 2 13:411/2 50.0   1/2 50.0   3 1 4   4 2 3   1   3 -11
15 Patryk Wieczorek DNP                                   
22 Elijah Wilson 11 30:483/7 42.91/5 20.04/12 33.32/2 100.01 3 4 1 2 2   1 1   10 -7
25 Michał Nowakowski 9 20:311/3 33.32/4 50.03/7 42.91/1 100.0  2 2 1 4 1 1 2     9 -2
30 Vytenis Čižauskas 13 20:134/10 40.01/2 50.05/12 41.72/7 28.62 1 3 4 3 4 2 1     7 3
33 Konrad Dawdo 2 07:590/2 0.0   0/2 0.02/2 100.0        1 1     1 1 1 -2
41 Michał Kroczak 2 12:411/1 100.00/1 0.01/2 50.0     1 1 1 1   2       1 -1
Drużyna 4 1 5   1
Suma 72 200:00 22/46 47.8 6/20 30 28/66 42.4 10/19 52.6 15 19 34 10 24 21 15 14 4 3 68  

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 11 30:194/7 57.10/3 0.04/10 40.03/5 60.0  1 1 7 2 4 1       10 8
4 Daniel Ziółkowski 0 02:21   0/2 0.00/2 0.0                       -2 0
7 Martynas Paliukenas 7 22:112/4 50.0   2/4 50.03/4 75.01 5 6 6 4 3 5 1   1 12 13
11 T.J. Haws 18 28:413/3 100.03/3 100.06/6 100.03/4 75.0  2 2 3 4 8 4 1     19 5
13 Dominik Olejniczak 19 23:179/10 90.0   9/10 90.01/1 100.02 6 8 1 3 3 1       26 -1
22 Darious Moten 0 20:250/3 0.00/2 0.00/5 0.0   2 4 6 2 2 2 4   2 1 1 3
23 Michał Kolenda 19 29:326/9 66.72/3 66.78/12 66.71/1 100.01 1 2   2 2 1 1     17 -2
29 Paweł Leończyk 4 17:362/5 40.0   2/5 40.0   2 1 3 1 1 1 1     2 4 12
33 Karol Gruszecki 3 25:21   1/4 25.01/4 25.0     5 5 1 3   3 4 1   8 6
34 Sebastian Rompa 0 00:17                                0 1
Drużyna   2 2    
Suma 81 200:00 26/41 63.4 6/17 35.3 32/58 55.2 11/15 73.3 8 27 35 21 21 23 20 7 3 4 95  
  MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot
Punkty ze strat 27 11
Punkty w "pomalowanym" 38 (19/34) 55.9 46 (23/36) 63.9
Punkty drugiej szansy 13 7
Punkty szybkiego ataku 18 11
Punkty z ławki 32 41
  MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Sopot
Najwyższe prowadzenie 2 (51-49) 13 (56-69)
Najwyższa seria punktowa 8 (24-26) 14 (51-63)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 2
Czas na prowadzeniu 00:49 37:31