HydroTruck Radom
75 : 77 13:19 | 16:19 | 16:19 | 30:20
PGE Spójnia Stargard
Etap I - 13 kolejka | 20.12.2019 19:00
Sędziowie: Wojciech Liszka, Robert Mordal, Adrian Szczotka | Komisarz: Ryszard Łabędź

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystenci: Łukasz Jakóbczak, Marek Popiołek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Marcin Piechowicz 7 18:203/3 100.00/2 0.03/5 60.01/4 25.02 5 7   5 2         9 -4
11 Obie Trotter 20 36:023/5 60.03/7 42.96/12 50.05/7 71.4  6 6 3 2 6 3 6     24 -3
13 Jakub Zalewski DNP                                   
14 Rod Camphor 13 28:174/5 80.01/6 16.75/11 45.52/3 66.71 2 3 1 5 3 4 2     8 -4
15 Adrian Bogucki 8 25:371/7 14.3   1/7 14.36/6 100.02 5 7   1 5 3   1 1 7 -13
16 Daniel Wall 0 07:35                    2 2         0 10
20 Patryk Stankowski DNP                                   
22 Carl Lindbom 19 35:034/8 50.03/6 50.07/14 50.02/4 50.02 3 5   1 2 1 1 1   16 -1
23 Aleksander Lewandowski DNP                                   
25 Wojciech Wątroba 2 02:391/1 100.0   1/1 100.0                       2 3
29 Filip Zegzuła 0 18:57   0/3 0.00/3 0.0   2   2 3   4 1       1 12
33 Artur Mielczarek 6 27:300/2 0.01/4 25.01/6 16.73/4 75.03 3 6   1 4 5 3     4 -10
Drużyna 1 1 2 1  
Suma 75 200:00 16/31 51.6 8/28 28.6 24/59 40.7 19/28 67.9 12 24 36 7 17 28 17 12 2 1 71  

PGE Spójnia Stargard

Trener: Jacek Winnicki. Asystent: Maciej Raczyński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Adris De Leon 7 14:561/2 50.01/2 50.02/4 50.02/2 100.0      1 5 2 2 3     7 11
0 Tony Bishop 4 32:262/9 22.20/3 0.02/12 16.7   4 7 11 2 5 1 3 1 1   6 -2
2 Bartłomiej Górzyński DNP                                   
4 Tomasz Śnieg 1 25:480/5 0.0   0/5 0.01/1 100.0  2 2 5 4   5 2     0 -10
7 Adam Brenk 13 21:03   4/5 80.04/5 80.01/1 100.0  1 1 1 3 1 1       13 4
14 Peter Olisemeka DNP                                   
15 Adrian Abramowicz DNP                                   
18 Raymond Cowels III 18 32:582/5 40.04/9 44.46/14 42.92/2 100.04 2 6 4 3 4 4 1     17 4
19 Bartosz Bochno 0 01:23                    1           0 0
31 Mateusz Kostrzewski 11 25:455/8 62.50/3 0.05/11 45.51/2 50.0  3 3 1 1 4 1 1   1 8 -7
32 Kacper Młynarski 12 20:573/4 75.02/3 66.75/7 71.4   3 3 6 1 5 1 1       16 2
34 Darnell Jackson 11 24:444/8 50.0   4/8 50.03/3 100.01 5 6 1 1 3 1     1 13 8
Drużyna 1 1 2    
Suma 77 200:00 17/41 41.5 11/25 44 28/66 42.4 10/11 90.9 12 23 35 16 28 16 18 8 1 2 80