TBV Start Lublin
109 : 91 32:22 | 32:19 | 25:30 | 20:20
HydroTruck Sky Tattoo II Radom
Etap I - 15 kolejka | 13.01.2019 19:00
Sędziowie: Michał Proc, Marcin Bieńkowski, Michał Sosin | Komisarz: Jarosław Czeropski

TBV Start Lublin

Trener: David Dedek. Asystent: Michał Sikora

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Mateusz Dziemba 5 19:05   1/1 100.01/1 100.02/2 100.0  1 1 1   1 2       5 -4
4 Anton Gaddefors 6 08:32   2/3 66.72/3 66.7         1 1           6 3
5 Devonte Upson 10 20:445/7 71.4   5/7 71.4   2 7 9 3 1 2   1 1 1 22 14
7 Marcin Dutkiewicz 20 21:251/1 100.06/9 66.77/10 70.0     1 1   2     1     19 24
13 Kacper Borowski 14 17:133/5 60.02/3 66.75/8 62.52/3 66.7  3 3 1 2 2         14 15
14 Wojciech Czerlonko 2 10:321/1 100.00/1 0.01/2 50.0           4   2 1     0 -9
15 James Washington 6 29:232/6 33.30/1 0.02/7 28.62/2 100.0  4 4 9 1 2 2 1   1 13 17
19 Roman Szymański 23 18:1110/14 71.4   10/14 71.43/6 50.03 3 6   3 4 3 1 1 1 21 5
21 Michael Gospodarek 0 10:410/4 0.0   0/4 0.0   2 1 3 1       1     1 4
32 Joe Thomasson 21 28:293/6 50.03/5 60.06/11 54.56/6 100.01 2 3 11 1 8   1 1 1 32 21
33 Bartłomiej Pelczar 0 03:33              1 1       1       0 -5
36 Uroš Mirković 2 12:120/1 0.00/1 0.00/2 0.02/2 100.0  5 5 3 2 1         8 5
Drużyna 1 2 3 1 1
Suma 109 200:00 25/45 55.6 14/24 58.3 39/69 56.5 17/21 81 8 28 36 30 17 20 10 7 3 4 141  

HydroTruck Radom

Trener: Robert Witka. Asystent: Konrad Kaźmierczyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Cullen Neal 12 18:593/6 50.02/5 40.05/11 45.5   1 2 3 4 2   2 1   1 12 -19
4 Marcin Piechowicz 6 25:37   2/5 40.02/5 40.0     4 4 3 1 1 1 1     10 -19
7 Krystian Tyszka 2 02:001/2 50.0   1/2 50.0                       1 2
11 Obie Trotter 14 31:122/6 33.33/5 60.05/11 45.51/1 100.0  3 3 5 2   1     1 15 -15
16 Daniel Wall 4 11:292/3 66.7   2/3 66.7   1 1 2 2 3   1       6 3
22 Carl Lindbom 15 28:164/6 66.71/4 25.05/10 50.04/4 100.02 4 6   2 5 2 1     15 -17
23 Duda Sanadze 21 27:245/7 71.43/9 33.38/16 50.02/6 33.31 2 3 2 3 6 1 1 1 1 15 2
25 Wojciech Wątroba 0 06:17                                0 -10
30 Mateusz Szczypiński 0 03:24         0/2 0.0          1         -2 -6
33 Artur Mielczarek 7 24:530/1 0.01/3 33.31/4 25.04/4 100.0  3 3 2 3 2 2 1     8 -13
41 Jakub Parzeński 10 20:295/9 55.6   5/9 55.60/2 0.03 4 7 1 4 2     3   15 2
Drużyna 2 1 3    
Suma 91 200:00 22/40 55 12/31 38.7 34/71 47.9 11/19 57.9 8 23 31 19 20 17 10 5 4 3 95