BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
86 : 84 21:18 | 17:15 | 18:27 | 20:16 | d: 10:8
PGE Spójnia Stargard
Etap I - 14 kolejka | 06.01.2019 19:00
Sędziowie: Jakub Zamojski, Maciej Kotulski, Adrian Szczotka | Komisarz: Wojciech Imiołek

Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Mike Scott 12 35:495/12 41.70/4 0.05/16 31.32/3 66.71 3 4 4 1 2 1   2   9 2
3 Ivan Maraš 11 31:443/5 60.00/2 0.03/7 42.95/5 100.03 3 6 2 3 7 3 2   1 14 10
5 Michał Nowakowski 2 11:571/1 100.00/2 0.01/3 33.3     2 2 2 3   1       3 -4
8 Michał Chyliński 10 31:103/6 50.00/1 0.03/7 42.94/6 66.71 2 3 2 2 4       1 9 11
14 Nemanja Jaramaz 12 25:023/4 75.00/6 0.03/10 30.06/6 100.0  3 3   3 4 4   1   5 -13
15 Łukasz Majewski DNP                                   
22 Daniel Szymkiewicz 3 14:550/1 0.01/2 50.01/3 33.3     1 1 2 1 1 1 3   1 6 -2
24 Witalij Kowalenko 7 15:032/4 50.01/2 50.03/6 50.0     4 4               8 -11
25 Dominik Grudziński DNP                                   
28 Przemysław Żołnierewicz 19 31:385/9 55.62/4 50.07/13 53.83/3 100.01 2 3 4 4 2 1   1   20 11
33 Shawn King 10 27:423/5 60.0   3/5 60.04/4 100.05 9 14 2 2 3 5 1 1   21 6
Drużyna 3 3 6   1
Suma 86 225:00 25/47 53.2 4/23 17.4 29/70 41.4 24/27 88.9 11 29 40 18 19 23 16 6 5 3 95  

Spójnia Stargard

Trener: Krzysztof Koziorowicz. Asystent: Kamil Piechucki

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Dawid Bręk 2 03:111/1 100.0   1/1 100.0         1   1         3 2
2 Anthony Hickey 26 39:208/14 57.12/9 22.210/23 43.54/4 100.0  7 7 6 3 4 3 3   3 26 3
4 Rod Camphor 13 26:313/6 50.01/5 20.04/11 36.44/6 66.71 2 3 1 3 3 3       5 1
6 Norbertas Giga 5 13:361/4 25.01/1 100.02/5 40.0   1   1   3   2 1 1   3 -8
8 Wojciech Fraś 5 23:581/3 33.31/1 100.02/4 50.0   2 5 7 2 4 1 1     1 11 -6
10 Piotr Pamuła 6 21:440/2 0.02/4 50.02/6 33.3     2 2 1 1 1 2       3 -11
21 Maciej Raczyński 8 14:072/3 66.71/2 50.03/5 60.01/1 100.0  1 1 1 3 2 2 2     8 4
23 Shane Richards 8 30:070/1 0.01/2 50.01/3 33.35/6 83.31 2 3 1 2 3 1 1   1 9 -5
24 Marcin Dymała DNP                                   
25 Marcel Wilczek 6 25:033/4 75.00/1 0.03/5 60.0     5 5   5 2 1 1 1   10 8
44 Hubert Pabian 5 27:231/1 100.01/2 50.02/3 66.70/2 0.0  1 1   1 1   1 1   5 2
Drużyna 1 1 2   1
Suma 84 225:00 20/39 51.3 10/27 37 30/66 45.5 14/19 73.7 5 25 30 13 25 18 15 9 3 5 83