Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
87 : 78 21:28 | 25:8 | 18:16 | 23:26
Rawlplug Sokół Łańcut
Etap I - 23 kolejka | 18.03.2023 15:30
Sędziowie: Michał Chrakowiecki, Bartosz Puzoń, Paweł Pacek | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Athanasios Skourtopoulos. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Ignacy Grochowski DNP                                   
2 Jakub Stupnicki DNP                                   
8 Benjamin Simons 11 29:594/6 66.71/4 25.05/10 50.0   1 1 2 2 1     1     11 -5
10 Igor Wadowski 2 19:341/3 33.30/2 0.01/5 20.0     1 1 2 4 1 1       0 5
14 Paulius Petrilevicius 7 17:170/1 0.0   0/1 0.07/8 87.51 5 6 2 3 4 1 1 1   14 2
15 Mycheal Henry 8 21:552/6 33.31/2 50.03/8 37.51/1 100.0  4 4 2 3   3 3   1 9 12
21 Michael Smith 15 29:303/9 33.33/8 37.56/17 35.3   1 1 2 3   2 2     1 7 -8
22 Jakub Ulczyński DNP                                   
24 Daniel Szymkiewicz 10 31:344/7 57.10/4 0.04/11 36.42/2 100.03 6 9 3 1 2 1       14 2
27 Nathan Cayo 21 21:427/7 100.02/5 40.09/12 75.01/1 100.02   2 2 2 2         22 9
41 Aleksander Lewandowski 7 17:272/2 100.01/3 33.33/5 60.0     5 5 3 1     1     14 16
45 Łukasz Frąckiewicz 6 11:023/4 75.0   3/4 75.0   3 1 4   3 2 1       8 12
Drużyna 4   4   1
Suma 87 200:00 26/45 57.8 8/28 28.6 34/73 46.6 11/12 91.7 15 24 39 19 18 13 10 6 1 2 99  

Rawlplug Sokół Łańcut

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Mikołaj Płowy DNP                                   
1 Delano Spencer 32 37:483/4 75.05/8 62.58/12 66.711/12 91.7  3 3 3   11 1 2     34 -7
3 Raynere Thornton 8 21:512/4 50.01/6 16.73/10 30.01/2 50.01 4 5   1 2 1       4 -10
7 Kacper Balawender DNP                                   
8 Mateusz Bręk 4 15:012/4 50.0   2/4 50.0     1 1       2     1 1 -3
9 Filip Struski 6 23:460/1 0.02/5 40.02/6 33.3     4 4   3   1       5 -6
11 Corey Sanders 22 36:148/10 80.01/4 25.09/14 64.33/3 100.0  3 3 3 2 2 5       18 1
17 Przemysław Wrona 0 07:330/1 0.0   0/1 0.0     1 1   1 1         0 -7
24 James Eads Iii 0 11:230/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1 1   1 1       -1 -16
50 Adam Kemp 6 26:503/3 100.0   3/3 100.00/2 0.02 4 6 5 4 1 1   2   16 5
55 Marcin Nowakowski 0 03:46                        1       -1 -10
77 Mateusz Szczypiński 0 15:48              1 1   2   2       -1 8
Drużyna   2 2 1 2
Suma 78 200:00 18/28 64.3 9/24 37.5 27/52 51.9 15/19 78.9 3 24 27 12 14 18 17 2 2 1 75  
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Rawlplug Sokół Łańcut
Punkty ze strat 19 12
Punkty w "pomalowanym" 50 (25/37) 67.6 30 (15/19) 78.9
Punkty drugiej szansy 17 6
Punkty szybkiego ataku 7 0
Punkty z ławki 36 6
  Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz Rawlplug Sokół Łańcut
Najwyższe prowadzenie 18 (57-39) 8 (13-21)
Najwyższa seria punktowa 13 (44-32) 10 (81-76)
Zmiany prowadzenia 11
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 28:52 09:56