GTK Gliwice
76 : 83 14:17 | 15:21 | 25:22 | 22:23
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Etap I - 29 kolejka | 08.04.2022 19:30
Sędziowie: Michał Proc, Damian Ottenburger, Maciej Krupiński | Komisarz: Wojciech Imiołek

GTK Gliwice

Trener: Maroš Kovačik. Asystent: Stanisław Mazanek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Aleksander Wiśniewski 6 29:112/4 50.0   2/4 50.02/2 100.0  2 2 3 3 3 2 2     9 3
4 Aleksander Busz DNP                                   
6 Daniel Gołębiowski 0 12:260/2 0.0   0/2 0.0         1 1   2     1 -3 -7
7 Mikołaj Adamczak DNP                                   
9 Kristijan Krajina 16 32:267/11 63.60/1 0.07/12 58.32/2 100.02 6 8 3 3 3 1 3 1   25 -9
10 Jonathan Williams 10 26:122/4 50.01/4 25.03/8 37.53/3 100.0  3 3   4 4 2 1   2 7 -6
11 Kacper Radwański 5 19:55   1/2 50.01/2 50.02/3 66.71   1   3 1         4 -3
21 Filip Put 16 26:282/3 66.74/9 44.46/12 50.0     3 3 1 4   2 1 1   14 -2
27 Karol Korczyk DNP                                   
35 Damonte Dodd 4 21:061/2 50.0   1/2 50.02/2 100.0  2 2   2 1 2   1   4 -3
55 Jabarie Hinds 19 32:164/9 44.43/8 37.57/17 41.22/2 100.0  2 2 5   1 2       14 -8
Drużyna 2 1 3    
Suma 76 200:00 18/35 51.4 9/24 37.5 27/59 45.8 13/14 92.9 5 19 24 13 20 13 13 7 3 3 74  

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 17 31:496/11 54.51/4 25.07/15 46.72/3 66.71 2 3 2 1 6 3 3     13 13
1 Bartosz Jankowski 5 10:170/1 0.01/2 50.01/3 33.32/2 100.0      1   2 1 1     4 -2
2 Beau Beech III 18 28:550/1 0.04/5 80.04/6 66.76/8 75.01 6 7     3 2 1 1 1 21 5
3 Marek Klassen 13 33:452/4 50.03/6 50.05/10 50.0     6 6 7 3 2   1   1 22 6
5 Jakub Musiał 4 13:422/2 100.00/2 0.02/4 50.0   1 1 2   1   4 2     2 3
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski DNP                                   
12 Mikołaj Witliński 4 23:452/4 50.0   2/4 50.0   2 3 5 3 2 1     1 1 11 4
16 Dawid Słupiński 1 11:05   0/1 0.00/1 0.01/2 50.02 1 3   2 1     1   3 2
23 Kalif Young 4 16:151/1 100.0   1/1 100.02/2 100.01 1 2   1 1 1       5 3
30 Billy Garrett 17 30:274/8 50.01/5 20.05/13 38.56/7 85.71 6 7 6 3 4 6 1     16 1
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 2 1 3   1
Suma 83 200:00 17/32 53.1 10/25 40 27/57 47.4 19/24 79.2 11 27 38 19 13 20 18 9 3 3 97  
  GTK Gliwice Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Punkty ze strat 13 12
Punkty w "pomalowanym" 28 (14/23) 60.9 30 (15/27) 55.6
Punkty drugiej szansy 2 4
Punkty szybkiego ataku 10 13
Punkty z ławki 26 14
  GTK Gliwice Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Najwyższe prowadzenie 3 (12-9) 10 (35-45)
Najwyższa seria punktowa 9 (71-71) 9 (29-38)
Zmiany prowadzenia 8
Remisy 6
Czas na prowadzeniu 04:34 30:56