Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
94 : 75 27:22 | 24:23 | 26:17 | 17:13
MKS Dąbrowa Górnicza
Etap I - 25 kolejka | 13.03.2022 15:30
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Karol Nowak, Krzysztof Tuński | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 10 26:452/8 25.02/4 50.04/12 33.3     6 6   3 1 1 1 1   9 10
1 Bartosz Jankowski 9 11:490/2 0.02/4 50.02/6 33.33/3 100.0  2 2   1 2 2 1     6 6
2 Beau Beech III 20 26:002/3 66.74/7 57.16/10 60.04/4 100.01 5 6 1 2 2 2 1     22 12
3 Marek Klassen 10 28:451/4 25.02/4 50.03/8 37.52/2 100.02 3 5 11 2 1 4   1   18 16
5 Jakub Musiał 1 20:07   0/2 0.00/2 0.01/2 50.0  3 3 4 2 1 1 1 1   6 13
9 Michał Oleksy 0 01:21                                0 -2
12 Mikołaj Witliński 10 17:575/6 83.3   5/6 83.3     4 4 1 2 2 2 1     13 -3
16 Dawid Słupiński 6 14:003/4 75.0   3/4 75.0     2 2   2   1 1     7 7
23 Kalif Young 10 20:145/7 71.4   5/7 71.4   4 3 7 3 1 1   1   1 19 25
30 Billy Garrett 18 29:525/7 71.42/3 66.77/10 70.02/2 100.0  3 3 5   4 1 1     23 16
31 Przemysław Szczepanek 0 01:490/1 0.0   0/1 0.0                       -1 -3
55 Maciej Piątkowski 0 01:21                                0 -2
Drużyna 1 1 2   1
Suma 94 200:00 23/42 54.8 12/24 50 35/66 53 12/13 92.3 8 32 40 25 15 14 15 8 3 1 122  

MKS Dąbrowa Górnicza

Trener: Jacek Winnicki. Asystenci: Michał Dukowicz, Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Mike Lewis II 13 28:105/8 62.51/2 50.06/10 60.00/1 0.0  3 3 1 2 3 1       11 -6
4 Marcin Piechowicz 6 30:490/1 0.02/6 33.32/7 28.6     1 1 1 3     1     4 -17
5 Caio Pacheco 23 25:185/8 62.54/5 80.09/13 69.21/1 100.0  2 2 3 1 1 2     1 22 -5
7 Adam Brenk 3 19:020/3 0.01/3 33.31/6 16.7     2 2 1 1 3   2     3 -16
8 Josip Sobin 9 24:544/9 44.4   4/9 44.41/2 50.01 4 5 1 1 3 1 2 1   11 -7
10 Alan Czujkowski 0 11:37   0/1 0.00/1 0.0   1 1 2 1 3 1   1     3 -8
13 Jakub Motylewski 2 07:151/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2   1   1       3 -3
15 D.J. Fenner 12 26:205/7 71.40/6 0.05/13 38.52/4 50.0  5 5     2 3 2   2 6 -19
21 Filip Małgorzaciak 5 20:120/1 0.01/4 25.01/5 20.02/2 100.01 1 2 3 1 1 2 2     6 -12
22 Michał Sitnik 0 04:200/1 0.00/1 0.00/2 0.0     1 1   1 1   1     0 -2
77 Wiktor Rajewicz 2 02:031/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2               4 0
Drużyna 1   1   1
Suma 75 200:00 21/40 52.5 9/28 32.1 30/68 44.1 6/10 60 6 22 28 11 14 15 11 11 1 3 73  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk MKS Dąbrowa Górnicza
Punkty ze strat 12 15
Punkty w "pomalowanym" 44 (22/31) 71 34 (17/31) 54.8
Punkty drugiej szansy 13 8
Punkty szybkiego ataku 22 8
Punkty z ławki 26 12
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk MKS Dąbrowa Górnicza
Najwyższe prowadzenie 23 (94-71) 5 (0-5)
Najwyższa seria punktowa 13 (71-54) 8 (71-62)
Zmiany prowadzenia 9
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 33:47 04:53