Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
99 : 78 19:22 | 21:22 | 28:17 | 31:17
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Etap I - 20 kolejka | 09.01.2022 15:30
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Michał Chrakowiecki, Grzegorz Czajka | Komisarz: Jarosław Nowak

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 18 31:385/8 62.52/5 40.07/13 53.82/2 100.01 4 5 2 3 4     1   20 32
1 Bartosz Jankowski 6 12:180/1 0.02/2 100.02/3 66.7   1 1 2 2     1       8 6
2 Beau Beech III 24 28:434/5 80.02/4 50.06/9 66.710/10 100.0  12 12 4 4 6 3 1 1   36 17
3 Marek Klassen 18 28:342/6 33.34/5 80.06/11 54.52/2 100.02   2 6 2 2 2     1 19 15
5 Jakub Musiał 3 16:30   1/3 33.31/3 33.3     1 1 2 4 1   1   1 5 -2
9 Michał Oleksy 2 00:461/2 50.0   1/2 50.0   1   1             1 2 -1
11 Błażej Kulikowski 0 02:51                                0 -9
12 Mikołaj Witliński 4 15:252/3 66.7   2/3 66.7   2 1 3 1     2   1   6 12
16 Dawid Słupiński 6 09:393/5 60.00/3 0.03/8 37.5   1 2 3 3     1   1 1 7 3
23 Kalif Young 10 23:294/5 80.0   4/5 80.02/4 50.02 3 5 2 3 3         14 12
30 Billy Garrett 8 29:011/4 25.01/2 50.02/6 33.33/3 100.0  2 2 2 2 2 3 2 2 1 9 23
31 Przemysław Szczepanek 0 01:06                                0 -3
Drużyna 2 4 6   1
Suma 99 200:00 22/39 56.4 12/24 50 34/63 54 19/21 90.5 12 30 42 24 18 18 13 4 6 5 126  

Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Trener: Artur Gronek. Asystenci: Grzegorz Skiba, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Rod Camphor 15 28:361/6 16.74/8 50.05/14 35.71/1 100.0  4 4 5 1 5 5   2 4 12 -18
2 Mateusz Zębski 8 10:182/3 66.71/3 33.33/6 50.01/1 100.01 1 2 2   1         9 -3
3 Andrzej Pluta 7 24:480/4 0.02/6 33.32/10 20.01/2 50.0  1 1 1 2 4   2 1 2 3 1
5 Michał Aleksandrowicz 0 03:35              1 1 1 2           2 -2
8 Michał Chyliński 7 22:452/2 100.01/2 50.03/4 75.0     1 1 1 1   1       7 -18
12 Wes Washpun 10 27:082/5 40.01/3 33.33/8 37.53/4 75.01   1 2 4 4   1     8 -15
15 Klavs Čavars 6 28:222/4 50.0   2/4 50.02/2 100.03 3 6 1 4 1 1 3 1   14 -11
21 Michał Krasuski 15 21:00   5/7 71.45/7 71.4   2   2 1 3     2     18 -26
23 Patryk Kędel 0 01:06              1 1           1   2 3
32 Alan Herndon 0 14:020/2 0.00/3 0.00/5 0.0     2 2 2 1 1 2       -3 -16
77 Jakub Nizioł 10 18:200/3 0.03/3 100.03/6 50.01/2 50.01 2 3 1   2 1       9 0
Drużyna 1 2 3   3
Suma 78 200:00 9/29 31 17/35 48.6 26/64 40.6 9/12 75 9 18 27 17 18 18 13 8 5 6 81  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Punkty ze strat 12 22
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/30) 60 10 (5/16) 31.3
Punkty drugiej szansy 17 8
Punkty szybkiego ataku 13 9
Punkty z ławki 27 24
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Najwyższe prowadzenie 24 (97-73) 6 (33-39)
Najwyższa seria punktowa 12 (31-22) 12 (31-34)
Zmiany prowadzenia 7
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 23:23 11:30