Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
68 : 66 21:12 | 13:18 | 18:18 | 16:18
PGE Spójnia Stargard
Etap I - 15 kolejka | 18.12.2021 15:30
Sędziowie: Marcin Kowalski, Arnauld Kom Njilo, Paweł Białas | Komisarz: Roman Kuczyński

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 12 26:315/10 50.0   5/10 50.02/2 100.01 3 4 1 1 2   2 1 2 15 -1
1 Bartosz Jankowski 4 18:242/2 100.00/1 0.02/3 66.7     2 2   1   1 2     6 -2
2 Beau Beech III 15 30:290/1 0.04/9 44.44/10 40.03/5 60.01 8 9 2 4 4 2 1 1   18 7
3 Marek Klassen 2 27:271/5 20.00/6 0.01/11 9.1   1 3 4 5 2 1 4 1     -2 0
5 Jakub Musiał 0 15:250/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1 4           1 3
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski DNP                                   
12 Mikołaj Witliński 16 26:328/9 88.9   8/9 88.9   4 1 5 1       1     22 -3
16 Dawid Słupiński 0 09:310/2 0.00/1 0.00/3 0.0     1 1         1   1 -1 -5
23 Kalif Young 5 13:282/3 66.7   2/3 66.71/3 33.33 4 7   2 3     1   10 5
30 Billy Garrett 14 32:135/14 35.70/2 0.05/16 31.34/6 66.7  5 5 3 2 5 2 1   1 8 6
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 3 2 5    
Suma 68 200:00 23/47 48.9 4/19 21.1 27/66 40.9 10/16 62.5 13 30 43 13 16 15 9 9 3 4 77  

PGE Spójnia Stargard

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Maciej Raczyński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Erick Neal 8 28:311/4 25.02/8 25.03/12 25.0   2 4 6 5 4 1 4 1     7 -3
3 Admon Gilder 16 36:006/8 75.00/5 0.06/13 46.24/7 57.12 6 8 2 2 6 3 1   1 14 -5
4 Tomasz Śnieg 5 27:512/5 40.0   2/5 40.01/2 50.01 1 2     2 1 1     3 5
5 Justin Gray DNP                                   
6 Szymon Szmit 0 03:48                                0 3
7 Patryk Zając DNP                                   
11 Baylee Steele 27 33:487/7 100.04/7 57.111/14 78.61/2 50.03 6 9   3 2     1   33 8
13 Oliwer Korolczuk DNP                                   
16 Nick Spires 0 18:320/5 0.00/1 0.00/6 0.0   1 8 9   3   1   3 1 5 -2
22 Daniel Szymkiewicz 3 17:18   1/4 25.01/4 25.0         3 2 1 1     1 2 -10
25 Dominik Grudziński DNP                                   
32 Kacper Młynarski 7 34:122/6 33.31/4 25.03/10 30.00/1 0.01 3 4 3 1 4   1     7 -6
Drużyna   2 2   1
Suma 66 200:00 18/35 51.4 8/29 27.6 26/64 40.6 6/12 50 10 30 40 13 15 16 11 4 4 3 71  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk PGE Spójnia Stargard
Punkty ze strat 8 16
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/33) 51.5 30 (15/24) 62.5
Punkty drugiej szansy 10 8
Punkty szybkiego ataku 6 15
Punkty z ławki 21 5
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk PGE Spójnia Stargard
Najwyższe prowadzenie 10 (22-12) 4 (44-48)
Najwyższa seria punktowa 8 (52-48) 10 (44-48)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 32:25 04:33