Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
84 : 74 24:13 | 15:21 | 26:22 | 19:18
GTK Gliwice
Etap I - 14 kolejka | 12.12.2021 19:30
Sędziowie: Jakub Zamojski, Karol Nowak, Marcin Bieńkowski | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 4 23:102/4 50.00/1 0.02/5 40.0     2 2 1 3 1 2 4     6 5
1 Bartosz Jankowski 0 06:550/1 0.0   0/1 0.0           1   2       -3 -9
2 Beau Beech III 14 28:181/3 33.32/5 40.03/8 37.56/7 85.72 3 5 4 3 3 1     1 16 15
3 Marek Klassen 8 31:371/3 33.32/7 28.63/10 30.00/2 0.0  4 4 9 1 3 4 1   2 9 15
5 Jakub Musiał 10 26:161/3 33.32/5 40.03/8 37.52/3 66.7  3 3 1 3 4   1   1 9 2
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski DNP                                   
12 Mikołaj Witliński 11 18:525/6 83.3   5/6 83.31/2 50.03 1 4     1 2   1   12 9
16 Dawid Słupiński 5 09:521/2 50.01/1 100.02/3 66.7     1 1   1     1   1 6 -3
23 Kalif Young 11 21:085/7 71.4   5/7 71.41/2 50.02 4 6   1 2 1 2 1   16 1
30 Billy Garrett 21 33:527/10 70.00/2 0.07/12 58.37/8 87.52 8 10 7 2 6     1   33 15
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna   1 1   1
Suma 84 200:00 23/39 59 7/21 33.3 30/60 50 17/24 70.8 9 27 36 22 15 20 13 9 3 5 104  

GTK Gliwice

Trener: Robert Witka. Asystent: Stanisław Mazanek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Adam Ramstedt 7 15:043/3 100.0   3/3 100.01/2 50.0  2 2 1   1   1     10 -4
2 Aleksander Wiśniewski 0 10:01   0/1 0.00/1 0.0     2 2   2   1   1   1 -1
3 Mateusz Staniczek DNP                                   
4 Aleksander Busz DNP                                   
6 Daniel Gołębiowski 2 16:220/1 0.00/4 0.00/5 0.02/2 100.0  3 3 1 3 1 1       0 -7
7 Mikołaj Adamczak DNP                                   
11 Kacper Radwański 4 23:281/2 50.00/3 0.01/5 20.02/3 66.7      1 3 2   1     1 -3
21 Filip Put 6 15:353/4 75.00/2 0.03/6 50.0     3 3   2 1     1   7 -8
23 Roberts Stumbris 15 29:165/6 83.31/3 33.36/9 66.72/2 100.02 4 6 4 4 1         22 -5
35 Damonte Dodd 8 17:284/4 100.0   4/4 100.0   4 1 5   3 1 2   1   12 -3
40 Joshua Fortune 14 35:052/7 28.61/4 25.03/11 27.37/7 100.0  3 3 2 2 7 2 1 1 1 11 -11
55 Jabarie Hinds 18 37:416/16 37.52/7 28.68/23 34.8   2 1 3 5 1 1 4 1 1 2 9 -8
Drużyna 3 3 6   3
Suma 74 200:00 24/43 55.8 4/24 16.7 28/67 41.8 14/16 87.5 11 22 33 14 20 15 13 4 5 3 73  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk GTK Gliwice
Punkty ze strat 13 11
Punkty w "pomalowanym" 46 (23/38) 60.5 44 (22/29) 75.9
Punkty drugiej szansy 14 13
Punkty szybkiego ataku 17 16
Punkty z ławki 20 15
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk GTK Gliwice
Najwyższe prowadzenie 14 (52-38) 1 (6-7)
Najwyższa seria punktowa 11 (20-9) 7 (60-54)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 37:08 00:35