Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
77 : 94 17:20 | 16:19 | 30:31 | 14:24
Twarde Pierniki Toruń
Etap I - 13 kolejka | 04.12.2021 17:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Zapolski, Michał Sosin | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 2 16:101/2 50.00/2 0.01/4 25.0     1 1 1             1 0
1 Bartosz Jankowski 0 13:24   0/2 0.00/2 0.0     4 4   2   1       1 -7
2 Beau Beech III 18 24:071/1 100.02/7 28.63/8 37.510/10 100.01 6 7   5 6 3 2 1   20 -8
3 Marek Klassen 23 37:266/7 85.72/8 25.08/15 53.35/5 100.01 3 4 4 2 7 5       19 -18
4 Adrian Kordalski 0 00:45                                0 -2
5 Jakub Musiał 0 14:29   0/3 0.00/3 0.0     2 2   3 1         -1 -7
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski DNP                                   
12 Mikołaj Witliński 2 23:021/1 100.00/1 0.01/2 50.00/2 0.03 3 6   4 2 4       1 -22
16 Dawid Słupiński 7 21:341/2 50.01/1 100.02/3 66.72/4 50.03 6 9 1 1 2 1       13 -4
23 Kalif Young 1 11:18         1/6 16.7  4 4 1 5 3 1 1     1 0
30 Billy Garrett 24 37:467/10 70.01/6 16.78/16 50.07/9 77.8  3 3 3 3 8 5     1 15 -17
Drużyna 2 2 4 2  
Suma 77 200:01 17/23 73.9 6/30 20 23/53 43.4 25/36 69.4 10 34 44 10 27 29 20 3 1 1 70  

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Ivica Skelin. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Michał Kołodziej 10 25:035/5 100.00/2 0.05/7 71.4     2 2   4 1         10 4
1 Ignacy Grochowski DNP                                   
5 Aaron Cel 11 27:485/7 71.40/6 0.05/13 38.51/3 33.31 6 7 2 4 2 1 3     12 12
6 Michał Samsonowicz 14 26:143/4 75.02/5 40.05/9 55.62/3 66.7  4 4 2 4 4 1 2     16 7
12 Jahenns Manigat 25 34:204/7 57.13/6 50.07/13 53.88/11 72.7  3 3 2 4 6 1 2     22 14
21 Bartosz Diduszko 13 34:373/6 50.02/3 66.75/9 55.61/2 50.01 3 4   5 3 1   1 1 12 16
32 Roko Rogić 13 25:255/5 100.01/5 20.06/10 60.00/1 0.01 3 4 5 3 2 2       15 13
34 Szymon Janczak 0 04:01         0/2 0.0        1 1         -2 -7
44 Daniel Amigo 8 22:332/9 22.2   2/9 22.24/9 44.43 5 8 4 4 5 1 2     9 26
66 Paweł Sowiński DNP                                   
Drużyna 2   2 1  
Suma 94 200:01 27/43 62.8 8/27 29.6 35/70 50 16/31 51.6 8 26 34 15 30 24 7 9 1 1 94  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Twarde Pierniki Toruń
Punkty ze strat 5 19
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/18) 72.2 46 (23/35) 65.7
Punkty drugiej szansy 5 10
Punkty szybkiego ataku 6 12
Punkty z ławki 10 23
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Twarde Pierniki Toruń
Najwyższe prowadzenie 1 (3-2) 17 (75-92)
Najwyższa seria punktowa 7 (33-39) 9 (5-13)
Zmiany prowadzenia 6
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 01:19 37:06