Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
89 : 79 27:21 | 21:19 | 22:16 | 19:23
WKS Śląsk Wrocław
Etap I - 6 kolejka | 09.10.2021 18:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Maciej Krupiński, Rafał Zuchowicz | Komisarz: Adam Greczyło

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Bartosz Jankowski 14 33:123/4 75.02/5 40.05/9 55.62/2 100.01 4 5 5 2 2   1   1 21 9
2 Lewis Beech Iii 25 26:255/5 100.04/9 44.49/14 64.33/3 100.01 3 4   2 3 3 1 1   23 7
3 Marek Klassen 13 37:382/5 40.03/8 37.55/13 38.50/2 0.0  4 4 12 2 2 2       17 12
4 Adrian Kordalski DNP                                   
5 Jakub Musiał 8 13:591/2 50.02/3 66.73/5 60.0   1 1 2   4 1 2       6 3
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski 0 00:27                                0 -1
12 Mikołaj Witliński 4 12:452/4 50.0   2/4 50.0   1 2 3 1   3 1     2 5 2
16 Dawid Słupiński 4 13:352/2 100.0   2/2 100.0     5 5   1 1     1   10 3
23 Kalif Young 6 27:153/4 75.0   3/4 75.0   2 2 4 1 1 1 2 3 1   12 8
30 William Garrett 15 34:434/9 44.41/5 20.05/14 35.74/6 66.72 2 4 1 4 3   1     10 7
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 3 1 4    
Suma 89 199:59 22/35 62.9 12/30 40 34/65 52.3 9/13 69.2 11 24 35 20 16 16 10 6 3 3 104  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Petar Mijović. Asystent: Andrzej Adamek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Łukasz Kolenda 12 33:284/7 57.11/2 50.05/9 55.61/2 50.01 1 2 6 3 4 1 1     15 -8
3 Jakub Karolak 4 17:482/2 100.00/1 0.02/3 66.7     2 2   3 1   1 1   7 -2
5 Kerem Kanter 16 27:592/4 50.04/6 66.76/10 60.0     7 7   2   1   1   19 -7
6 Kodi Justice 14 32:313/6 50.01/5 20.04/11 36.45/5 100.01 2 3 3 2 4   1     14 -12
7 Kacper Gordon 0 02:250/1 0.00/1 0.00/2 0.0           2 1         -2 0
10 Jan Wójcik DNP                                   
11 Aleksander Dziewa 17 20:437/8 87.51/1 100.08/9 88.9   2 3 5 1 2   2       20 5
12 Cyril Langevine 5 19:172/5 40.0   2/5 40.01/2 50.04 3 7   1 2 1 1 1 2 9 -15
13 Strahinja Jovanović 8 33:483/12 25.00/2 0.03/14 21.42/2 100.0  1 1 3   4 2     1 -1 -8
15 Michał Gabiński 3 12:01   1/2 50.01/2 50.0   1   1   1   1       2 -3
27 Ivan Ramljak DNP                                   
Drużyna 1 1 2 1 3
Suma 79 200:00 23/45 51.1 8/20 40 31/65 47.7 9/11 81.8 10 20 30 13 17 16 11 4 3 3 83  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk WKS Śląsk Wrocław
Punkty ze strat 14 12
Punkty w "pomalowanym" 38 (19/27) 70.4 36 (18/30) 60
Punkty drugiej szansy 12 12
Punkty szybkiego ataku 2 4
Punkty z ławki 18 24
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk WKS Śląsk Wrocław
Najwyższe prowadzenie 16 (72-56) 0 ()
Najwyższa seria punktowa 8 (42-33) 7 (34-33)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 38:33 00:00