Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
88 : 80 17:28 | 20:20 | 24:13 | 27:19
Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 4 kolejka | 26.09.2021 19:30
Sędziowie: Michał Proc, Adam Wierzman, Robert Klukowski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Lewis Beech Iii 10 26:441/1 100.02/3 66.73/4 75.02/4 50.0  3 3 3 3 2 1       12 1
3 Marek Klassen 25 36:234/7 57.14/12 33.38/19 42.15/8 62.52 5 7 6 3 8 3 2   1 23 10
4 Adrian Kordalski 0 07:35                  1 1           1 -2
5 Jakub Musiał 8 28:171/1 100.02/4 50.03/5 60.00/1 0.02 3 5 4 3 3 1       13 16
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski 0 07:53   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 0
12 Mikołaj Witliński 2 18:261/7 14.3   1/7 14.3   3 2 5   1 1 2 4     3 0
16 Dawid Słupiński 11 13:165/7 71.4   5/7 71.41/1 100.02 2 4 2 1 1         15 7
21 Maciej Kucharek 0 03:50                          1     1 -8
23 Kalif Young 14 21:346/8 75.0   6/8 75.02/6 33.33 2 5 1 4 3 1 2   1 15 8
30 William Garrett 18 36:026/10 60.00/4 0.06/14 42.96/6 100.0  3 3 4 3 4 4 1 1 1 15 8
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 1   1    
Suma 88 200:00 24/41 58.5 8/24 33.3 32/65 49.2 16/26 61.5 13 20 33 21 20 22 12 10 1 3 97  

Arged BM Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Igor Milicic. Asystenci: Konrad Kaźmierczyk, Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 6 25:413/4 75.0   3/4 75.0     3 3 7 5 1 3 1     13 -17
1 James Palmer Jr. 15 34:044/6 66.71/1 100.05/7 71.44/4 100.0  6 6 2 2 6 3 1 1 1 20 -10
2 Trey Drechsel 12 30:180/3 0.04/5 80.04/8 50.0   1 3 4   3 1 4 1     9 3
5 Denzel Andersson 9 16:061/2 50.02/6 33.33/8 37.51/2 50.01   1   3 2 2 1 1   4 -8
7 Aleksander Załucki DNP                                   
8 Michael Young 11 29:415/8 62.50/1 0.05/9 55.61/1 100.01 4 5 4 2 1 1 1     16 -5
10 Igor Wadowski 5 09:471/1 100.01/1 100.02/2 100.0   1 1 2   1           7 4
11 Łukasz Wojciechowski DNP                                   
12 Jarosław Mokros 2 07:400/2 0.00/1 0.00/3 0.02/2 100.0  1 1   2 1         0 -2
17 Evangelos Mantzaris 0 20:20   0/2 0.00/2 0.0     4 4 4 2 4 2       4 -4
55 Michał Pluta DNP                                   
77 Damian Kulig 20 26:235/5 100.01/4 25.06/9 66.77/8 87.5  1 1 1 2 4 3   1   16 -1
Drużyna   1 1    
Suma 80 200:00 19/31 61.3 9/21 42.9 28/52 53.8 15/17 88.2 4 24 28 18 22 20 18 5 3 1 89  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 24 12
Punkty w "pomalowanym" 36 (18/28) 64.3 30 (15/22) 68.2
Punkty drugiej szansy 8 2
Punkty szybkiego ataku 6 9
Punkty z ławki 33 22
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 12 (84-72) 12 (34-46)
Najwyższa seria punktowa 9 (76-66) 6 (2-6)
Zmiany prowadzenia 4
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 09:03 28:26