Mecze
Tabela
4 mecz
12.05
/
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza
93
Trefl Sopot
101
4 mecz
12.05
/
20:30
WKS Śląsk Wrocław
74
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
84
5 mecz
14.05
/
17:45
Anwil Włocławek
77
PGE Spójnia Stargard
81
5 mecz
15.05
/
17:45
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
81
WKS Śląsk Wrocław
83
1 mecz
18.05
/
20:00
King Szczecin
104
PGE Spójnia Stargard
86
1 mecz
19.05
/
15:00
Trefl Sopot
78
WKS Śląsk Wrocław
54
2 mecz
20.05
/
20:00
King Szczecin
78
PGE Spójnia Stargard
72
2 mecz
21.05
/
17:30
Trefl Sopot
88
WKS Śląsk Wrocław
70
3 mecz
23.05
/
20:00
PGE Spójnia Stargard
75
King Szczecin
88
3 mecz
25.05
/
15:00
WKS Śląsk Wrocław
76
Trefl Sopot
70
4 mecz
27.05
/
20:00
WKS Śląsk Wrocław
77
Trefl Sopot
81
1 mecz
31.05
/
20:00
Trefl Sopot
73
King Szczecin
82
1 mecz
01.06
/
17:30
PGE Spójnia Stargard
83
WKS Śląsk Wrocław
88
2 mecz
02.06
/
20:50
Trefl Sopot
84
King Szczecin
81
2 mecz
04.06
/
20:00
WKS Śląsk Wrocław
87
PGE Spójnia Stargard
85
3 mecz
05.06
/
20:00
King Szczecin
75
Trefl Sopot
59
4 mecz
07.06
/
20:00
King Szczecin
81
Trefl Sopot
76
5 mecz
10.06
/
20:00
Trefl Sopot
88
King Szczecin
84
6 mecz
13.06
/
20:00
King Szczecin
80
Trefl Sopot
101
7 mecz
16.06
/
20:00
Trefl Sopot
77
King Szczecin
71
1
53
pkt
2
51
pkt
3
49
pkt
4
49
pkt
5
49
pkt
6
47
pkt
7
46
pkt
8
46
pkt
9
46
pkt
10
46
pkt
11
44
pkt
12
43
pkt
13
39
pkt
14
39
pkt
15
38
pkt
16
35
pkt
Rozgrywki
Wiadomości
Terminarz
Zawodnicy
Drużyny
Tabele
Multimedia
Statystyki indywidualne
Rozgrywki
Wiadomości
Terminarz
Zawodnicy
Drużyny
Tabele
Multimedia
Statystyki indywidualne
Statystyki drużynowe
Rekordy indywidualne
Rekordy drużynowe
Pekao S.A. Superpuchar Polski
Pekao S.A. Puchar Polski
Menadżer OBL
Lotto 3x3 Liga
Aplikacja
O PLK
Biuro prasowe
Regulaminy
Kontakt
Etap II (1-6) - 3. kolejka (1-6)
13.03.2012
/
19:00
Asseco Prokom Gdynia
92
:
84
Energa Czarni Słupsk
18
:
18
/
16
:
20
/
17
:
12
/
24
:
25
Asseco Prokom Gdynia
92
:
84
Energa Czarni Słupsk
Podsumowanie
Statystyki
Akcja po akcji
Rekordy
Multimedia
Indywidualne
Punkty
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
22
David Weaver
Energa Czarni Słupsk
17
Czas gry
Donatas Motiejunas
Asseco Prokom Gdynia
35:31
Darnell Hinson
Energa Czarni Słupsk
37:20
Celny rzut za 2
Donatas Motiejunas
Asseco Prokom Gdynia
9
David Weaver
Energa Czarni Słupsk
5
Wykonywany rzut za 2
Donatas Motiejunas
Asseco Prokom Gdynia
16
Stanley Burrell
Energa Czarni Słupsk
9
Skuteczność za 2
Michael Kuebler
Asseco Prokom Gdynia
100%
David Weaver
Energa Czarni Słupsk
71.4%
Celny rzut za 3
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
3
Paweł Kikowski
Energa Czarni Słupsk
2
Wykonywany rzut za 3
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
7
Krzysztof Roszyk
Energa Czarni Słupsk
5
Skuteczność za 3
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
42.9%
Paweł Kikowski
Energa Czarni Słupsk
100%
Celny rzut z gry
Donatas Motiejunas
Asseco Prokom Gdynia
9
David Weaver
Energa Czarni Słupsk
6
Wykonywany rzut z gry
Donatas Motiejunas
Asseco Prokom Gdynia
18
Stanley Burrell
Energa Czarni Słupsk
11
Skuteczność z gry
Piotr Szczotka
Asseco Prokom Gdynia
100%
David Weaver
Energa Czarni Słupsk
75%
Celny rzut wolny
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
5
Darnell Hinson
Energa Czarni Słupsk
7
Wykonywany rzut wolny
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
6
Darnell Hinson
Energa Czarni Słupsk
8
Skuteczność za 1
Piotr Szczotka
Asseco Prokom Gdynia
100%
Mantas Cesnauskis
Energa Czarni Słupsk
100%
Zbiórki w ataku
Adam Hrycaniuk
Asseco Prokom Gdynia
3
Scott Morrison
Energa Czarni Słupsk
4
Zbiórki w obronie
Adam Hrycaniuk
Asseco Prokom Gdynia
7
Krzysztof Roszyk
Energa Czarni Słupsk
6
Zbiórki
Adam Hrycaniuk
Asseco Prokom Gdynia
10
Scott Morrison
Energa Czarni Słupsk
9
Asysty
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
8
Stanley Burrell
Energa Czarni Słupsk
5
Faule
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
4
Darnell Hinson
Energa Czarni Słupsk
5
Faule wymuszone
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
9
Darnell Hinson
Energa Czarni Słupsk
5
Straty
Quinton Day
Asseco Prokom Gdynia
2
Stanley Burrell
Energa Czarni Słupsk
6
Przechwyty
Adam Hrycaniuk
Asseco Prokom Gdynia
2
Darnell Hinson
Energa Czarni Słupsk
3
Bloki
Adam Hrycaniuk
Asseco Prokom Gdynia
0
David Weaver
Energa Czarni Słupsk
4
Bloki otrzymane
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
2
David Weaver
Energa Czarni Słupsk
0
EVAL
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
25
David Weaver
Energa Czarni Słupsk
20
+/-
Jerel Blassingame
Asseco Prokom Gdynia
14
Paweł Leończyk
Energa Czarni Słupsk
10
Pobierz statystyki w PDF