Hyatt nowym graczem MKS

Aundre Hyatt (25 lat, 198 cm) to nowy zawodnik MKS Dąbrowa Górnicza na sezon 2026/27 ORLEN Basket Ligi.
Hyatt w NCAA występował w zespołach znanych uczelni - LSU i Rutgers. Następnie postanowił spróbować swoich sił na Starym Kontynencie. Rozgrywki 2024/25 spędził w Kangoeroes Basket Willebroek. W lidze belgijsko-holenderskiej zdobywał średnio 16,4 punktu, 5,8 zbiórki i asystę na mecz.
Tak dobre występy zaowocowały transferem do Nancy Basket. Ostatecznie w lidze francuskiej rozegrał 13 spotkań. Notował w nich średnio 6,8 punktu i 1,8 zbiórki.

































