1
Anwil Włocławek
53pkt
2
Trefl Sopot
48pkt
3
PGE Start Lublin
47pkt
4
Legia Warszawa
47pkt
5
King Szczecin
46pkt
6
Energa Icon Sea Czarni Słupsk
46pkt
7
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
46pkt
8
WKS Śląsk Wrocław
44pkt
9
Arriva Polski Cukier Toruń
43pkt
10
Dziki Warszawa
41pkt
11
Tauron GTK Gliwice
40pkt
12
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski
40pkt
13
Orlen Zastal Zielona Góra
40pkt
14
MKS Dąbrowa Górnicza
39pkt
15
AMW Arka Gdynia
38pkt
16
PGE Spójnia Stargard
38pkt

MVP 28. tygodnia OBL

MVP 28. tygodnia OBL
Przeczytasz w 1 minutę

Alex Stein z Energa Icon Sea Czarnych Słupsk został wybrany MVP 28. tygodnia ORLEN Basket Ligi w sezonie 2024/25.

Bardzo dobry tydzień mają za sobą Energa Icon Sea Czarni! Wielką klasę po raz kolejny pokazał Alex Stein. Amerykanin w meczu z Orlen Zastalem Zielona Góra (77:75) zdobył 20 punktów, 7 asyst i 2 zbiórki (eval 20), a w spotkaniu z Dzikami Warszawa (78:64) miał 19 punktów, 7 asyst, 4 zbiórki i 3 przechwyty (eval 26).

MVP tygodnia będzie wybierany w każdy wtorek. Bierzemy pod uwagę mecze rozgrywane od wtorku do poniedziałku (w tym przypadku zestawienie obejmuje więc 28 i 29 kolejkę OBL).

 

 

 

EuroBasket 2025

Najnowsze aktualności

Najnowsze multimedia

24 zdjęć7.05.2025

Anwil Włocławek - MKS Dąbrowa Górnicza

Zobacz także
Zapisz się do newslettera

Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Śledź nas w mediach społecznościowych