1
Anwil Włocławek
54pkt
2
Trefl Sopot
50pkt
3
PGE Start Lublin
49pkt
4
Legia Warszawa
49pkt
5
Górnik Zamek Książ Wałbrzych
48pkt
6
Energa Icon Sea Czarni Słupsk
47pkt
7
King Szczecin
47pkt
8
WKS Śląsk Wrocław
45pkt
9
Arriva Polski Cukier Toruń
44pkt
10
Dziki Warszawa
43pkt
11
Orlen Zastal Zielona Góra
42pkt
12
Tauron GTK Gliwice
42pkt
13
Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski
41pkt
14
MKS Dąbrowa Górnicza
41pkt
15
AMW Arka Gdynia
39pkt
16
PGE Spójnia Stargard
39pkt

Laser za Stamenkovicia w Treflu

Autor:
Laser za Stamenkovicia w Treflu
Przeczytasz w 1 minutę

Tyler Laser (28 lat, 185 cm) został nowym rozgrywającym Trefla Sopot. W zespole zastąpi Serba Pedję Stamenkovicia.

Laser jest absolwentem uczelni Eastern Illinois. Później przeniósł się do Europy - grał w Szwecji, Bułgarii i na Cyprze. W zeszłym sezonie w greckiej ekipie Enosi Kalathosfairisis Kavalas zdobywał średnio 11,2 punktu, 2,9 zbiórki i 3,6 asysty na mecz.

- Chcę wrócić do gry na dobrym poziomie i dlatego cieszę się, że udało nam się dojść do porozumienia z zespołem Trefla. Przychodząc tu, mam jasne cele - chcę dobrze grać i wygrywać - mówi na oficjalnej stronie zespołu Laser.

Pedja Stamenković zdobywał dla Trefla średnio 2,8 punktu i 1,7 asysty w 13 rozegranych spotkaniach PLK.
 

4f - pzkosz

Najnowsze aktualności

Najnowsze multimedia

93 zdjęć3.06.2025

Mecz 3: Legia Warszawa - Anwil Włocławek

Zobacz także
Zapisz się do newslettera

Przed każdą kolejką ORLEN Basket Ligi wysyłamy do kibiców i dziennikarzy newsletter, który zawiera ważne informacje o nadchodzących wydarzeniach oraz linki do najciekawszych wiadomości.

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera!

Dziękujemy za zapisanie się na nasz newsletter ORLEN Basket Ligi! Teraz będziesz na bieżąco z najważniejszymi informacjami o nadchodzących wydarzeniach i najciekawszymi wiadomościami. Cieszymy się, że jesteś z nami!

Śledź nas w mediach społecznościowych