Polpharma Starogard Gdański
66 : 106 20:33 | 20:18 | 18:25 | 8:30
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Etap I - 22 kolejka | 04.03.2020 19:00
Sędziowie: Adam Wierzman, Marcin Bieńkowski, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Arkadiusz Zagrodnik

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Rafał Frank

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Jonathan Williams 21 30:187/10 70.00/3 0.07/13 53.87/8 87.51 2 3 1 1 5   2     20 -11
4 Michael Hicks 11 17:530/1 0.02/4 50.02/5 40.05/5 100.0  1 1   3 4 4 1     6 -28
5 Szymon Urbański 0 01:54                                0 -7
6 Daniel Gołębiowski 15 29:463/3 100.02/8 25.05/11 45.53/4 75.01   1 2 2 4 1       10 -24
7 Daniel Dillon 7 32:522/11 18.20/4 0.02/15 13.33/3 100.0  3 3 6 1 2 5 1   1 -1 -18
12 Paweł Dzierżak 2 08:391/3 33.3   1/3 33.3     2 2     3 5     1 -3 -31
13 Jakub Motylewski 5 10:552/2 100.0   2/2 100.01/2 50.01 2 3   3 1 1   2   8 -8
21 Nikola Jeftić 4 14:252/2 100.0   2/2 100.0     2 2   5 1 2   1   5 -26
33 Grzegorz Surmacz 0 20:250/2 0.00/2 0.00/4 0.0   1 2 3 1 3   1       -1 -31
55 Szymon Daszke 0 01:23   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -5
91 Isaiah Wilkins 1 31:300/3 0.00/2 0.00/5 0.01/2 50.03 8 11 4 2 2 1 2 4 1 15 -11
Drużyna 3   3    
Suma 66 200:00 17/37 45.9 4/24 16.7 21/61 34.4 20/24 83.3 10 22 32 14 21 22 20 6 7 3 58  

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Jay Threatt 14 25:491/1 100.03/5 60.04/6 66.73/4 75.01 3 4 8 4 2 1 3     25 42
8 Szymon Ryżek 2 13:501/3 33.30/1 0.01/4 25.0         1     1 1   1 0 16
12 Jarosław Mokros 6 21:331/3 33.30/1 0.01/4 25.04/4 100.02 2 4   3 3 1 2     8 35
13 Michał Główka 2 01:54         2/2 100.0        1 1         2 7
14 Nikola Jevtović 16 20:555/5 100.00/1 0.05/6 83.36/8 75.02 6 8 1 2 5         22 31
22 Daniel Szymkiewicz DNP                                   
28 Przemysław Żołnierewicz 24 29:3410/13 76.91/4 25.011/17 64.71/1 100.02 7 9 5 4 2 1 4 1 3 36 27
30 Jakub Garbacz 15 22:292/2 100.03/7 42.95/9 55.62/3 66.7  2 2 3 3 2 1 2 1   17 26
34 Darnell Jackson 9 19:004/6 66.7   4/6 66.71/1 100.01 3 4 1 2 1   1 1   14 9
39 Filip Dylewicz 5 18:321/4 25.01/4 25.02/8 25.0     3 3 1 1 1 1       2 5
44 Paulius Dambrauskas 13 26:245/9 55.60/2 0.05/11 45.53/4 75.02 2 4 4 2 4 3 1   3 12 2
Drużyna 2 3 5   1
Suma 106 200:00 30/46 65.2 8/25 32 38/71 53.5 22/27 81.5 12 31 43 24 22 21 10 14 3 7 138  
  Polpharma Starogard Gdański Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Punkty ze strat 11 18
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/30) 56.7 52 (26/38) 68.4
Punkty drugiej szansy 0 14
Punkty szybkiego ataku 14 31
Punkty z ławki 18 41
  Polpharma Starogard Gdański Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
Najwyższe prowadzenie 3 (9-6) 40 (66-106)
Najwyższa seria punktowa 5 (9-6) 12 (62-92)
Zmiany prowadzenia 2
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 03:25 34:53