BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
89 : 71 23:18 | 24:18 | 18:19 | 24:16
Trefl Sopot
Etap I - 9 kolejka | 23.11.2019 19:30
Sędziowie: Janusz Calik, Robert Mordal, Michał Kuzia | Komisarz: Grzegorz Ziemblicki

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Trener: Łukasz Majewski. Asystent: Andrzej Urban

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Donte McGill 2 05:211/3 33.3   1/3 33.3         1 3   2 1     0 -3
4 Jay Threatt 19 30:414/7 57.13/6 50.07/13 53.82/3 66.71 3 4 6   3 1       21 22
8 Szymon Ryżek 2 01:311/1 100.0   1/1 100.0                       2 2
12 Jarosław Mokros 4 17:310/2 0.01/3 33.31/5 20.01/2 50.01 3 4 1 4 1   2     6 0
13 Michał Główka 0 00:53                                0 0
14 Nikola Jevtović 12 26:585/8 62.5   5/8 62.52/5 40.01 5 6   3 4 2       10 16
22 Daniel Szymkiewicz 5 24:241/5 20.01/1 100.02/6 33.3     3 3 1 2 3   2   2 7 3
28 Przemysław Żołnierewicz 28 26:516/8 75.04/5 80.010/13 76.94/5 80.02 2 4 2 1 5     1   31 15
30 Jakub Garbacz 0 10:44   0/2 0.00/2 0.0         3 1     2     3 -2
39 Filip Dylewicz 5 26:241/2 50.01/4 25.02/6 33.3     3 3 2 2   1 1     6 17
44 Paulius Dambrauskas 12 28:433/6 50.01/2 50.04/8 50.03/5 60.01 2 3 3 1 4 2       10 20
Drużyna 1 2 3    
Suma 89 200:01 22/42 52.4 11/23 47.8 33/65 50.8 12/20 60 6 21 27 19 17 20 8 8 1 2 96  

Trefl Sopot

Trener: Marcin Stefański. Asystent: Krzysztof Roszyk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Łukasz Kolenda 5 25:001/4 25.01/3 33.32/7 28.6     1 1 3 1 2 4 1     1 -14
2 Benjamin Didier-Urbaniak DNP                                   
3 Carlos Medlock 11 24:265/7 71.40/3 0.05/10 50.01/3 33.3  3 3 2 5 4 5 1     5 -9
5 Jeff Roberson 18 28:073/6 50.03/3 100.06/9 66.73/4 75.03 4 7   4 3   1     22 -12
11 Karol Kamiński 0 01:31                        1       -1 -2
14 Mikołaj Kurpisz 0 03:04   0/1 0.00/1 0.0     1 1               0 -7
15 Witalij Kowalenko 6 20:261/1 100.01/3 33.32/4 50.01/2 50.01 6 7     1 1   1   10 -3
20 Nana Foulland 11 29:165/9 55.6   5/9 55.61/4 25.01 4 5 1 2 2 2   1   9 -10
23 Michał Kolenda 4 15:470/1 0.01/2 50.01/3 33.31/2 50.0  1 1   3 1 1       1 -14
29 Paweł Leończyk 3 22:42   0/2 0.00/2 0.03/4 75.01 7 8 3 3 2 3       8 -6
42 Cameron Ayers 13 29:411/4 25.03/4 75.04/8 50.02/3 66.71 1 2 3 2 2       1 13 -13
Drużyna   1 1   1
Suma 71 200:00 16/32 50 9/21 42.9 25/53 47.2 12/22 54.5 7 28 35 12 20 17 17 3 2 1 68