Start Lublin
71 : 80 12:22 | 10:14 | 24:22 | 25:22
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 24 kolejka | 24.03.2019 12:35
Sędziowie: Janusz Calik, Robert Mordal, Grzegorz Czajka | Komisarz: Krzysztof Puchałka

TBV Start Lublin

Trener: David Dedek. Asystent: Michał Sikora

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Mateusz Dziemba 10 28:343/10 30.01/1 100.04/11 36.41/2 50.02 3 5 1   1 2 1 2 2 9 8
4 Anton Gaddefors 3 07:571/3 33.30/1 0.01/4 25.01/2 50.0  2 2   2 3 2       -1 -5
5 Devonte Upson 7 20:453/7 42.9   3/7 42.91/3 33.31 4 5   4 3 1       5 -3
7 Marcin Dutkiewicz 2 15:310/1 0.00/2 0.00/3 0.02/2 100.01 4 5   1 1         4 -20
13 Kacper Borowski 8 16:572/3 66.70/1 0.02/4 50.04/6 66.72 3 5 1 4 3       1 10 -4
14 Wojciech Czerlonko DNP                                   
15 James Washington 16 31:493/8 37.53/8 37.56/16 37.51/2 50.01 4 5 6 1 2 3 2 2 3 17 0
19 Roman Szymański 6 19:133/4 75.0   3/4 75.0     3 3   3 1   2 1   11 -4
21 Michael Gospodarek 1 12:400/1 0.00/3 0.00/4 0.01/2 50.01 2 3   1 1         -1 -1
32 Joe Thomasson 12 33:572/9 22.22/4 50.04/13 30.82/2 100.0  3 3 3 3 4 5 2     6 -14
33 Bartłomiej Pelczar DNP                                   
36 Uroš Mirković 6 12:371/3 33.31/1 100.02/4 50.01/2 50.01   1 1 1 3 1 1     5 -2
Drużyna 2 3 5    
Suma 71 200:00 18/49 36.7 7/21 33.3 25/70 35.7 14/23 60.9 9 28 37 12 20 22 14 8 5 6 65  

Arka Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystenci: Piotr Blechacz, Kamil Sadowski, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 James Florence 16 32:023/6 50.02/6 33.35/12 41.74/4 100.0  2 2 6 2 3 5 2 1   15 16
3 Josh Bostic 15 20:393/5 60.02/8 25.05/13 38.53/3 100.01 6 7 3 5 4 3 2   1 16 20
9 Marcus Ginyard 5 20:441/2 50.00/3 0.01/5 20.03/4 75.01   1     3 1       0 -11
11 Marcel Ponitka 2 08:141/1 100.0   1/1 100.0     1 1 1       1     5 -10
16 Adam Łapeta 3 19:491/1 100.0   1/1 100.01/2 50.0  3 3   3 1     1   6 4
21 Bartłomiej Wołoszyn 14 29:261/1 100.04/10 40.05/11 45.5   3 1 4 2 5 3 2 1   1 13 -1
23 Grzegorz Kamiński DNP                                   
30 Jakub Garbacz 7 21:191/2 50.01/4 25.02/6 33.32/2 100.0  5 5 1 2 2 1       8 9
44 Deividas Dulkys 11 27:371/3 33.33/7 42.94/10 40.0   1 6 7 2 4   2 2   2 14 13
55 Robert Upshaw 4 08:502/3 66.7   2/3 66.7   1 2 3     1 1   3   8 -9
91 Dariusz Wyka 3 11:211/2 50.00/2 0.01/4 25.01/4 25.0  5 5 1 1 2   1 1 1 5 14
Drużyna 1 5 6   2
Suma 80 200:01 15/26 57.7 12/40 30 27/66 40.9 14/19 73.7 7 31 38 16 22 19 15 9 6 5 90