Polski Cukier Toruń
83  :  87 (23:21, 20:18, 23:24, 17:24)
Stelmet Enea BC Zielona Góra
O 3 miejsce - 2 mecz | 29.05.2018 20:05
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Mariusz Nawrocki, Bartosz Puzoń | Komisarz: Eugeniusz Torchała

Polski Cukier Toruń

Trener: Dejan Mihevc. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 Glenn Cosey 15 27:105/10 50.01/4 25.06/14 42.92/3 66.7      2   2 1 1 1 1 9 6
3 Paweł Krefft 0 01:38   0/1 0.00/1 0.0         1             0 2
4 Tomasz Śnieg 2 08:311/4 25.0   1/4 25.0           2           -1 -10
5 Aaron Cel 5 29:261/3 33.31/5 20.02/8 25.0   1 9 10 5 2 1 4     1 10 2
7 Krzysztof Sulima 4 16:011/1 100.0   1/1 100.02/3 66.71 2 3   4 4 3       3 -5
12 Łukasz Wiśniewski 9 22:503/5 60.01/3 33.34/8 50.0     2 2 3 2 3 2       8 -4
21 Bartosz Diduszko 3 12:511/2 50.0   1/2 50.01/2 50.03 2 5   4 1 1       5 0
22 Cheikh Mbodj 13 25:256/7 85.7   6/7 85.71/1 100.01 3 4 1 5 4         17 2
25 D.J. Newbill 9 21:523/6 50.01/4 25.04/10 40.0     2 2 2 1   1 1     7 -4
26 Damian Jeszke 5 03:11   1/2 50.01/2 50.02/2 100.0        1 1         4 -6
33 Karol Gruszecki 18 25:085/8 62.52/2 100.07/10 70.02/2 100.01 1 2 3 1 2 2 1     19 -2
43 Aleksander Perka 0 05:57   0/2 0.00/2 0.0   2   2               0 -1
Drużyna 2 4 6   1
Suma 83 200:00 26/46 56.5 7/23 30.4 33/69 47.8 10/13 76.9 9 21 30 17 22 18 14 3 1 2 81  

Stelmet Enea BC Zielona Góra

Trener: Andrzej Adamek. Asystenci: Jakub Lewandowski, Arkadiusz Miłoszewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
00 James Florence DNP                                   
7 Edo Murić 3 06:16   1/2 50.01/2 50.0         1 4   2       1 -1
8 Filip Matczak 3 18:321/2 50.00/2 0.01/4 25.01/4 25.01 1 2 1 3 3   1   1 1 -2
9 Alex Hernandez 0 07:200/1 0.0   0/1 0.0     1 1 1   1         1 -1
13 Martynas Gecevičius 16 30:572/3 66.73/7 42.95/10 50.03/4 75.0  4 4 2 2 3   2     18 0
16 Boris Savović 8 23:191/3 33.32/3 66.73/6 50.0     4 4 3 2 2 2       10 8
17 Jakub Der DNP                                   
18 Vladimir Dragičević 16 27:397/14 50.0   7/14 50.02/2 100.0  4 4 2 4   1 1 1   16 -6
25 Dominik Grudziński DNP                                   
34 Adam Hrycaniuk 13 22:464/6 66.7   4/6 66.75/5 100.02 3 5   1 5 1       15 7
35 Przemysław Zamojski 16 30:314/5 80.02/7 28.66/12 50.02/2 100.01 2 3 1 2 4 1 1 1   15 10
55 Łukasz Koszarek 12 32:400/1 0.03/5 60.03/6 50.03/4 75.01 2 3 13 2 4 2       22 5
Drużyna 3 3 6    
Suma 87 200:00 19/35 54.3 11/26 42.3 30/61 49.2 16/21 76.2 5 21 26 24 20 22 9 5 2 1 99  
Pobierz statystyki PDF