HydroTruck Radom
70 : 67 18:15 | 16:16 | 16:21 | 20:15
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 11 kolejka | 18.12.2016 12:40
Sędziowie: Wojciech Liszka, Roman Putyra, Tomasz Tybor | Komisarz: Marek Lembrych

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Piotr Kardaś

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jordan Callahan 21 31:164/8 50.03/6 50.07/14 50.04/4 100.0  2 2 1 2 5       1 17 3
8 Robert Witka 6 18:431/3 33.31/3 33.32/6 33.31/2 50.01 1 2 2 1 2         5 -6
9 Maciej Bojanowski DNP                                   
14 Gary Bell 11 27:142/7 28.61/3 33.33/10 30.04/4 100.0  4 4 1 3 2 1 1   1 9 -7
15 Jarosław Zyskowski 8 26:331/2 50.01/3 33.32/5 40.03/4 75.0  1 1 4   2   2     11 10
24 Michał Sokołowski 13 33:582/6 33.32/4 50.04/10 40.03/4 75.01 6 7 3 2 4 1 3   1 18 3
27 Michał Sadło DNP                                   
29 Filip Zegzuła 0 05:44              2 2   2   2 1     1 2
32 Kim Adams 4 18:181/1 100.0   1/1 100.02/6 33.34 2 6 1 2 3 1       6 2
35 Damian Jeszke 5 21:171/3 33.31/4 25.02/7 28.6     3 3 1 1 2 1 1 1 1 5 10
55 Darnell Jackson 2 16:571/7 14.30/1 0.01/8 12.5     4 4 2 2         2 1 -2
Drużyna 4 2 6   2
Suma 70 200:00 13/37 35.1 9/24 37.5 22/61 36.1 17/24 70.8 6 25 31 15 15 20 6 8 1 6 73  

Asseco Gdynia

Trener: Przemysław Frasunkiewicz. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Marcel Ponitka 0 14:320/4 0.00/1 0.00/5 0.0     3 3   3 1         -2 -5
3 Mariusz Konopatzki DNP                                   
7 Krzysztof Szubarga 19 33:422/5 40.05/10 50.07/15 46.7   1 4 5 3 3 2 3       16 9
8 Filip Matczak 20 37:368/12 66.70/3 0.08/15 53.34/5 80.0  5 5 1 3 5 4 1 1   16 -3
11 Bartosz Jankowski DNP                                   
12 Mikołaj Witliński 10 24:024/5 80.00/1 0.04/6 66.72/2 100.03 5 8 3 1 2   2 2   23 0
14 Wojciech Czerlonko 0 01:25              1 1               1 1
19 Roman Szymański 2 15:200/1 0.0   0/1 0.02/4 50.02 2 4   2 2   1 2   6 -3
20 Piotr Szczotka 11 34:384/7 57.11/3 33.35/10 50.0     6 6 1 4   2 1 1 1 13 1
21 Filip Put 0 06:00              1 1               1 -4
24 Karol Kamiński DNP                                   
28 Przemysław Żołnierewicz 5 32:451/3 33.30/3 0.01/6 16.73/5 60.0  1 1   4 3 2 1     -2 -11
Drużyna 1 3 4   1
Suma 67 200:00 19/37 51.4 6/21 28.6 25/58 43.1 11/16 68.8 6 28 34 8 20 15 11 6 6 1 72