Mecze
Tabela
4 mecz
12.05
/
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza
93
Trefl Sopot
101
4 mecz
12.05
/
20:30
WKS Śląsk Wrocław
74
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
84
5 mecz
14.05
/
17:45
Anwil Włocławek
77
PGE Spójnia Stargard
81
5 mecz
15.05
/
17:45
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
81
WKS Śląsk Wrocław
83
1 mecz
18.05
/
20:00
King Szczecin
104
PGE Spójnia Stargard
86
1 mecz
19.05
/
15:00
Trefl Sopot
78
WKS Śląsk Wrocław
54
2 mecz
20.05
/
20:00
King Szczecin
78
PGE Spójnia Stargard
72
2 mecz
21.05
/
17:30
Trefl Sopot
88
WKS Śląsk Wrocław
70
3 mecz
23.05
/
20:00
PGE Spójnia Stargard
75
King Szczecin
88
3 mecz
25.05
/
15:00
WKS Śląsk Wrocław
76
Trefl Sopot
70
4 mecz
27.05
/
20:00
WKS Śląsk Wrocław
77
Trefl Sopot
81
1 mecz
31.05
/
20:00
Trefl Sopot
73
King Szczecin
82
1 mecz
01.06
/
17:30
PGE Spójnia Stargard
83
WKS Śląsk Wrocław
88
2 mecz
02.06
/
20:50
Trefl Sopot
84
King Szczecin
81
2 mecz
04.06
/
20:00
WKS Śląsk Wrocław
87
PGE Spójnia Stargard
85
3 mecz
05.06
/
20:00
King Szczecin
75
Trefl Sopot
59
4 mecz
07.06
/
20:00
King Szczecin
81
Trefl Sopot
76
5 mecz
10.06
/
20:00
Trefl Sopot
88
King Szczecin
84
6 mecz
13.06
/
20:00
King Szczecin
80
Trefl Sopot
101
7 mecz
16.06
/
20:00
Trefl Sopot
77
King Szczecin
71
1
53
pkt
2
51
pkt
3
49
pkt
4
49
pkt
5
49
pkt
6
47
pkt
7
46
pkt
8
46
pkt
9
46
pkt
10
46
pkt
11
44
pkt
12
43
pkt
13
39
pkt
14
39
pkt
15
38
pkt
16
35
pkt
Rozgrywki
Wiadomości
Terminarz
Zawodnicy
Drużyny
Tabele
Multimedia
Statystyki indywidualne
Rozgrywki
Wiadomości
Terminarz
Zawodnicy
Drużyny
Tabele
Multimedia
Statystyki indywidualne
Statystyki drużynowe
Rekordy indywidualne
Rekordy drużynowe
Pekao S.A. Superpuchar Polski
Pekao S.A. Puchar Polski
Menadżer OBL
Lotto 3x3 Liga
Aplikacja
O PLK
Biuro prasowe
Regulaminy
Kontakt
Runda Zasadnicza - 3 kolejka
22.10.2016
/
18:00
MOSiR, Al. Niepodległości 2, 39-400 Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg
60
:
69
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
20
:
15
/
13
:
17
/
13
:
16
/
14
:
21
Siarka Tarnobrzeg
60
:
69
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Podsumowanie
Statystyki
Akcja po akcji
Rekordy
Multimedia
Indywidualne
Punkty
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
16
Porter Troupe
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
14
Czas gry
Brandon Brown
Siarka Tarnobrzeg
34:35
Christo Nikołow
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
31:57
Celny rzut za 2
Brandon Brown
Siarka Tarnobrzeg
4
Porter Troupe
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
5
Wykonywany rzut za 2
Brandon Brown
Siarka Tarnobrzeg
11
Szymon Szewczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
10
Skuteczność za 2
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
80%
Aaron Johnson
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
100%
Celny rzut za 3
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
2
Kamil Chanas
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
1
Wykonywany rzut za 3
Krzysztof Jakóbczyk
Siarka Tarnobrzeg
5
Porter Troupe
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
Skuteczność za 3
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
50%
Szymon Szewczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
50%
Celny rzut z gry
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
6
Porter Troupe
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
5
Wykonywany rzut z gry
Brandon Brown
Siarka Tarnobrzeg
13
Szymon Szewczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
12
Skuteczność z gry
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
66.7%
Władysław Koreniuk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
100%
Celny rzut wolny
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
2
Tomasz Ochońko
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
5
Wykonywany rzut wolny
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
3
Tomasz Ochońko
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
5
Skuteczność za 1
Darien Nelson-Henry
Siarka Tarnobrzeg
100%
Tomasz Ochońko
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
100%
Zbiórki w ataku
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
3
Szymon Szewczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
Zbiórki w obronie
Alex Welsh
Siarka Tarnobrzeg
4
Łukasz Majewski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
8
Zbiórki
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
6
Szymon Szewczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
11
Asysty
Brandon Brown
Siarka Tarnobrzeg
8
Szymon Szewczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
2
Faule
Jakub Patoka
Siarka Tarnobrzeg
4
Szymon Szewczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
3
Faule wymuszone
Krzysztof Jakóbczyk
Siarka Tarnobrzeg
4
Szymon Szewczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
Straty
Brandon Brown
Siarka Tarnobrzeg
6
Marvin Jefferson
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
6
Przechwyty
Krzysztof Jakóbczyk
Siarka Tarnobrzeg
2
Łukasz Majewski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
4
Bloki
Krzysztof Jakóbczyk
Siarka Tarnobrzeg
1
Łukasz Majewski
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
1
Bloki otrzymane
Brandon Brown
Siarka Tarnobrzeg
1
Porter Troupe
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
1
EVAL
Tomasz Wojdyła
Siarka Tarnobrzeg
18
Szymon Szewczyk
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
15
+/-
Alex Welsh
Siarka Tarnobrzeg
1
Christo Nikołow
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
20
Pobierz statystyki w PDF