PGE Turów Zgorzelec
91 : 83 24:25 | 22:17 | 21:22 | 24:19
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 24. kolejka | 16.03.2016 18:30
Sędziowie: Marek Ćmikiewicz, Marcin Koralewski, Radosław Szagun | Komisarz: Leszek Rakoczy

PGE Turów Zgorzelec

Trener: Piotr Ignatowicz. Asystent: Edward Żak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Sebastian Szymański DNP                                   
4 Michał Marek DNP                                   
5 Cameron Tatum 19 27:113/4 75.03/5 60.06/9 66.74/4 100.01 7 8 1 3 3 1       24 11
9 Jakub Karolak 4 13:292/4 50.00/2 0.02/6 33.3     2 2 1     1       2 -14
10 Jovan Novak 9 16:410/2 0.01/4 25.01/6 16.76/6 100.02   2 3 1 4 1 1     9 -2
11 Michael Gospodarek DNP                                   
12 Daniel Dillon 14 36:264/8 50.01/4 25.05/12 41.73/5 60.01 7 8 8   5 2 1     20 10
13 Filip Dylewicz 8 37:572/6 33.30/3 0.02/9 22.24/4 100.0  4 4 1 2 3 1 1 3   9 13
15 Michał Lichnowski DNP                                   
31 Mateusz Kostrzewski 13 28:345/8 62.50/2 0.05/10 50.03/4 75.0  9 9 1 4 3 2       15 17
33 Kirk Archibeque 24 37:318/13 61.5   8/13 61.58/9 88.95 8 13 2 3 8 1     1 32 8
55 Denis Krestinin 0 02:110/1 0.0   0/1 0.0           1           -1 -3
Drużyna   3 3   1
Suma 91 200:00 24/46 52.2 5/20 25 29/66 43.9 28/32 87.5 9 37 46 17 14 26 9 3 3 1 110  

Asseco Gdynia

Trener: Tane Spasev. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Anthony Hickey 18 29:566/12 50.02/7 28.68/19 42.1   1 4 5 3 3 1 1     1 14 -21
3 Mariusz Konopatzki 0 00:01                                0 -1
7 Sebastian Kowalczyk 5 23:241/1 100.00/6 0.01/7 14.33/3 100.0  2 2 3 4 3 1 1     4 -1
8 Filip Matczak 7 26:402/7 28.61/3 33.33/10 30.0     3 3 5 5           8 9
10 Przemysław Żołnierewicz 21 35:485/5 100.03/5 60.08/10 80.02/2 100.0  5 5 5 2 6 1 1     29 1
11 Bartosz Jankowski 0 01:040/1 0.0   0/1 0.0   1 1 2               1 -1
12 Djordje Kaplanović 0 02:31                    3           0 -2
14 Wojciech Czerlonko 0 01:27   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 -6
15 Przemysław Frasunkiewicz 9 30:550/3 0.03/8 37.53/11 27.3     8 8 3 3         1 12 -11
20 Piotr Szczotka 3 19:320/1 0.01/4 25.01/5 20.0   1   1   3 2       1 0 -11
25 Michał Kołodziej DNP                                   
41 Jakub Parzeński 20 28:427/8 87.52/5 40.09/13 69.2     5 5 1 2 2   1 1   24 4
Drużyna 1 3 4   1
Suma 83 200:00 21/38 55.3 12/39 30.8 33/77 42.9 5/5 100 3 28 31 20 26 14 3 3 1 3 91