HydroTruck Radom
73 : 62 23:15 | 17:16 | 18:13 | 15:18
Stelmet Enea BC Zielona Góra
Etap I - 28 kolejka | 15.04.2015 19:00
Sędziowie: Marcin Kowalski, Dariusz Szczerba, Sławomir Moszakowski | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Marek Łukomski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Mike Taylor 7 20:372/4 50.01/4 25.03/8 37.5         4 5 2 2       4 14
4 John Turek 8 20:584/10 40.0   4/10 40.0   2 5 7 2 4   1   2   12 15
8 Robert Witka 12 32:341/1 100.03/3 100.04/4 100.01/2 50.01 7 8 1 1 1 2       18 16
11 Uroš Mirković 4 14:422/2 100.00/2 0.02/4 50.0   1   1 1 4 1 1 2     5 2
12 Danny Gibson 7 32:261/4 25.00/6 0.01/10 10.05/6 83.31 5 6 7 1 8 1       9 13
13 Jakub Zalewski DNP                                   
15 Łukasz Majewski 1 18:01   0/4 0.00/4 0.01/2 50.01   1 1 3 1         -2 -7
22 Daniel Szymkiewicz 5 14:381/3 33.3   1/3 33.33/3 100.01 4 5   1 4   1 1 2 10 1
24 Michał Sokołowski 25 34:504/7 57.15/7 71.49/14 64.32/3 66.71 6 7 2 1 4   3     31 15
32 Kim Adams 4 11:141/3 33.3   1/3 33.32/2 100.0  7 7   1 1     1   10 -14
34 Łukasz Bonarek DNP                                   
55 Jakub Schenk DNP                                   
Drużyna   1 1   2
Suma 73 200:00 16/34 47.1 9/26 34.6 25/60 41.7 14/18 77.8 8 34 42 18 21 22 7 6 4 2 97  

Stelmet Zielona Góra

Trener: Sašo Filipovski. Asystenci: Andrzej Adamek, Artur Gronek

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Russell Robinson 16 23:473/7 42.92/5 40.05/12 41.74/5 80.0        3 5   1   1 9 10
4 Patryk Pełka DNP                                   
5 Aaron Cel 10 29:502/5 40.02/4 50.04/9 44.4     8 8 1 2   1       13 -15
8 Chevon Troutman 9 15:233/5 60.00/1 0.03/6 50.03/3 100.04 1 5   1 2         11 6
9 Marek Zywert DNP                                   
13 Kamil Chanas 0 10:14   0/1 0.00/1 0.0     1 1   2 1   1     1 10
14 Quinton Hosley 6 29:050/5 0.01/3 33.31/8 12.53/4 75.0  5 5 6 2 2 2       7 -17
20 Maciej Kucharek DNP                                   
24 Jure Lalić 2 12:021/2 50.0   1/2 50.0   1 1 2   3   1   2 1 4 -7
34 Adam Hrycaniuk 1 22:450/4 0.0   0/4 0.01/2 50.01 2 3 1 3 4 2       -2 -6
35 Przemysław Zamojski 5 27:331/4 25.01/6 16.72/10 20.0     5 5 1 2 1 1       2 -19
55 Łukasz Koszarek 13 29:213/8 37.51/3 33.34/11 36.44/5 80.01 3 4 2 4 6 1     2 10 -17
Drużyna 2 3 5    
Suma 62 200:00 13/40 32.5 7/23 30.4 20/63 31.7 15/19 78.9 7 26 33 11 22 21 8 2 2 4 55