Polski Cukier Toruń
74 : 61 18:9 | 18:13 | 14:14 | 24:25
HydroTruck Radom
Etap I - 2 kolejka | 12.10.2014 18:00
Sędziowie: Piotr Pastusiak, Artur Fiedler, Bartosz Puzoń | Komisarz: Kazimierz Lenczowski

Polski Cukier Toruń

Trener: Milija Bogicević. Asystent: Marcin Lichtański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Jamar Diggs 11 20:043/6 50.01/2 50.04/8 50.02/3 66.71 3 4 5 4 4 1       14 11
5 Marcin Nowakowski 2 19:561/2 50.00/3 0.01/5 20.0     4 4 2 2 3 1 1     4 2
7 Krzysztof Sulima 10 19:054/6 66.7   4/6 66.72/4 50.05 1 6   5 2 3   1   10 1
8 Jarosław Zyskowski 21 22:273/4 75.04/7 57.17/11 63.63/4 75.01 2 3   2 3 1   1   19 12
9 Žarko Čomagić 4 17:332/4 50.0   2/4 50.00/1 0.0  3 3     1   1     5 1
11 Kacper Radwański DNP                                   
12 Adam Lisewski DNP                                   
15 Sean Denison 8 27:574/7 57.1   4/7 57.10/2 0.01 9 10 4 5 3 1 1 3   20 15
20 Mateusz Jarmakowicz 2 12:541/4 25.0   1/4 25.0           1 1 2       -3 1
21 LaMarshall Corbett 7 23:431/7 14.31/2 50.02/9 22.22/2 100.0  1 1 3 3 3 1 1   1 4 14
22 Michał Jankowski 2 16:171/3 33.30/5 0.01/8 12.5   1 2 3   2 1 1       -3 -1
43 Aleksander Perka 7 20:043/4 75.0   3/4 75.01/1 100.04 4 8 3 2 1 1 1 2   19 9
Drużyna 1 1 2   2
Suma 74 200:00 23/47 48.9 6/19 31.6 29/66 43.9 10/17 58.8 13 29 42 17 26 22 12 5 7 1 89  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystent: Marek Łukomski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 John Turek 18 26:295/10 50.0   5/10 50.08/11 72.72 8 10   3 11 2 2 1   21 2
8 Robert Witka 8 24:171/4 25.02/2 100.03/6 50.0     3 3 1 3   1       8 -17
9 Kamil Łączyński 7 24:051/5 20.00/2 0.01/7 14.35/5 100.0  1 1 4 2 3 1     2 5 -12
11 Uroš Mirković 7 19:532/6 33.31/4 25.03/10 30.0   1 3 4     1 1     1 3 0
12 Danny Gibson 5 27:462/6 33.30/3 0.02/9 22.21/2 50.0  1 1 2 1 4 4 1   1 -3 -7
13 Jakub Zalewski 3 10:000/2 0.01/1 100.01/3 33.3           2         1 1 1
15 Łukasz Majewski 7 26:552/3 66.71/2 50.03/5 60.0   1 2 3   2 1 2     1 6 -19
22 Daniel Szymkiewicz 0 04:30                    1           0 5
24 Michał Sokołowski 5 24:591/5 20.00/1 0.01/6 16.73/3 100.01 4 5 2 5 5 2     1 5 -6
32 Kim Adams 1 06:36         1/2 50.02   2 1 2 1 1 2     4 -11
35 Damian Jeszke 0 04:30                    1           0 -1
Drużyna 2 1 3   2
Suma 61 200:00 14/41 34.1 5/15 33.3 19/56 33.9 18/23 78.3 7 22 29 10 22 26 14 5 1 7 50