Trefl Sopot
76 : 56 13:13 | 23:11 | 24:12 | 16:20
HydroTruck Radom
O 3 miejsce - ew. 3 mecz | 04.06.2014 18:30
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Janusz Calik, Michał Proc | Komisarz: Ryszard Łabędź

Trefl Sopot

Trener: Darius Maskoliunas. Asystenci: Marcin Kloziński, Mariusz Niedbalski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Krzysztof Roszyk 0 05:29   0/1 0.00/1 0.0                       -1 -11
6 Łukasz Jaśkiewicz 1 01:530/1 0.0   0/1 0.01/4 25.0        1 2     1   -2 -1
9 Paweł Leończyk 9 23:182/6 33.3   2/6 33.35/6 83.33 4 7 3 4 5 1       13 4
10 Marcin Stefański 7 16:533/4 75.0   3/4 75.01/4 25.0  3 3 1 3 4 1 2 1   9 15
11 David Brembly 0 08:430/1 0.0   0/1 0.0   1   1   3   1       -1 3
13 Milan Majstorović 4 16:241/1 100.00/2 0.01/3 33.32/2 100.04 2 6 1 5 1   1 1   11 23
15 Šarunas Vasiliauskas 10 25:441/3 33.32/6 33.33/9 33.32/2 100.0  4 4 2 1 3 2 1 1   10 6
21 Adam Waczyński 17 26:312/5 40.04/7 57.16/12 50.01/2 50.0  1 1 2 1 2 1       12 16
23 Michał Michalak 13 24:305/6 83.31/4 25.06/10 60.00/1 0.0  4 4   3 1 1 2 1   14 14
25 Yemi Gadri-Nicholson 7 12:523/4 75.0   3/4 75.01/2 50.01 4 5 1 1 1 3 1 2   11 7
31 Simas Buterlevičius 0 18:550/2 0.00/1 0.00/3 0.0   1 1 2   1 1       1 -1 7
34 Lance Jeter 8 18:481/2 50.01/1 100.02/3 66.73/4 75.0  5 5 2   4 2     1 11 17
Drużyna   1 1    
Suma 76 200:00 18/35 51.4 8/22 36.4 26/57 45.6 16/27 59.3 10 28 38 12 23 24 12 7 7 2 86  

Rosa Radom

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Marek Łukomski, Dawid Mazur

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Piotr Kardaś 0 11:16   0/2 0.00/2 0.0     2 2   2 1         0 -4
7 Kamil Michalski 0 01:530/1 0.0   0/1 0.0     1 1             1 0 -1
8 Robert Witka 16 31:334/10 40.01/3 33.35/13 38.55/5 100.0  6 6 2 2 4 1 1 1 3 17 -13
9 Kamil Łączyński 10 33:464/4 100.00/3 0.04/7 57.12/4 50.0  3 3 1 3 4 3 2     8 -26
10 Łukasz Sobuta 0 04:37                    3           0 -6
11 Korie Lucious 15 36:073/10 30.02/7 28.65/17 29.43/5 60.0  1 1 2 1 3 2     1 2 -15
13 Jakub Zalewski 3 14:040/2 0.01/2 50.01/4 25.0     1 1   2         1 1 2
15 Łukasz Majewski 5 29:56   1/5 20.01/5 20.02/2 100.0  3 3   5 4 2 4 1   7 -13
24 Jakub Dłoniak 4 11:091/1 100.00/3 0.01/4 25.02/3 66.71 1 2   1 5 1       1 -15
32 Kim Adams 3 25:391/3 33.3   1/3 33.31/2 50.03 4 7   5 2 4     1 3 -9
Drużyna 2 1 3   1
Suma 56 200:00 13/31 41.9 5/25 20 18/56 32.1 15/21 71.4 4 22 26 5 24 23 13 7 2 7 39