63 : 62 17:19 | 11:16 | 19:13 | 16:14
Trefl Sopot
Ćwierćfinały - 3 mecz | 03.05.2013 20:00
Sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Dariusz Szczerba, Robert Zieliński | Komisarz: Kazimierz Lenczowski

AZS Koszalin

Trener: Zoran Sretenović. Asystent: Piotr Ignatowicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Mateusz Bieg DNP                                   
9 Paweł Leończyk 18 35:119/15 60.00/1 0.09/16 56.3   4 4 8 2 1 5 3     1 18 -1
10 Sek Henry 12 33:082/3 66.72/3 66.74/6 66.72/2 100.0  2 2 3 3 6 1 3     17 -5
11 Bartłomiej Wołoszyn 3 17:33   1/3 33.31/3 33.3     1 1   3 1         2 0
12 Łukasz Wiśniewski 15 37:155/11 45.50/4 0.05/15 33.35/8 62.51 1 2 4 2 6 5 1     4 4
15 Paweł Śpica DNP                                   
18 Robert Gibaszek DNP                                   
22 Rafał Bigus DNP                                   
32 Rob Jones 4 10:002/3 66.70/2 0.02/5 40.0     1 1   1           2 -5
34 Darrell Harris 6 34:492/7 28.60/1 0.02/8 25.02/2 100.02 9 11 1 1 3   2 1   15 8
44 Igor Milicic 5 09:210/1 0.01/1 100.01/2 50.02/2 100.0  1 1 2 3 1 1       6 3
55 Artur Mielczarek 0 22:430/1 0.00/2 0.00/3 0.0   2 2 4 1 2   1 1     2 1
Drużyna 1 2 3    
Suma 63 200:00 20/41 48.8 4/17 23.5 24/58 41.4 11/14 78.6 9 21 30 13 16 22 11 7 1 1 66  

Trefl Sopot

Trener: Mariusz Niedbalski. Asystenci: Marcin Kloziński, Marcin Lichtański, Krzysztof Szablowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Lorinza Harrington 7 14:543/5 60.00/2 0.03/7 42.91/2 50.0      2 1 2 1 1   1 4 -1
5 Frank Turner 16 26:487/12 58.30/3 0.07/15 46.72/2 100.0  3 3 2 3 4 2       11 -4
6 Łukasz Jaśkiewicz DNP                                   
8 Filip Dylewicz 7 34:393/6 50.00/2 0.03/8 37.51/2 50.0  2 2 1 1 2 1       3 -3
9 Piotr Dąbrowski 0 06:44              2 2   2     1     3 3
10 Marcin Stefański DNP                                   
11 David Brembly DNP                                   
12 Ronald Davis 6 31:012/3 66.70/3 0.02/6 33.32/3 66.73 4 7 1 3 3 2 2     9 -2
14 Kurt Looby 2 18:521/2 50.0   1/2 50.0   3 3 6   3   2   1   6 -4
15 Šime Špralja 9 26:293/4 75.01/1 100.04/5 80.0   2 1 3   4 2 1       10 5
21 Adam Waczyński 9 23:243/5 60.01/2 50.04/7 57.1     2 2   3 2 2 2     8 3
23 Michał Michalak 6 17:091/5 20.01/2 50.02/7 28.61/2 50.0  3 3 2 2 1 1       4 -2
Drużyna 1 4 5    
Suma 62 200:00 23/42 54.8 3/15 20 26/57 45.6 7/11 63.6 8 20 28 8 22 16 12 6 1 1 58