Asseco Arka Gdynia
90 : 85 26:24 | 19:23 | 22:24 | 23:14
Anwil Włocławek
Etap II (1-6) - Kolejka X | 21.04.2013 15:00
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Piotr Pastusiak, Dariusz Zapolski | Komisarz: Jerzy Żelaszkiewicz

Asseco Arka Gdynia

Trener: Andrzej Adamek. Asystent: Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
6 Piotr Pamuła 0 12:410/1 0.00/3 0.00/4 0.0             1 1       -5 4
7 Tomasz Śnieg 12 34:104/4 100.0   4/4 100.04/4 100.0  5 5 5 1 4 4 2     20 11
8 Robert Witka 15 31:505/8 62.51/4 25.06/12 50.02/2 100.0  3 3 3   1 2 1     14 -3
9 Krzysztof Roszyk 8 28:184/5 80.00/1 0.04/6 66.7     3 3 6 2   2 1     14 -13
10 Jakub Bogusz DNP                                   
11 Mateusz Nitsche DNP                                   
12 Rašid Mahalbašić 22 35:117/11 63.6   7/11 63.68/11 72.74 6 10 4 3 7 1 1 1   30 9
14 Mateusz Ponitka DNP                                   
17 Przemysław Zamojski 23 37:385/8 62.53/6 50.08/14 57.14/4 100.0  3 3 3 3 5 4       19 10
20 Piotr Szczotka 10 20:124/4 100.0   4/4 100.02/2 100.01 1 2 1 2 3 1       12 7
Drużyna 3 2 5   1
Suma 90 200:00 29/41 70.7 4/14 28.6 33/55 60 20/23 87 8 23 31 22 11 21 16 5 1   104  

Anwil Włocławek

Trener: Milija Bogicević. Asystenci: Andrzej Pluta, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Seid Hajrić 6 21:523/7 42.9   3/7 42.9   2 2 4 2 2 2 1 1     8 -8
6 Nikola Vasojević 3 06:441/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.0        4 1 3       -2 -11
7 Krzysztof Szubarga 6 26:20   2/2 100.02/2 100.0         3 2 1 3 1     7 6
8 Arvydas Eitutavičius 6 15:130/1 0.02/3 66.72/4 50.0     1 1 1 1 1 1       5 8
11 Marcus Ginyard 16 23:023/4 75.03/6 50.06/10 60.01/2 50.01   1 3   1 1 1     15 -2
15 Przemysław Frasunkiewicz 9 18:300/1 0.03/5 60.03/6 50.0     1 1 1 1   1       7 -4
16 Dawid Słupiński DNP                                   
18 Nikola Jovanović 4 15:502/2 100.00/2 0.02/4 50.0     1 1   2   2       1 5
23 Tony Weeden 7 23:272/4 50.01/5 20.03/9 33.3   1 3 4 1 2     1   1 7 -4
24 Michał Sokołowski 6 17:362/4 50.0   2/4 50.02/2 100.0  3 3 2 1 3   2     11 -6
40 Mateusz Bartosz 4 07:292/2 100.0   2/2 100.0           3           4 0
41 Ruben Boykin 18 23:575/7 71.42/3 66.77/10 70.02/2 100.01 2 3   3 2 1       17 -9
Drużyna   1 1   2
Suma 85 200:00 20/33 60.6 13/27 48.1 33/60 55 6/8 75 5 14 19 13 21 11 15 6   1 80