Icon Sea Czarni Słupsk
92 : 90 25:21 | 20:22 | 17:24 | 30:23
Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Etap I - 21 kolejka | 10.02.2024 15:30
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Michał Sosin, Paulina Gajdosz | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Icon Sea Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystent: Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Bartosz Jankowski 5 17:042/4 50.00/3 0.02/7 28.61/2 50.01 1 2 2 2 1       1 3 -7
5 Michael Caffey 28 38:255/8 62.54/8 50.09/16 56.36/7 85.7  2 2 7   8 2 2     29 4
8 Donatas Sabeckis 8 28:441/1 100.02/6 33.33/7 42.9   1 1 2 7 5 2 1       12 8
10 Szymon Wójcik 14 27:163/3 100.02/4 50.05/7 71.42/3 66.71 3 4 1 4 2 2       14 2
11 Nikodem Klocek DNP                                   
14 Jakub Wasilewski DNP                                   
15 Benas Griciunas 23 28:357/9 77.8   7/9 77.89/10 90.04 7 11 1 2 5 1       31 8
21 Jan Pluta 0 00:59                    2           0 0
23 Daniel Słomczyński DNP                                   
30 Verners Kohs 1 26:41   0/1 0.00/1 0.01/2 50.0  2 2   1 2 1   1   1 -7
31 MaCio Teague 13 32:160/3 0.04/6 66.74/9 44.41/1 100.0  4 4 1 2           13 2
Drużyna 1 3 4   1
Suma 92 200:00 18/28 64.3 12/28 42.9 30/56 53.6 20/25 80 8 23 31 19 18 20 8 2 1 1 103  

Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Trener: Marek Łukomski. Asystent: Marcin Wit

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Mikołaj Płowy DNP                                   
1 Delano Spencer 7 22:052/4 50.01/5 20.03/9 33.3   2 1 3 3 2 1 1 1     7 -2
2 Artur Łabinowicz 14 24:043/4 75.02/6 33.35/10 50.02/2 100.01 7 8 1 3 2   1     19 -1
3 Terrell Gomez 9 35:44   3/7 42.93/7 42.9   1 2 3 3 2 1         11 -5
6 Paweł Dobrzański DNP                                   
7 Milivoje Mijović 8 27:161/5 20.01/2 50.02/7 28.63/4 75.02 3 5 3 5 5 1       9 -1
8 Ikechukwu Nwamu 21 30:537/11 63.61/4 25.08/15 53.34/9 44.41 3 4 5 1 6 2       16 2
9 Filip Struski 9 21:110/2 0.03/4 75.03/6 50.0   1 3 4   1   2 1 1 1 10 -1
24 Michał Kroczak 5 10:001/1 100.01/1 100.02/2 100.0           1           5 1
50 Adam Kemp 17 28:486/9 66.7   6/9 66.75/5 100.02 1 3 1 5 3         18 -3
Drużyna 1 1 2 1  
Suma 90 200:01 20/36 55.6 12/29 41.4 32/65 49.2 14/20 70 11 21 32 16 21 18 6 3 1 1 95  
  Icon Sea Czarni Słupsk Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Punkty ze strat 8 7
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/20) 65 32 (16/27) 59.3
Punkty drugiej szansy 11 6
Punkty szybkiego ataku 3 6
Punkty z ławki 27 21
  Icon Sea Czarni Słupsk Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
Najwyższe prowadzenie 9 (30-21) 7 (47-54)
Najwyższa seria punktowa 8 (30-21) 8 (45-49)
Zmiany prowadzenia 7
Remisy 1
Czas na prowadzeniu 24:29 15:15