Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
66 : 91 12:28 | 22:31 | 12:18 | 20:14
WKS Śląsk Wrocław
Półfinały - 2 mecz | 05.05.2022 17:30
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Tomasz Szczurewski, Marcin Koralewski | Komisarz: Patrycja Gulak-Lipka

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 9 27:584/4 100.00/3 0.04/7 57.11/2 50.01 1 2 4 4 3 1       10 -15
1 Bartosz Jankowski 5 10:371/2 50.01/3 33.32/5 40.0     2 2 3 3 1 1 1     7 7
2 Beau Beech III 5 23:18   1/7 14.31/7 14.32/2 100.02 3 5   3 1 2       2 -6
3 Marek Klassen 16 32:384/6 66.72/10 20.06/16 37.52/3 66.71 3 4 4 1 2 2 2   1 13 -19
5 Jakub Musiał 3 24:460/2 0.01/3 33.31/5 20.0         2 1   2 1   1 0 -10
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski 0 04:01   0/1 0.00/1 0.0           1           -1 0
12 Mikołaj Witliński 8 16:053/5 60.0   3/5 60.02/4 50.03 2 5 1 3 3 2 1   1 9 -3
16 Dawid Słupiński 8 15:483/4 75.0   3/4 75.02/3 66.7  5 5 1 1 2 1 2     13 -17
23 Kalif Young 2 17:560/2 0.0   0/2 0.02/2 100.01 2 3 1 2 3       1 4 -28
30 Billy Garrett 10 26:532/7 28.61/5 20.03/12 25.03/4 75.01 2 3 2 1 3 2     1 3 -34
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 2 1 3    
Suma 66 200:00 17/32 53.1 6/32 18.8 23/64 35.9 14/20 70 11 21 32 18 20 18 13 7   5 60  

WKS Śląsk Wrocław

Trener: Andrej Urlep. Asystenci: Andrzej Adamek, Robert Skibniewski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Travis Trice II 6 29:262/2 100.00/5 0.02/7 28.62/4 50.0  5 5 10 1 3 1 1 1   15 26
2 Łukasz Kolenda 6 27:350/2 0.02/3 66.72/5 40.0     4 4 1 4 4 4 1 1   6 7
5 Kerem Kanter 18 22:276/9 66.71/1 100.07/10 70.03/6 50.01 3 4 2 1 3   1     19 30
6 Kodi Justice 15 27:004/4 100.01/4 25.05/8 62.54/4 100.0  1 1 6 1 3 2 1     18 26
7 Kacper Gordon 2 02:541/1 100.00/1 0.01/2 50.0                       1 -1
8 D'Mitrik Trice DNP                                   
10 Jan Wójcik 7 11:123/3 100.00/1 0.03/4 75.01/4 25.0  3 3   2 3         6 -12
11 Aleksander Dziewa 9 15:493/3 100.01/1 100.04/4 100.0     4 4 5 5 1 2   1   17 18
15 Michał Gabiński 0 08:55   0/1 0.00/1 0.0         1     1 1     0 -8
18 Szymon Tomczak 2 09:451/2 50.0   1/2 50.0     1 1   1   1       1 0
19 Martins Meiers 12 18:006/7 85.7   6/7 85.7   1 2 3   2 1     1   15 7
27 Ivan Ramljak 14 26:574/5 80.01/3 33.35/8 62.53/3 100.0  9 9 5 2 2 1   1   25 32
Drużyna 1 3 4    
Suma 91 200:00 30/38 78.9 6/20 30 36/58 62.1 13/21 61.9 3 35 38 30 19 20 12 5 5   123  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk WKS Śląsk Wrocław
Punkty ze strat 10 10
Punkty w "pomalowanym" 26 (13/24) 54.2 46 (23/27) 85.2
Punkty drugiej szansy 2 4
Punkty szybkiego ataku 9 8
Punkty z ławki 18 35
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk WKS Śląsk Wrocław
Najwyższe prowadzenie 0 () 31 (46-77)
Najwyższa seria punktowa 6 (52-77) 13 (10-26)
Zmiany prowadzenia 0
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 00:00 39:20