Polpharma Starogard Gdański
70 : 88 15:20 | 19:23 | 21:22 | 15:23
Trefl Sopot
Etap I - Kolejka 12 | 15.12.2012 18:00
Sędziowie: Dariusz Zapolski, Mariusz Adameczek, Tomasz Tomaszewski | Komisarz: Kazimierz Lenczowski

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Mindaugas Budzinauskas. Asystenci: Jarosław Drewa, Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Filip Rajkowski DNP                                   
5 Marcin Nowakowski 3 29:241/5 20.00/1 0.01/6 16.71/2 50.01 1 2 2 3 5 3 1     -1 -9
6 Kacper Radwański 0 03:09              1 1       1       0 -1
7 Jawan Carter 19 32:095/8 62.51/3 33.36/11 54.56/6 100.0      4 5 5 4 2     16 -4
8 Aleksander Lichodzijewski 0 15:070/1 0.00/1 0.00/2 0.0     2 2 1 1 1         1 -7
10 Bartosz Sarzało 12 17:033/5 60.01/4 25.04/9 44.43/6 50.0      1 1 3   1     6 -15
11 Uroš Mirković 7 13:113/6 50.0   3/6 50.01/2 50.01 5 6   1 1     1 2 10 0
12 Daniel Szymkiewicz 2 08:591/2 50.0   1/2 50.0     1 1   1   2 1     1 -6
13 Ben McCauley 18 35:346/14 42.91/2 50.07/16 43.83/4 75.03 12 15 4 3 5 1 1 1 1 28 -13
14 Szymon Radomski DNP                                   
15 Łukasz Majewski 6 29:162/6 33.30/1 0.02/7 28.62/3 66.7  4 4   4 3 1       3 -19
18 Zbigniew Białek 3 16:080/1 0.01/2 50.01/3 33.3   1 2 3   1 1         4 -16
Drużyna 1   1   1
Suma 70 200:00 21/48 43.8 4/14 28.6 25/62 40.3 16/23 69.6 6 28 34 12 20 24 12 6 2 3 68  

Trefl Sopot

Trener: Mariusz Niedbalski. Asystent: Marcin Lichtański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Lorinza Harrington 7 19:252/5 40.00/2 0.02/7 28.63/4 75.0  1 1 5   5 1 2   1 8 3
5 Frank Turner 10 20:352/4 50.01/4 25.03/8 37.53/3 100.0      6 2 4 2 1     10 15
8 Filip Dylewicz 14 33:514/9 44.42/6 33.36/15 40.0     7 7 3 3 2 3 1 1 1 14 18
9 Piotr Dąbrowski 8 19:071/1 100.02/4 50.03/5 60.0     6 6   1 2         12 0
10 Marcin Stefański 0 06:31              1 1   5   2 1     0 -1
14 Kurt Looby 4 13:122/2 100.0   2/2 100.0   1 5 6   3       1   11 8
15 Šime Špralja 11 25:393/5 60.01/4 25.04/9 44.42/2 100.02 3 5   1 2   1     12 11
20 Mateusz Jarmakowicz 0 00:47                                0 0
21 Adam Waczyński 9 23:223/5 60.0   3/5 60.03/3 100.01 4 5 2 3 2 2 1 1   14 20
23 Michał Michalak 10 16:342/3 66.70/2 0.02/5 40.06/6 100.01 2 3 1 2 2 2 1     10 1
24 Przemysław Zamojski 15 20:570/1 0.05/6 83.35/7 71.4         1 4           14 15
Drużyna   3 3    
Suma 88 200:00 19/35 54.3 11/28 39.3 30/63 47.6 17/18 94.4 5 29 34 18 24 19 12 8 3 2 105