Polpharma Starogard Gdański
75 : 85 16:33 | 21:24 | 17:13 | 21:15
Anwil Włocławek
Etap I - Kolejka 6 | 03.11.2012 18:00
Sędziowie: Tomasz Kudlicki, Robert Zieliński, Adam Wierzman | Komisarz: Eugeniusz Kuglarz

Polpharma Starogard Gdański

Trener: Wojciech Kamiński. Asystenci: Jarosław Drewa, Bartosz Sarzało

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Filip Rajkowski DNP                                   
5 Marcin Nowakowski 10 24:464/8 50.00/3 0.04/11 36.42/2 100.0  2 2 2 4 2 2 1     6 -6
6 Kacper Radwański 1 12:380/1 0.00/1 0.00/2 0.01/2 50.0  1 1 1 2 2   1     1 7
7 Jawan Carter 15 26:482/8 25.03/5 60.05/13 38.52/2 100.0      3 3 3 3 3   1 10 -21
8 Aleksander Lichodzijewski 0 03:57                  1 1 1   1     2 -7
10 Bartosz Sarzało 0 06:46                                0 2
11 Uroš Mirković 8 22:012/6 33.30/5 0.02/11 18.24/4 100.02 3 5 1 1 2   1 1 1 7 -7
12 Daniel Szymkiewicz 3 15:481/1 100.00/1 0.01/2 50.01/2 50.0  1 1 1 1 2 1       2 0
13 Ben McCauley 18 32:077/12 58.31/2 50.08/14 57.11/1 100.02 7 9   2 5 1 2     22 -9
14 Szymon Radomski DNP                                   
15 Łukasz Majewski 13 26:261/1 100.03/7 42.94/8 50.02/2 100.02 3 5 1 4 1 3 1 1   14 -4
18 Zbigniew Białek 7 28:433/7 42.90/2 0.03/9 33.31/2 50.03 4 7 1 2 5 2 2 1   9 -5
Drużyna 5 3 8    
Suma 75 200:00 20/44 45.5 7/26 26.9 27/70 38.6 14/17 82.4 9 21 30 11 20 23 12 12 3 2 73  

Anwil Włocławek

Trener: Milija Bogicević. Asystenci: Andrzej Pluta, Marcin Woźniak

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Seid Hajrić 22 29:279/14 64.30/1 0.09/15 60.04/5 80.01 8 9 2 3 4 1     1 25 17
6 Ryan Wright 10 16:365/6 83.3   5/6 83.3   1 1 2   4 1 1       10 6
7 Krzysztof Szubarga 6 28:392/2 100.00/1 0.02/3 66.72/2 100.0  2 2 7 2 5 3 3     14 10
8 Arvydas Eitutavičius 9 11:211/1 100.02/2 100.03/3 100.01/2 50.0      3 1 3 3       8 0
9 Łukasz Seweryn 2 12:031/1 100.00/2 0.01/3 33.3           3   1       -1 3
11 Marcus Ginyard 10 23:502/3 66.72/3 66.74/6 66.7     4 4 3 2 1 1 2     16 9
15 Przemysław Frasunkiewicz 5 15:221/1 100.01/4 25.02/5 40.0     5 5   2   1 2   1 8 1
20 Kamil Maciejewski DNP                                   
23 Tony Weeden 16 28:453/5 60.03/9 33.36/14 42.91/3 33.3  2 2 4 3 4 2     1 10 7
24 Michał Sokołowski DNP                                   
40 Mateusz Bartosz 0 03:06            1   1               1 -7
41 Ruben Boykin 5 30:512/5 40.00/2 0.02/7 28.61/2 50.02 8 10 5 3 1 3   2   13 4
Drużyna 1   1    
Suma 85 200:00 26/38 68.4 8/24 33.3 34/62 54.8 9/14 64.3 5 30 35 24 23 19 16 7 2 3 104