Trefl Sopot
118 : 69 30:22 | 25:15 | 31:16 | 32:16
Kotwica Kołobrzeg
Etap I - Kolejka 4 | 22.10.2012 19:00
Sędziowie: Dariusz Szczerba, Mariusz Adameczek, Janusz Kiełbiński | Komisarz: Ryszard Jabłoński

Trefl Sopot

Trener: Žan Tabak. Asystenci: Marcin Kloziński, Marcin Lichtański, Mariusz Niedbalski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Maurice Acker 13 14:372/4 50.02/4 50.04/8 50.03/3 100.0  1 1   4 3 1       9 20
5 Frank Turner 14 25:236/8 75.0   6/8 75.02/3 66.71   1 7 1 2   1     20 29
8 Filip Dylewicz 14 21:575/5 100.01/4 25.06/9 66.71/2 50.01 4 5 4 4 1 2 3 1   21 23
9 Piotr Dąbrowski 8 13:391/1 100.02/4 50.03/5 60.0           2 1 1       5 17
10 Marcin Stefański 5 17:452/4 50.0   2/4 50.01/1 100.04 3 7 6 2 3 1 2 1   18 28
11 David Brembly 0 06:120/1 0.00/1 0.00/2 0.0           3   1 2     -1 8
14 Kurt Looby 8 14:542/2 100.0   2/2 100.04/4 100.01 3 4 1 5 2 1 1 1   14 12
15 Šime Špralja 16 22:145/8 62.52/3 66.77/11 63.6   2 1 3 1 2 1   1     17 32
20 Mateusz Jarmakowicz 7 06:482/4 50.01/1 100.03/5 60.0   2 1 3   2 1 2       6 6
21 Adam Waczyński 9 19:491/3 33.32/3 66.73/6 50.01/2 50.02 4 6 1 3 4 2   1   11 29
23 Michał Michalak 7 19:372/5 40.01/3 33.33/8 37.5     3 3 3 4       1   9 19
24 Przemysław Zamojski 17 17:053/4 75.03/4 75.06/8 75.02/2 100.02 3 5 1   1 1       20 22
Drużyna   2 2    
Suma 118 200:00 31/49 63.3 14/27 51.9 45/76 59.2 14/17 82.4 15 23 38 24 32 19 12 10 5   149  

Kotwica Kołobrzeg

Trener: Tomasz Mrożek. Asystent: Paweł Bohdziewicz

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
7 Michał Kwiatkowski 6 11:29         6/8 75.0        1 6 2       2 -15
8 Jarosław Zyskowski 2 14:56   0/1 0.00/1 0.02/4 50.0        2 2         -1 -29
9 Sean Mosley 19 23:332/9 22.23/6 50.05/15 33.36/8 75.01 3 4 1 2 5 3 2   2 11 -23
11 Corey Jefferson 7 28:311/3 33.31/3 33.32/6 33.32/2 100.0  3 3 5 1 3 3 2     10 -34
12 Wojciech Złoty 9 26:584/8 50.0   4/8 50.01/3 33.3  3 3   4 4 2 1   1 5 -26
13 Grzegorz Arabas 10 23:493/6 50.01/3 33.34/9 44.41/2 50.01 1 2   2 4 3 1   1 4 -32
14 Piotr Niedźwiedzki 6 13:322/4 50.0   2/4 50.02/4 50.01 2 3   2 4 1     1 4 -12
15 Maurice Bolden 4 17:062/3 66.7   2/3 66.7   3 1 4   2 1 1       6 -21
20 Rafał Rajewicz 3 11:520/1 0.0   0/1 0.03/4 75.0  2 2   2 2 2 1     2 -22
24 Marko Djurić 3 28:14   1/2 50.01/2 50.0   1 2 3 1 1 1   2     8 -31
Drużyna         2
Suma 69 200:00 14/34 41.2 6/15 40 20/49 40.8 23/35 65.7 7 17 24 7 19 32 17 9   5 51