PGE Spójnia Stargard
81 : 104 16:27 | 20:26 | 19:27 | 26:24
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Etap I - 30 kolejka | 13.04.2022 17:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Łukasz Jankowski, Karol Nowak | Komisarz: Zbigniew Szpilewski

PGE Spójnia Stargard

Trener: Maciej Raczyński

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
3 Admon Gilder 11 27:372/7 28.62/3 66.74/10 40.01/2 50.01 2 3 2 2 1 2 1     8 -22
4 Tomasz Śnieg 5 32:282/10 20.0   2/10 20.01/2 50.01 2 3 4 2 3 3 1     1 -26
5 Justin Gray 13 34:422/3 66.72/6 33.34/9 44.43/3 100.0  5 5 1 2 4 2   2   14 -24
6 Szymon Szmit 7 21:522/3 66.71/5 20.03/8 37.5   1   1 2 2 1   1     6 -10
7 Patryk Zając DNP                                   
11 Baylee Steele 11 21:194/8 50.01/9 11.15/17 29.4   1 6 7 1 3 1 1 1 1   8 -12
13 Oliwer Korolczuk 0 03:34              1 1         1     2 2
22 Daniel Szymkiewicz 26 37:116/7 85.73/7 42.99/14 64.35/7 71.42 6 8 7 3 6 1       33 -16
24 Grzegorz Chodźko 0 02:36              1 1 1             2 4
25 Dominik Grudziński 8 18:411/5 20.01/3 33.32/8 25.03/4 75.01   1 1 1 3         3 -11
Drużyna 3 2 5    
Suma 81 200:00 19/43 44.2 10/33 30.3 29/76 38.2 13/18 72.2 10 25 35 19 15 19 9 5 3   77  

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 13 18:026/7 85.70/2 0.06/9 66.71/1 100.01 6 7 2 1 1 2       17 4
1 Bartosz Jankowski 14 17:442/5 40.03/4 75.05/9 55.61/1 100.01 4 5   1 3 1     1 14 5
2 Beau Beech III 9 15:511/3 33.32/5 40.03/8 37.51/2 50.0  3 3 2 4 3   1     9 25
3 Marek Klassen 9 20:030/1 0.03/8 37.53/9 33.3     4 4 8 3   1 1   1 15 13
5 Jakub Musiał 13 23:012/3 66.73/6 50.05/9 55.6     3 3 3 1 2 3 1     13 19
9 Michał Oleksy 0 02:360/1 0.0   0/1 0.0   1   1 1             1 -4
11 Błażej Kulikowski 3 21:250/2 0.01/4 25.01/6 16.7     4 4 1 1 1 2       1 11
12 Mikołaj Witliński 10 21:195/8 62.5   5/8 62.5   2 3 5 3 4   3 1   1 13 9
16 Dawid Słupiński 10 21:333/5 60.01/1 100.04/6 66.71/1 100.0  4 4   3 1 1       11 2
23 Kalif Young 8 18:413/5 60.0   3/5 60.02/2 100.02 3 5 1 2 1 1       11 14
30 Billy Garrett 13 17:093/4 75.01/1 100.04/5 80.04/4 100.01 2 3 7   3   1     23 21
31 Przemysław Szczepanek 2 02:361/1 100.00/1 0.01/2 50.0   1   1 1             3 -4
Drużyna 3 2 5    
Suma 104 200:00 26/45 57.8 14/32 43.8 40/77 51.9 10/11 90.9 12 38 50 29 20 15 14 5   3 131  
  PGE Spójnia Stargard Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Punkty ze strat 13 14
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/30) 56.7 46 (23/37) 62.2
Punkty drugiej szansy 10 17
Punkty szybkiego ataku 15 17
Punkty z ławki 15 49
  PGE Spójnia Stargard Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Najwyższe prowadzenie 2 (2-0) 34 (58-92)
Najwyższa seria punktowa 10 (44-53) 11 (50-78)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 0
Czas na prowadzeniu 01:29 38:26