Twarde Pierniki Toruń
83 : 76 16:19 | 15:18 | 30:21 | 22:18
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Etap I - 28 kolejka | 03.04.2022 17:30
Sędziowie: Marek Maliszewski, Tomasz Szczurewski, Bartłomiej Kucharski | Komisarz: Krzysztof Antoniak

Twarde Pierniki Toruń

Trener: Ivica Skelin. Asystent: Jarosław Zawadka

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Michał Kołodziej 2 18:171/2 50.00/3 0.01/5 20.0     5 5   1       1   4 -9
1 Ignacy Grochowski DNP                                   
5 Aaron Cel 7 29:062/7 28.61/6 16.73/13 23.10/1 0.03 3 6 3 3 1 1       4 6
6 Michał Samsonowicz 0 08:590/1 0.00/2 0.00/3 0.0         1 1 1 1 1     -2 -1
10 Mateusz Kruszkowski DNP                                   
12 Jahenns Manigat 11 30:214/7 57.11/4 25.05/11 45.5     2 2 1 3 3 1 2     9 4
13 James Eads III 14 22:004/6 66.70/4 0.04/10 40.06/9 66.71 6 7 1 4 5 3 1   1 11 2
21 Bartosz Diduszko 6 26:070/1 0.02/3 66.72/4 50.0   1 5 6 1 3 3       1 11 12
32 Roko Rogić 26 35:148/12 66.71/2 50.09/14 64.37/11 63.62 5 7 10 3 8 2     1 32 9
34 Szymon Janczak 2 13:040/1 0.0   0/1 0.02/2 100.01   1   2 1   2   1 4 -2
44 Daniel Amigo 15 16:524/7 57.1   4/7 57.17/9 77.81 2 3 1 5 5 4       10 14
Drużyna 5 1 6    
Suma 83 200:00 23/44 52.3 5/24 20.8 28/68 41.2 22/32 68.8 14 29 43 18 25 27 12 6 1 4 83  

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 22 36:487/10 70.01/4 25.08/14 57.15/6 83.3  2 2 3 4 5 1 2     21 -6
1 Bartosz Jankowski 6 10:43   2/4 50.02/4 50.0     1 1               5 -3
2 Beau Beech III 13 31:38   3/8 37.53/8 37.54/4 100.01 8 9 2 4 5 1       18 1
3 Marek Klassen 15 28:450/3 0.04/8 50.04/11 36.43/4 75.0  3 3 6 4 2 4 1     13 0
5 Jakub Musiał 2 11:080/1 0.00/4 0.00/5 0.02/2 100.0  1 1 1 4 2 2 1   1 -2 -6
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski DNP                                   
12 Mikołaj Witliński 2 16:221/2 50.0   1/2 50.00/2 0.0  3 3 2 5 2 3       1 -1
16 Dawid Słupiński 0 08:220/1 0.00/1 0.00/2 0.0   2   2 1     1       0 -8
23 Kalif Young 8 23:383/5 60.0   3/5 60.02/4 50.02 7 9   4 6 2 1 3   15 -6
30 Billy Garrett 8 32:364/6 66.70/3 0.04/9 44.4   2 3 5 5 2 3 2   1   12 -6
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna 2 1 3 1  
Suma 76 200:00 15/28 53.6 10/32 31.3 25/60 41.7 16/22 72.7 9 29 38 20 28 25 16 5 4 1 83  
  Twarde Pierniki Toruń Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Punkty ze strat 14 7
Punkty w "pomalowanym" 34 (17/31) 54.8 26 (13/24) 54.2
Punkty drugiej szansy 11 14
Punkty szybkiego ataku 14 13
Punkty z ławki 18 16
  Twarde Pierniki Toruń Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Najwyższe prowadzenie 8 (82-74) 10 (21-31)
Najwyższa seria punktowa 6 (53-50) 10 (21-31)
Zmiany prowadzenia 6
Remisy 7
Czas na prowadzeniu 17:14 17:15