Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
100 : 75 17:20 | 27:14 | 29:22 | 27:19
Asseco Arka Gdynia
Etap I - 23 kolejka | 10.02.2022 17:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Tomasz Tybor, Michał Kuzia | Komisarz: Leszek Pujdak

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 8 31:463/7 42.90/2 0.03/9 33.32/2 100.0  1 1 6 1 1 2 2   1 9 20
1 Bartosz Jankowski 6 13:500/2 0.02/5 40.02/7 28.60/1 0.01 1 2   3 1   1     3 7
2 Beau Beech III DNP                                   
3 Marek Klassen 25 27:411/3 33.37/12 58.38/15 53.32/2 100.0  5 5 8   1 2       29 14
5 Jakub Musiał 8 23:211/3 33.32/5 40.03/8 37.5   2 4 6 4 2 3 2 1     12 22
11 Błażej Kulikowski 0 05:55              1 1   1           1 2
12 Mikołaj Witliński 10 22:474/7 57.1   4/7 57.12/2 100.01 2 3   3 4 2   1 1 9 10
16 Dawid Słupiński 23 25:063/3 100.03/4 75.06/7 85.78/9 88.91 4 5   3 6     1   27 19
23 Kalif Young 3 17:140/1 0.0   0/1 0.03/4 75.02 1 3   2 3   2     6 15
30 Billy Garrett 15 30:124/9 44.41/3 33.35/12 41.74/5 80.02 3 5 8 1 3 2     1 18 18
31 Przemysław Szczepanek 2 01:041/2 50.0   1/2 50.0                       1 -1
55 Maciej Piątkowski 0 01:04                          1     1 -1
Drużyna 3 4 7   1
Suma 100 200:00 17/37 45.9 15/31 48.4 32/68 47.1 21/25 84 12 26 38 26 16 22 11 7 2 3 116  

Asseco Arka Gdynia

Trener: Miloš Mitrović. Asystenci: Marcel Babiński, Krzysztof Szubarga, Roman Tymański

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Durham II 9 17:544/11 36.40/1 0.04/12 33.31/2 50.04 1 5     1   1 1   7 -16
3 Iwo Olender 0 00:46                        1       -1 1
5 Wojciech Tomaszewski 2 14:241/1 100.0   1/1 100.0   1 1 2 1 2   1 2 1   7 -5
7 Łukasz Walkowiak 2 07:151/2 50.00/2 0.01/4 25.0     1 1 1 2           1 -6
8 Filip Dylewicz 14 34:282/4 50.02/6 33.34/10 40.04/4 100.0  4 4 4   2 3 1     14 -23
9 Dominik Wilczek 6 20:561/6 16.70/2 0.01/8 12.54/6 66.74 1 5 2 2 4 1     1 3 -9
10 Novak Musić 9 28:052/5 40.01/6 16.73/11 27.32/3 66.7  2 2 2 3 4 1 1     4 -23
11 Bartłomiej Wołoszyn 15 33:014/6 66.72/3 66.76/9 66.71/1 100.0  5 5 1 3 2 4 1 1 1 16 -23
23 Marcin Kowalczyk 3 06:01   1/1 100.01/1 100.0     1 1   1     1     5 1
32 Adrian Bogucki 13 13:495/7 71.4   5/7 71.43/3 100.02 3 5   5 3         16 -2
34 Adam Hrycaniuk 2 23:211/7 14.3   1/7 14.3     2 2 1 4   1 1     -1 -20
Drużyna 2 3 5   3
Suma 75 200:00 21/49 42.9 6/21 28.6 27/70 38.6 15/19 78.9 13 24 37 12 22 16 15 8 3 2 71  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Asseco Arka Gdynia
Punkty ze strat 18 12
Punkty w "pomalowanym" 30 (15/26) 57.7 36 (18/37) 48.6
Punkty drugiej szansy 11 13
Punkty szybkiego ataku 4 10
Punkty z ławki 19 33
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Asseco Arka Gdynia
Najwyższe prowadzenie 28 (100-72) 5 (17-22)
Najwyższa seria punktowa 11 (31-24) 9 (10-12)
Zmiany prowadzenia 6
Remisy 4
Czas na prowadzeniu 29:38 06:21