Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
80 : 63 23:17 | 15:18 | 18:15 | 24:13
Enea Zastal BC Zielona Góra
Etap I - 18 kolejka | 10.03.2022 17:30
Sędziowie: Tomasz Trawicki, Dariusz Lenczowski, Tomasz Trojanowski | Komisarz: Andrzej Przechowski

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 18 33:177/8 87.51/4 25.08/12 66.71/1 100.0  4 4 1 2 2 4 2 1   18 19
1 Bartosz Jankowski 0 07:09                  1 1   2       -1 -2
2 Beau Beech III 9 23:411/2 50.02/5 40.03/7 42.91/1 100.01 6 7 2 1 3 3 1 1   13 11
3 Marek Klassen 17 32:261/4 25.05/10 50.06/14 42.9     2 2 5 1 2 3 1 1   15 15
5 Jakub Musiał 7 19:592/4 50.01/3 33.33/7 42.9   1 2 3 2 3 3 2 3     9 17
9 Michał Oleksy DNP                                   
12 Mikołaj Witliński 10 22:125/7 71.4   5/7 71.4   2 2 4 3 2 1 2 1 1   15 9
16 Dawid Słupiński 8 16:190/1 0.0   0/1 0.08/8 100.0  4 4   3 4         11 6
23 Kalif Young 4 17:482/5 40.0   2/5 40.0   3 3 6 2 2     2 1   12 8
30 Billy Garrett 7 27:092/8 25.00/2 0.02/10 20.03/4 75.01 4 5 2 3 3 1 2     6 2
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
55 Maciej Piątkowski DNP                                   
Drużyna 1 3 4    
Suma 80 200:00 20/39 51.3 9/24 37.5 29/63 46 13/14 92.9 9 30 39 18 18 18 17 12 5   98  

Enea Zastal BC Zielona Góra

Trener: Oliver Vidin. Asystent: Jakub Lewandowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Jarosław Zyskowski 14 32:073/6 50.02/6 33.35/12 41.72/2 100.0      2 2 2 3 2   1 8 -6
2 Andrzej Mazurczak 4 24:012/7 28.6   2/7 28.6     1 1   2   3     1 -3 -9
4 Devyn Marble 2 13:051/3 33.30/1 0.01/4 25.0     1 1   1 3         0 -10
6 David Brembly 7 23:432/4 50.01/2 50.03/6 50.0     3 3   4 1 1 1     7 -5
7 Krzysztof Sulima 3 15:011/2 50.0   1/2 50.01/2 50.01 6 7   2 1   1   1 9 -6
8 Dragan Apić 6 25:502/6 33.3   2/6 33.32/2 100.02 7 9 2 3 3 4     1 9 -16
10 Nikodem Klocek DNP                                   
18 Konrad Szymański DNP                                   
20 Nemanja Nenadić 15 30:137/12 58.30/6 0.07/18 38.91/2 50.03 4 7 3 2 5 3 2   1 12 -2
21 Tony Meier 0 02:52                    2           0 -7
28 Przemysław Żołnierewicz 12 15:213/4 75.01/2 50.04/6 66.73/5 60.02 3 5     3 1 2     14 -7
34 Devoe Joseph 0 17:470/1 0.00/4 0.00/5 0.0     1 1 2     2 1     -3 -17
Drużyna 3   3    
Suma 63 200:00 21/45 46.7 4/21 19 25/66 37.9 9/13 69.2 11 26 37 9 18 18 17 9   5 53  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Enea Zastal BC Zielona Góra
Punkty ze strat 15 15
Punkty w "pomalowanym" 28 (14/28) 50 34 (17/38) 44.7
Punkty drugiej szansy 6 2
Punkty szybkiego ataku 8 10
Punkty z ławki 19 17
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk Enea Zastal BC Zielona Góra
Najwyższe prowadzenie 19 (78-59) 4 (2-6)
Najwyższa seria punktowa 12 (71-56) 8 (31-32)
Zmiany prowadzenia 3
Remisy 3
Czas na prowadzeniu 34:37 03:35