Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
86 : 82 16:23 | 22:25 | 25:15 | 23:19
HydroTruck Radom
Etap I - 16 kolejka | 26.12.2021 19:30
Sędziowie: Łukasz Jankowski, Krzysztof Tuński, Tomasz Szczurewski | Komisarz: Marek Ćmikiewicz

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Trener: Mantas Cesnauskis. Asystenci: Mirosław Lisztwan, Łukasz Seweryn

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Anthony Marcus Lewis 22 23:395/7 71.43/6 50.08/13 61.53/4 75.03 2 5 1 5 4 3     1 19 8
1 Bartosz Jankowski 9 13:44   3/5 60.03/5 60.0     1 1 1 1 1 1       8 4
2 Beau Beech III 10 23:171/1 100.01/5 20.02/6 33.35/5 100.0  6 6   5 6 5 1 1   9 -2
3 Marek Klassen 10 28:122/3 66.72/6 33.34/9 44.4   1 2 3 7 1 2 2 2     15 -2
5 Jakub Musiał 5 17:03   1/3 33.31/3 33.32/2 100.0  3 3 4 5 2 1 1     10 2
9 Michał Oleksy DNP                                   
11 Błażej Kulikowski 2 04:121/2 50.00/1 0.01/3 33.3   2   2 3         1   6 3
12 Mikołaj Witliński 10 20:292/2 100.01/1 100.03/3 100.03/4 75.02 2 4 1 4 2 1       13 6
16 Dawid Słupiński 2 13:46   0/2 0.00/2 0.02/2 100.0  2 2   3 1         2 1
23 Kalif Young 6 19:312/3 66.7   2/3 66.72/4 50.01 4 5   2 2 1   1   8 -2
30 Billy Garrett 10 36:073/5 60.00/2 0.03/7 42.94/5 80.0  4 4 4 1 3 3 1     11 2
31 Przemysław Szczepanek DNP                                   
Drużyna          
Suma 86 200:00 16/23 69.6 11/31 35.5 27/54 50 21/26 80.8 9 26 35 21 27 23 17 5 3 1 101  

HydroTruck Radom

Trener: Mihailo Uvalin. Asystent: Maciej Dudzik

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
1 Filip Karczemny DNP                                   
2 Mike Moore 17 40:002/3 66.73/8 37.55/11 45.54/6 66.7  5 5 3 3 5 1       16 -4
3 Anthony Ireland 8 28:281/9 11.11/3 33.32/12 16.73/7 42.91 1 2 7 4 7 2     3 1 -5
9 Ahmed Hill 8 22:251/3 33.32/4 50.03/7 42.9     1 1 1 1   2       4 -4
12 Paweł Dzierżak 9 28:052/2 100.00/4 0.02/6 33.35/7 71.4  3 3 3 2 5 2       7 -1
13 Jakub Zalewski 5 12:271/1 100.01/3 33.32/4 50.0           3     2     5 0
21 Danilo Ostojić 22 34:139/10 90.01/1 100.010/11 90.91/4 25.0  3 3 2 5 5 5 3 1   22 -3
24 Krystian Okrutny DNP                                   
29 Filip Zegzuła 3 11:320/2 0.01/1 100.01/3 33.3   1   1 2 1           4 2
33 Maciej Żmudzki 0 06:330/1 0.0   0/1 0.0     1 1   4 1         0 2
41 Aleksander Lewandowski 10 16:17   2/3 66.72/3 66.74/4 100.0  2 2     3   2     13 -7
Drużyna 6 3 9 2  
Suma 82 200:00 16/31 51.6 11/27 40.7 27/58 46.6 17/28 60.7 8 19 27 18 25 26 12 7 1 3 72  
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk HydroTruck Radom
Punkty ze strat 7 21
Punkty w "pomalowanym" 32 (16/20) 80 24 (12/20) 60
Punkty drugiej szansy 7 0
Punkty szybkiego ataku 10 5
Punkty z ławki 37 30
  Grupa Sierleccy Czarni Słupsk HydroTruck Radom
Najwyższe prowadzenie 4 (86-82) 13 (22-35)
Najwyższa seria punktowa 7 (31-36) 6 (31-42)
Zmiany prowadzenia 1
Remisy 5
Czas na prowadzeniu 00:39 36:57